باشگاه های لیگ برتر به کف زدن برای بیمه خدمات درمانی و کلید کارگران این آخر هفته

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

فوتبال, کریکت و راگبی اتحادیه در میان ورزشی است که ادای احترام به بیمه خدمات درمانی و کلید کارگران که نگهداری این کشور که در طول بیماری همه گیر کوروناویروس.

به عنوان بخشی از “با تشکر از شما با هم’ ابتکار, همه از آخر این هفته لیگ برتر و, زبان انگلیسی فوتبال, مسابقات لیگ برتر خواهد بود و قبل از آن یک لحظه را تشویق به با تشکر از بیمه خدمات درمانی و کلید کارگران است.

این تیم کریکت انگلستان در آینده سری در برابر غرب هند خواهد بود به نام £raisethebat سری تست در افتخار کلیدی کارگران در حالی که اتحادیه راگبی سر مربی ادی جونز و انگلستان بازیکنان خواهد رکورد شخصی با تشکر از شما پیام.

ابتکار عمل را تشویق می کند کل کشور به تحسین “تعهد و شجاعت و فداکاری نشان داده شده توسط بسیاری از” بر درب خانه خود در 5 بعد از ظهر روز یکشنبه بیمه خدمات درمانی’ 72 ،

کارکنان بیمه خدمات درمانی نیز با تشکر از همکار خود کلید کارگران از رانندگان اتوبوس و امتناع جمع به مراقبت اجتماعی کارکنان و معلمان برای حمایت خود را.

لیگ برتر اجرایی ریچارد کارشناسی ارشد گفت: “در لیگ برتر را حمایت بیمه خدمات درمانی و در آن لحظه با تشکر از به رسمیت شناختن تلاش های سلامت کارگران کلید کارگران و همه کسانی که نشان داده اند محبت و مراقبت به دیگران در طول این ماه است.”

لایحه Sweeney مدیر اجرایی راگبی اتحادیه فوتبال اضافه شده: “راگبی مانند گسترده تر جامعه ورزشی و ملت به عنوان یک کل بسیار سپاسگزارم و افتخار می کنم از همه کسانی که مشغول به کار خستگی ناپذیر این بیماری همه گیر از طریق رفتن بالا و فراتر از آن برای حمایت از جوامع محلی و بیمه خدمات درمانی.

“ما شده اند با الهام از داستان های بسیاری در سراسر کشور و نشان دادن روح و انعطاف پذیری در این زمان به چالش کشیدن به اطمینان حاصل شود که ما را از این طریق با هم و ظهور قوی تر است.”

PA کمک به این گزارش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>