پریسیلا پریسلی انتشار بیانیه ای در نوه خودکشی: 'اینها برخی از تاریک ترین روز از زندگی خانواده'

پریسیلا پریسلی منتشر کرده عاطفی بیانیه ای در مورد خودکشی از نوه اش بنیامین Keough. 27 سال از درگذشت خودکشی در

توسط FARDAALEFBA در 2 مرداد 1399

پریسیلا پریسلی منتشر کرده عاطفی بیانیه ای در مورد خودکشی از نوه اش بنیامین Keough.

27 سال از درگذشت خودکشی در 12 جولای. او پسر لیزا ماری پریسلی و نوه از پریسیلا و الویس پریسلی.

"اینها برخی از تاریک ترین روز از زندگی خانواده" نوشته بازیگر و نجیب زاده کسب و کار پریسیلا بود که به الویس بین سال 1967-1973, on Facebook. "شوک از دست دادن بن شده است ویرانگر باشد. تلاش برای قرار دادن تمام قطعات با هم از همه امکان چرایی نفوذ روح من. هر روز از خواب بیدار شدم من دعا می کنم آن بهتر خواهد شد."

صحبت کردن در مورد چگونه خانواده اش در حال خرید و فروش با از دست دادن او افزود: "پس از آن من فکر می کنم دختر من و درد او در حال رفتن را از طریق او به عنوان یک مادر doting. پدر بن دنی است که به طور کامل از دست داده به عنوان بن شد و تنها پسر خود را.

"رایلی خیلی دوست داشتنی و خیلی نزدیک به او; هارپر و فینلی که کاملا ستایش بن. Navarone که مبارزات عمیق با از دست دادن و مرگ است. استراحت در صلح و آرامش بن شما بودند دوست داشت."

Keough خواهر رایلی یک بازیگر است که به نظر می رسد در لوگان خوش شانس و تجربه دوست دختر, همچنین نوشت: ادای احترام به او در Instagram, توصیف او به عنوان "دوقلو روح".

پریسیلا شناخته شده است او را در ظاهر برهنه تفنگ و دالاس.

برای تماس با سامریان تلفنی تماس 116 123. خط تلفن باز است 24 ساعت و هفت روز هفته. شما همچنین می توانید با تماس با این موسسه خیریه از طریق ایمیل با ارسال یک پیام به jo@samaritans.org. زمان پاسخ به طور متوسط 24 ساعت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب