شاهزاده ویلیام می گوید پیتر کروچ است 'قدرت' به بحث در مورد سلامت روانی خود را

شاهزاده ویلیام گفته پیتر کراوچ که صحبت کردن در مورد بهداشت روانی این است که یک "قدرت" است و نه نشانه ای از "ضع

توسط FARDAALEFBA در 8 مرداد 1399

شاهزاده ویلیام گفته پیتر کراوچ که صحبت کردن در مورد بهداشت روانی این است که یک "قدرت" است و نه نشانه ای از "ضعف" در طول یک ظاهر فوتبالیست BBC پادکست.

دوک کمبریج در یک قسمت خاص از رادیو بی بی سی و پنج زندگی است که پیتر کراوچ پادکست, به بحث در مورد در حال انجام Heads Up, کمپین بودن پیشگام Cambridges.

پادکست می بیند دوک بحث در مورد سلامت روان و چگونه بهترین برای حمایت از مردم, به خصوص در طول مستند در کنار بی بی سی ورزشی روزنامه نگار تام Fordyce و مجری رادیو کریس استارک.

ویلیام گفت: "همه ما باید سلامت روان و همه ما باید برای ماندن ذهنی مناسب است. این قدرت به بحث در مورد بهداشت روان, این یک ضعف است. شما می دانید اگر شما احساس خوب چیزی شما را آزار بحث در مورد آن – آن را یک مشکل نیست."

دولا سابق فوتبال حرفه ای برای انگلستان می گوید که او تلاش کرده است در یک "مرد مقابل" محیط زیست: "و هر گونه ضعف نشان داده شده است که بهانه ای به آن را."

اگر چه او اعتراف می کند که صحبت کردن به او کمک کرده بیشتر احساس مثبت: "زمانی که من شروع به صحبت کردن در مورد آن و باز من احساس می کنم خیلی بهتر بود و این که فقط از طریق صحبت کردن است."

این قسمت نیز پوشش می دهد دوک تجربه از بازی فوتبال و تماشای مسابقات به عنوان یک فن; William شناخته شده استون ویلا فن.

آن ثبت شده بود در دو قسمت – اول در کاخ کنزینگتون در ماه مارس و پس از آن از طریق تماس تصویری در طول مستند در اوایل ماه جولای.

در شنبه 1 مرداد فا نهایی جام حذفی برگزار خواهد شد; در این فصل از رقابت ها با همکاری سر در یک پیشنهاد به "جرقه بزرگترین تا کنون گفتگو" در مورد بهداشت روانی در فوتبال است. بازی کرده است و حتی به طور رسمی تغییر نام داد و در افتخار از سلامت روان آگاهی است.

انجمن فوتبال برتر لیگ, فوتبال انگلیسی لیگ برتر و دیگر چهره های پیشرو در این ورزش نیز به امضا 'ذهنی سالم فوتبال' اعلامیه نشان می دهد که موضوع سلامت روان در اولویت است.

شاهزاده ویلیام است که آوازی خود را در مورد بهداشت روانی در سال های اخیر می خواهد به استفاده از موقعیت خود را از نفوذ به عنوان فا رئیس جمهور به ملت "سلامت روان است فقط به عنوان مهم به عنوان سلامت جسمی".

دولا قبلا به نظر می رسد در این مستند سلطنتی بحث تیم در کنار دوک در مارس 2019. مستند دیدم پیتر باز کردن برای اولین بار مورد سوء استفاده کلامی او رنج می برد به عنوان یک نوجوان و بزرگسال جوان و تاثیر این حال بر سلامت روان خود را.

در 27 جولای, دیوید بکهام صحبت کرد و در سر تا سلامت روانی اجلاس گفت که به اعتقاد او رسانه های اجتماعی را ساخته اند که "وحشیانه" واکنش به جام جهانی 1998 کارت قرمز حتی بدتر است.

او گفت: "من فکر می کنم که زمانی که من بازی ریسک بالا بود اما من فکر نمی کنم آنها به عنوان بالا به عنوان آنها در حال حاضر در این بازی و من احساس می کنم وجود دارد به طوری که بسیاری از حواس او را پرت و موانع در حال حاضر است که می تواند بازیکنان را از سن بسیار جوان است – و به همین دلیل من احساس می کنم که آنچه شما در [شاهزاده ویلیام] انجام آنچه که شما ایجاد کرده اید و آنچه که در اینجا اتفاق می افتد با این جنبش بسیار مهم است."

پادکست در دسترس است برای گوش دادن به در چهار شنبه 29 جولای.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن