لیگ برتر اجرایی ریچارد کارشناسی ارشد پشت 'اخلاقی' حرکت به سیاه و سفید زندگی می کند موضوع در پیراهن

لیگ برتر ارشد اجرایی ریچارد کارشناسی ارشد گفت: او به حمایت از حرکت به شعار 'Black Lives Matter' در بازیکن پیرا

توسط FARDAALEFBA در 27 خرداد 1399

لیگ برتر ارشد اجرایی ریچارد کارشناسی ارشد گفت: او به حمایت از حرکت به شعار 'Black Lives Matter' در بازیکن پیراهن در این هفته بازی گفت: به نمایندگی از یک موضع اخلاقی و نه سیاسی است.

لیگ برتر رزومه در روز چهارشنبه و تیم را آرم حمایت از خدمات بهداشت ملی در جلوی پیراهن خود را و کلمات سیاه زندگی ماده جایگزین کردن نام خود را در بالا شماره در پشت خود را.

"من به حمایت از آنها در استفاده از سیستم عامل خود را به فشار خوب باعث می شود. پیام های شما می خواهید برای دیدن آینده را از طریق لیگ برتر مسابقات در رابطه با تشکر از بیمه خدمات درمانی با قلب بیمه خدمات درمانی' لوگو در جلوی پیراهن و همچنین ضد تبعیض پیام رو به جلو هستند مسائل است که همه بازیکنان احساس" کارشناسی ارشد گفت: آسمان ورزشی.

"من فکر می کنم این چیز خوبی است که بازیکنان با استفاده از صدای خود را به آنچه من فکر می کنم ارزش اخلاقی قضاوت به جای اظهارات سیاسی. آنها قرار است به وحدت پیام و ما از آنها و پس از انجام این باشگاه است."

کارشناسی ارشد گفت: پشتوانه سیاه زندگی ماده مورد نیاز به دنبال کردن سیاست های بتن – اما او افزود که لیگ برتر هیچ برنامه ای برای معرفی ما به سبک حکومت برای اطمینان از اعضای اقلیت در حال مصاحبه برای هر خالی مربیگری موقعیت.

لیگ برتر اجرایی ریچارد کارشناسی ارشد ستایش است بازیکنان برای استفاده از صدای خود را (PA)

"هر کمپین پیام ممکن است ارتقاء آن را به عنوان وجود دارد باید به طور قابل توجهی در سیاست ها و برنامه ها در پشت آن است که در حال ساخت یک تفاوت. قوی وجود دارد و از تعهد درازمدت از لیگ برتر و تمام باشگاه های ما به ضد تبعیض. ما در حال رفتن به ادامه گوش دادن به بازیکنان," او گفت:.

اما در مورد "رونی قانون" عامل در NFL الزام است که اعضای اقلیت بود مصاحبه برای خالی مربیگری مواضع او گفت: "ما نمی مورد بحث این است که ما نمی کردم هیچ برنامه ای برای انجام این کار است."

ایسنا



tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن