شاهزاده خانم بئاتریس و اوژنی بحث به بیماران مبتلا به سرطان در مورد زندگی در مستند

شاهزاده خانم بئاتریس و اوژنی سخن گفته اند به افراد جوان مبتلا به سرطان بیش از زوم برای برجسته کردن چالش هایی ک

توسط FARDAALEFBA در 11 تیر 1399

شاهزاده خانم بئاتریس و اوژنی سخن گفته اند به افراد جوان مبتلا به سرطان بیش از زوم برای برجسته کردن چالش هایی که با آنها مواجه ایم در طول مستند.

دو شاهزاده خانم در حال افتخاری مراجعان از سرطان اعتماد سازماندهی شده است که تماس و صحبت با شش نفر را در شمال غرب انگلستان با انواع مختلف سرطان است.

کسانی که در تماس شامل: Caitlin وایلد, 18, از دریلسدن کالوم مارش, 20, از اشتون-تحت-Lyne دارسی Shaw, 21, از سالفورد, Lakita Neille 21 ساله از منچستر, جک, فیلدینگ, 25, از بولتون و کاترین رادول, 21, از قالب در شمال ولز.

شاهزاده خانم نیز پیوست توسط Cancer Trust youth پشتیبانی هماهنگ استیو هارکورت.

در تماس با بیماران مبتلا به سرطان صحبت در مورد دولت مشاوره در محافظ چگونه قرار ملاقات های مختلف تا به حال به تاخیر افتاده است و چگونه آن را احساس زمانی که عزیزان قادر به بازدید از آنها را در بیمارستان به دلیل بیماری همه گیر.

آنها همچنین صحبت در مورد چگونه coronavirus نهفته است خود را در سلامت روانی و چگونه Teenage سرطان اعتماد است که کمک به آنها را از طریق هر گونه چالش است.

مارش که در حال حاضر دریافت شیمی درمانی برای لنفوبلاستيک حاد leukaemia گفت که او تا به حال به صرف مقدار زیادی از زمان به تنهایی با توجه به همه گیر.

"من صرف زمان در این بخش برای بیش از یک هفته و من تا به حال به صرف مقدار که خود من به عنوان کارکنان باید برای به حداقل رساندن تماس خود را با من برای کاهش خطر گسترش Coronavirus," او گفت:. "شما سمت چپ به تنهایی با افکار خود را در کاملا ترسناک زمان در زندگی خود را."

Shaw, 21, از سالفورد شد مبتلا به سرطان پوست در ماه فوریه و گفت: پرنسس اوژنی چگونه دیدن یک عکس از او را نشان اسکار از جراحی اسکولیوز در رویال روز عروسی کمک به او اعتماد به نفس افزایش با توجه به زخم او از قفسه سینه و گردن جراحی است.

هر دو بئاتریس و اوژنی درگیر شده اند با سرطان اعتماد در تمام طول زندگی خود با تشکر از مادر خود دوشس یورک است که یک مدت طولانی از حامیان خیریه و افتتاح اولین مرکز برای افراد جوان مبتلا به سرطان در سال 1990.

شاهزاده بئاتریس گفت: "ما رشد کرده تا با سرطان اعتماد ما شده ایم بخشی از این خانواده ما در تمام طول زندگی و پس از آن به صحبت با این افراد جوان و برخی از باور نکردنی تیم که حمایت از آنها از طریق این بحران است.

"آنها باید از طریق بسیار بوده است در حال حاضر به عنوان ما شروع به بیرون آمدن از مستند بسیاری از افراد جوان باقی خواهد ماند و در شرایط بسیار دشوار است و اغلب جدا از خانواده و دوستان در خانه و یا در بیمارستان است.

"ما باید که فراموش نکنید در مورد آنها و سازمان های خیریه مانند سرطان نوجوان اعتماد که در حال کار سخت برای کمک به آنها برآید."

تماس ویدیویی می آید پس از یک مطالعه جدید توسط پشتیبانی سرطان مک میلان در بر داشت که یک و نیم میلیون نفر با سرطان در بریتانیا می ترسند به ترک خانه با توجه به تهدید coronavirus.

تحقیقات از موسسه خیریه نشان می دهد که 19 درصد از بیماران مبتلا به سرطان در بریتانیا در اطراف 570,000 مردم – به ندرت ترک خانه های خود را زیرا آنها بیش از حد ترس به انجام این کار در حالی که نه درصد – در اطراف 270,000 مردم – را تجربه کرده اند حملات اضطراب و یا حتی افکار خودکشی از آنجا که از virus. اینجا بیشتر بخوانید.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب