'افتخار' Mikel Arteta ویژگی های آرسنال, جام حذفی انگلیس پیروزی منچستر سیتی به دفاعی 'شیمی'

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 29 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

باکاری سانیا خوشحال بود با خود از عملکرد تیم در نیمه نهایی جام حذفی به آرسنال تولید بزرگ همه دور صفحه نمایش به ضرب و شتم دارندگان منچستر سیتی.

دو اتلتیک بیلبائو اهداف ارسال توپچی ها را به فینال اما در انتهای دیگر زمین Arteta مردان منظم شد متعهد و منطبق با موقعیت خود است.

گذشته از برخی از اوایل on-the-ball خطا در پشت که مدیر نسبت به شهر عالی ضد فشار Arteta ستایش خود را به پنج بعد از بازی برای دادن همه چیز به علت و داشتن یک درک رو به رشد.

"من بسیار خوشحال هستم و افتخار می کنم در مورد ما بازیکنان و بسیار غم انگیز ما می توانیم لذت بردن از لحظه ای با ما طرفداران او گفت:" به BT Sport.

"که [ریگ عملکرد] این است آنچه شما نیاز دارید در برابر این تیم است. شما باید برای دفاع از قرار دادن هر کس در خط; ما واقعا به خوبی سازماندهی شده در برابر بهترین تیم در اروپا با آنها بازی positionally.

"وجود دارد و در شیمی [در دفاع] و آنها واقعا بر این باورند که ما در حال تلاش برای انجام. تبریک به آنها."

مدافع David Luiz نقش کلیدی در پیروزی ساخت بیشتر interceptions و گواهی عدم سوء پیشینه بیشتر از هر کس دیگری بر روی زمین و پرتاب خود را در مقابل عکس به بلوک.

برزیل گفت: تیم را با هم و ذهنیت بود کلید را به نفع خود تصدیق کرد که آنها یک راه شهرستان در سطح فنی و تا به حال به کار سخت تر به سطح زمین بازی.

"ما فروتن بودند ما درک می کنیم که راه ما را به بازی. ما و درک که در آن ما در این فرآیند است. روز به روز در حال بهبود هستند اما نه صفر به 100 در یک روز.

"همه این تیم در دفاع خوب این تیم درک در حال حاضر فوتبال مدرن که در آن هر کس برای دفاع از روح و بازی توپ 100 درصد است."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن