شاهزاده دیانا 'تراولتا لباس شب' فروش در حراج برای £264,000

لباس شاهزاده خانم دیانا عینک به یک ضیافت شام در کاخ سفید در سال 1985 به فروش می رسد در حراج برای £264,000. شاه

توسط FARDAALEFBA در 8 مرداد 1399

لباس شاهزاده خانم دیانا عینک به یک ضیافت شام در کاخ سفید در سال 1985 به فروش می رسد در حراج برای £264,000.

شاهزاده ولز به تن نیمه شب آبی ویکتور Edelstein لباس برای این رویداد بود که میزبانی آن رونالد ریگان رئیس جمهور و بانوی اول نانسی ریگان در 9 نوامبر.

لباس شب, برجسته کردن تسمه شانه کف-جارو مخملی, دامن, تزئینی, تعظیم و لایه طل petticoats.

در حالی که showstopping لباس بود که قابل انتشار در حق خود آن را تبدیل به یکی از دیانا نمادین ترین لباس های پس از فیلم از رقص او با گریس بازیگر John Travolta دیده می شد در سراسر جهان است.

مستقر در لندن حراج خانه کری تیلور مزایده تخمین زده است که شب را واکشی £350,000.

اما مناقصه موفق به رسیدن به قیمت رزرو £200,000 در حراج روز دوشنبه.

این لباس بعدها به فروش می رسد پس از حراج به تاریخی کاخ سلطنتی – موسسه خیریه مستقل است که مدیریت برخی از بریتانیا را اشغال کاخ سلطنتی

"ما خوشحال هستیم که باید به دست آورد و این یاد لباس شب سلطنتی لباس تشریفاتی مجموعه – تعیین مجموعه ای از ملی و بین المللی اهمیت بیش از 20 سال پس از آن برای اولین بار در سمت چپ کاخ کنزینگتون" گفت: eleri می Lynn سرپرست در تاریخی کاخ سلطنتی.

"نه تنها 'تراولتا,' لباس یک مثال فوق العاده از طراحی لباس خیاطی طراحی شده به خیره در کشور و مناسبت آن را نشان دهنده یک لحظه کلیدی در داستان 20th-century مد سلطنتی."

لین رفت و در توصیف شاهزاده خانم به عنوان کسی که یک "بی انتها" و "ظریف" نماد مد.

یاد لباس یکی از دیانا مورد علاقه لباس و پوشیده بود با او در تعدادی از موارد دیگر از جمله وزارت امور خارجه اتریش در سال 1986 و یک شب در رویال اپرا هاوس در سال 1991. او همچنین عینک آن را برای پرتره او توسط پروردگار اسنودن در سال 1997.

در ژوئن 1997 – فقط دو ماه قبل از رویال مرگ دیانا حراج کردن لباس برای 100000 پوند به جمع آوری پول برای خیریه ایدز.

در فلوریدا مستقر بازرگان مورین Dunkel خریداری لباس شب نگه داشته و آن را در اختیار او تا آن فروخته شد برای £240,000 در مارس 2013.

با توجه به گزارش یک مرد مورد خریداری را به عنوان هدیه به تشویق همسرش.

(Alamy Stock Photo)

در مصاحبه با مردم مجله در سال 1985 تراولتا نشان داد که او دعوت شده به این مراسم در کاخ سفید با نانسی ریگان که می خواستم او را به رقص با دیانا.

"او از من پرسید اگر من می خواهم ذهن رقص با شاهزاده خانم بعد در شب" تراولتا به یاد می آورد.

"از من خواسته در صورتی که مناسب بود و خانم ریگان لبخند زد و گفت:" اوه بله. این یکی از خواسته های خود را. زمانی که موسیقی را از فیلم خود را می آید, اگر شما نمی خواهد ذهن فقط درخواست خود را اگر او می خواهم مراقبت به رقص'."

این بازیگر اضافه کرد که او تحت تاثیر قرار گرفته بود با سلطنتی رقص توانایی های خود بیان کرد که او "بزرگ ریتم".tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de