شاهزاده خانم آن را به یاد می آورد بازمانده ربودن تلاش و گفتن ربا: 'نمی خونین به احتمال زیاد'

شاهزاده خانم آن صحبت کرده در مورد لحظه ای که او جان سالم به در برد مسلحانه آدم ربایی و تلاش. در 21 مارس سال 19

توسط FARDAALEFBA در 9 مرداد 1399

شاهزاده خانم آن صحبت کرده در مورد لحظه ای که او جان سالم به در برد مسلحانه آدم ربایی و تلاش.

در 21 مارس سال 1974 تنها چهار هفته بعد از عروسی سلطنتی شاهزاده خانم سلطنتی بود در راه خود را به خانه پس از یک رویداد خیریه با شوهر جدید کاپیتان مارک فیلیپس.

آنها به عنوان سوار کردن بازار به سمت کاخ باکینگهام خود رانده راننده رولز رویس بود مجبور به توقف یکی پس از دیگری ماشین مسدود شده و مسیر خود را.

ناگهان ماشین به راننده, Ian توپ خارج شد وسیله نقلیه خود را بیرون کشیده و یک تفنگ دستی. توپ شات آن راننده و افسر امنیتی جیم Beaton و همچنین نزدیکی تلخیص روزنامه نگار که سعی در دخالت کند.

توپ بود که تلاش برای ربودن آن برنامه ریزی شده بود به درخواست ملکه برای £2 میلیون باج. اما زمانی که مسلح گفت: سلطنتی به خارج شدن ماشین او خودداری کرد و شجاعانه پاسخ داد: "نمی خونین به احتمال زیاد".

در حال حاضر شاهزاده خانم آن باز کرده است تا در مورد این لحظه وحشتناک در یک مستند جدید است که جشن او 70 تولد و گفت: او هنوز هم به یاد هر لحظه "مثل عکس".

صحبت کردن در ITV در آن: شاهزاده خانم سلطنتی در 70ملکه دختر گفت: "آنچه که جالب است این است آنچه که شما به یاد داشته باشید و چگونه شما به یاد داشته باشید چرا که اگر چه من فکر کردم من به یاد همه چیز را که اتفاق افتاده است من هرگز قادر به سوگند من می توانم به یاد داشته باشید در جهت سمت راست.

"چرا که آنها مانند عکس فردی فوری. بسیار واضح است."

شاهزاده خانم اضافه شده است که او قبلا فکر می کردم در مورد اینکه او چگونه واکنش نشان می دهند اگر کسی اقدام به ربودن او.

"یک چیز در مورد اسب و ورزش است که شما باید آماده برای غیر منتظره و شما رو به فکر می کنم از طریق این مشکلات که به احتمال زیاد به رخ می دهد," او گفت:.

زمانی که مسلح گفت: سلطنتی به خارج از ماشین شجاعانه پاسخ داد: "نمی خونین به احتمال زیاد" (ITV)

"من فرض کنید که نظم و انضباط است که به حدی رنگی من فکر فرآیندهای."

آن را حفاظت افسر Beaton همچنین صحبت در مورد خاطرات خود از روز در طول مستند.

"وجود دارد یک زن و شوهر از کوتاه ترک بنابراین من در زمان تپانچه آن را برداشته و اخراج آن را در مسیر خود اما هیچ چیز اتفاق افتاده است, آن را به وضوح به حال این ماجرا" او به یاد می آورد.

"من موفق به دریافت در ماشین و در آنجا بود توپ را با تفنگ خود را, بنابراین من فقط دست من گیر در مقابل آن.

"او از کار اخراج شده و آن را از طریق پنجره و به دست من است."

در طول حادثه شاهزاده خانم آن سعی کردم به صحبت کردن با توپ به پایین گفتن او او نمی خواهد ترک ماشین که رهگذر رونی راسل پانچ مسلح در سر دو بار در نهایت آوردن ربودن تلاش به پایان رسید.

ملکه اعطا همه از این چهار نفر که توپ به ضرب گلوله یک مدال به عنوان یک تشکر از شما برای کمک به نجات دخترش زندگی (ITV)

ملکه اعطا همه از این چهار نفر که توپ به ضرب گلوله یک مدال به عنوان یک تشکر از شما برای کمک به نجات دخترش زندگی است.

آقای Beaton گفت: "شاهزاده خانم آن چرا که او خیلی سرد من فکر می کنم آن را نگه داشته و اوضاع در کنترل است."

توپ شد و بعد ارسال به یک بیمارستان روانی توسط یک بیلی قاضی.

این اولین بار نیست سلطنتی صحبت کرده در مورد مصیبت.

در سال 1980 مصاحبه با انگلیسی, نشان می دهد بحث میزبان مایکل, پارکینسون, شاهزاده خانم آن صحبت در مورد چگونه او حاضر به حرکت حتی به عنوان توپ او را برداشت دست و پنجه او را به کف ماشین.

"ما تا به حال مرتب کردن بر اساس بحث و گفتگو در مورد که در آن و یا که در آن ما در حال رفتن به" او نشان داد و اضافه کرد که او را دیدم هیچ نقطه ای بی ادب بودن به او ضارب در حمله که او فکر می کند به طول انجامید حداقل 10 دقیقه.

"من با وسواس مودب چرا که من فکر کردم آن را احمقانه می شود بیش از حد بی ادب در آن مرحله" او گفت:, و اضافه کرد که آن لحظه ای که توپ پاره پاره لباس او است که نگرش خود را تغییر برای بدتر است.

"پشت لباس من تقسیم و آن را خطرناک ترین لحظه" او پکتیا میباشد. "من از دست رفته من کهنه در آن مرحله است."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب