شاهزاده ویلیام نشان می دهد بدترین هدیه ای که تا حالا داده کیت میدلتون

شاهزاده ویلیام نشان داده است بدترین هدیه ای که تا حالا خریداری شده برای Kate Middleton در حالی که منعکس کننده

توسط FARDAALEFBA در 9 مرداد 1399

شاهزاده ویلیام نشان داده است بدترین هدیه ای که تا حالا خریداری شده برای Kate Middleton در حالی که منعکس کننده او در حال حاضر-دادن توانایی های خود.

در ظاهر در BBC Radio پنج زندگی است که پیتر کراوچ پادکستدوک کمبریج به یاد می آورد یک بار هدیه دوشس کمبریج یک جفت دوربین شکاری در اوایل رابطه خود را.

"من همسر من یک جفت دوربین شکاری یک بار" پدر-از-سه بستری در سی روزنامه نگار ورزشی تام Fordyce مجری رادیو کریس استارک و پیتر کروچ. "او هرگز به من اجازه دهید فراموش نکنید که. بود که در اوایل در معاشقه است که بود."

دوک سپس به شوخی او فکر می کند هدیه ای که او تایید شد پیچیده است چه "مهر و موم معامله" در ارتباط است.

"او کاهش یافت و برای من که در آن نقطه," او گفت:.

زمانی که فشار در مورد اینکه چرا او را انتخاب هدیه غیر معمول دوک گفت: دوربین شکاری بودند "واقعا خوب" است و او سعی کرده بود "قانع کننده" خود را که آنها را خوب در حال حاضر برای همسر خود.

"گفتم:" آره اما این واقعا شگفت انگیز نگاه کنید که چقدر شما می توانید ببینید,'" پرنس ویلیام به یاد می آورد. "و او را به دنبال در رفتن: 'آنها دوربین شکاری, مانند, چه خبر است؟'

"این رفتن نیست به خوبی. راستش من هیچ نظری ندارم که چرا من او را خریداری یک جفت دوربین دوچشمی" 38 ساله به این نتیجه رسیدند.

در طول مصاحبه پادکست سلطنتی نیز در زمان این فرصت را به بحث در مورد اهمیت صحبت کردن در مورد سلامت روان و مداوم سر تا مبارزه است.

"همه ما در سلامت روان و همه ما باید برای ماندن مناسب ذهنی" او گفت:. "این قدرت را به بحث در مورد بهداشت روان, این یک ضعف است. شما می دانید اگر شما احساس خوب چیزی شما را آزار بحث در مورد آن — آن را یک مشکل نیست."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب