لیگ برتر جوایز: تیم فصل, بهترین بازیکن, انتقال و لحظه ای از 2019/20

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 4 مرداد 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

این 2019/20 لیگ برتر فصل ارائه شده لرزش و سرگرمی, غالب, all-time great Liverpool سمت و هرج و مرج از coronavirus بیماری همه گیر.

پروژه راه اندازی مجدد موفقیت آمیز بوده است به عنوان رویکرد ما دور نهایی از بازی با مدرک تحصیلی برای اروپا و سقوط هنوز تصمیم گرفته می شود.

در حالی که بوت طلایی است که هنوز هم برای grabs با مهدی سیدصالحی (21) و اتلتیک بیلبائو (20) به دنبال گرفتن جیمی Vardy (23) در روز آخر.

نتیجه گیری از جام حذفی و لیگ قهرمانان هنوز به آمده در این کشیده شود.

اما در اینجا ما مستقل ورزشی نویسندگان دست ما پایان فصل جوایز.

لیورپول جشن لغو لیگ برتر جایزه (استخر/خبرگزاری گتی ایماژ)

بازیکن فصل

میگوئل Delaney: ترنت الکساندر-آرنولد. تمام بحث بر سر این که آیا به جلو یا Jordan Henderson شده اند و بهترین آن را کامل به عقب (اگر شما حتی می توانید با او تماس بگیرید که) است که سازگار ترین در طول فصل – و تاثیرگذار. او بخشی از یک دفاع بود که اغلب غیر قابل تسخیر هنگامی که آن را اهمیت عرضه بسیاری از کمک و اهداف و کلیدی است چگونه Jurgen Klopp کل تیم عمل می کند.

ملیسا ردی: سه تا از بهترین بازیکنان در انگلستان پرواز بالا در حال کوین ده بروین, ویرژیل van Dijk و Sadio یال. همه آنها شایسته برای برگزاری این وضعیت. به عنوان نشانی ترنت الکساندر-آرنولد که در 21 انجام شده است به طوری مسخره استاندارد است که او ساخته شده خود را استثنایی هنجار. من پشته از هر یک از آنها در این فصل اما آن را بسیار سخت برای فرار است که داستان مبارزه - لیورپول بودن یکچهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا پس از 30 سال انتظار رانده شد توسط Jordan Henderson. مردم می توانند انجام کاپیتان زیانی و جعبه خود را انتخاب صرفا به رهبری و نهایی حرفه ای - جنبه های مهم, مطمئن, اما آن را کم اهمیت جلوه خود را بر روی زمین تحت تاثیر قرار. این هافبک نمایش شده اند فوق العاده در این فصل پر کردن در برای Fabinho به عنوان 6 و خواستار پیشرفته تر نقش "دقیقا به عنوان Jurgen Klopp می خواهد که خیلی شاهکار کوچک" به عنوان یک تحلیلگر آن قرار داده است. او را در سمت راست-پشت و توانایی های خود را به ارائه هر دو توهین آمیز حمایت و کمک به این حمله است که اغلب دستکمگرفتهشده. لیورپول "هویت شدت" و هندرسون در آن مجموعه. من چند تا از این باشگاه بازیکنان و کادر که luminary از مبارزات انتخاباتی خود شده است و پاسخ این بود جهانی است. من قصد ندارم به استدلال می کنند با آنها.

علامت Critchley: Kevin De Bruyne. کمی شبیه 1998-99 در آن فرد از پیروزی بر جمعی تنها او کمی بیشتر از نمره یک هدف خوب در برابر بارنزلی در جام حذفی. ده بروین بود نادیده گرفته طی منچستر سیتی 100-نقطه های نجومی برای Mohamed Salah, بیش از حد, بنابراین اجازه دهید آن را حتی.

Vithushan Ehantharajah: مهدی سیدصالحی. شاید آن را در جهل خود من اما من واقعا شگفت زده مقیاس درآمدهای کیفیت در این فصل است. این اهداف برای خود صحبت می کنند اما اجرای این کار در اطراف جعبه حتی slickness از اولین لمس شده اند چنین شادی است. به عنوان همه گیر ضربه من تعجب اگر او می خواهم از دست رفته شانس خود را در اواخر دارت برای یورو 2020 تیم ملی با توجه به این آسیب ها به هری کین و مارکوس Rashford. اما راه او ادامه داد: به lockdown – شاید به دلیل بهره مندی از شکستن بیش از ترین – نشان می دهد او می تواند یک بازی برای آن در سال آینده بدون نیاز صدمات به پاک کردن مسیر خود است.

الکس Pattle: Kevin De Bruyne. در حالی که این امر می تواند آشکار به انتخاب یک عنوان برنده تماشای ده بروین در این فصل احساس می کنیم تماشای بازیکن با استعداد ترین در جهان در حال حاضر (نوار لیونل مسی, البته). شهر اروپایی ممنوعیت سقوط طریق ممکن است یک نعمت غیر مترقبه برای این باشگاه به عنوان بلژیک می تواند در غیر این صورت شده اند به بارسا یا رئال مادرید.

لارنس Ostlere: Kevin De Bruyne. شما ممکن است پارامترهای مختلف برای این دسته که در این صورت Raheem Sterling, Jordan Henderson و مارکوس Rashford همه سزاوار به رسمیت شناختن کار خود را روشن و خاموش بشه اما در این سوال که بهترین فوتبالیست در 2019-20 لیگ برتر فصل Sadio یال می افتد فقط کوتاه از شکوه ده بروین.

جک Rathborn: Kevin De Bruyne. او نباید نیاز به, اما او تا به انجام در شهرستان بار در این فصل راه او می تواند گره همه چیز را با هم تولید یک لحظه از درخشش به حک کردن یک باز یا فقط برنده شدن در یک بازی توسط خود شادی را ببین. نیز وجود دارد راه او می تواند حرکت را از طریق چرخ دنده هنگامی که بازی اسکریپت مستلزم آن را یک بازیکن کامل به مطلق خود را بهترین.

تام Kershaw: Kevin De Bruyne. لیورپول باید بسیاری از رقبای اما بر اساس مطلق فرد با کیفیت و توانایی به تنهایی تبدیل هر بازی بلژیک شده است نجس در این فصل است.

کارل Matchett: Sadio یال. او سازگار ترین و بهترین نمایشی لیورپول بازیکن برای کشش طولانی از فصل قطعا برای اولین بار نیمی از آن. او به ثمر رساند کلید اهداف در سراسر بیش از حد که آیا آنها در بازی اول اهداف و یا برندگان و قدرت خلاقیت و استقامت همه او را به بحرانی برای این تیم بیش از حد.

ده بروین است تحت تاثیر قرار از لیگ برتر راه اندازی مجدد (گتی)

مدیر نجومی

MD: Chris وایلدر. در حالی که Jurgen Klopp ساخته شده است که لیورپول شاید بهترین قهرمانان تا کنون بسیاری از کار سخت پشت که انجام شد در فصل منتهی به این. هیچ کس انتظار می رود شفیلد یونایتد به پایان برساند تا بالا. آنها تا به حال هیچ حق. آنها تا به حال حق ندارد به طور منظم به ضرب و شتم تیم های برتر به خوبی. اما در اینجا آنها را به لطف وایلدر بعد از شاید بیشتر تاثیرگذار فصل اول دیده ایم.

MR: Chris وایلدر کار در شفیلد یونایتد شایسته جایگاه او ابراز احساسات کردند. راه رالف Hasenhüttl به شکل ساوتهمپتون پس خود را 9-0 فروپاشی در برابر منچستر سیتی بسیار تقطیر خوب مدیریت. آنها محترم اشاره دارد و تنها یک نامزد واقعی برای برنده شدن این جایزه: Jürgen Klopp. لیورپول به پایان رسید سه دهه منتظر لیگ در میان همه گیر جهانی با هفت بازی به فراغت. آنها وارد مبارزات انتخاباتی به عنوان قهرمان اروپا و گسترش خود را حواله به انگلستان و جهان است. اولین شکست خود را در بالا به پرواز در آمد و در پایان ماه فوریه. لیورپول در واکنش به از دست رفته به عنوان یک نقطه فصل گذشته شده است و ذهن خم به ویژه هنگامی که شما در نظر آنچه را که آنها در بازار در تابستان گذشته.

MC: Jurgen Klopp. این جایزه مسلما در مورد ساخت بسیاری از منابع شما را – که در این صورت, باید به کریس وایلدر – اما از آن آسان است برای فراموش کردن چگونه مغرور شهرستان به نظر می رسد در پایان فصل گذشته. سرنگونی آنها اجازه دهید به تنهایی پایان است که 30 سال منتظر یک لیگ عنوان یک دستاورد تاریخی.

VE: Chris وایلدر. Toss-up بین Jurgen Klopp و این مرد است. اما با توجه به چگونه بسیاری از تیم ها می آیند و مبارزه یا در سال اول یا دوم آن واقعا قابل توجه برای دیدن Sheffield United نه فقط زنده ماندن اما رشد. آره ما می دانیم در مورد نرم و صاف کردن عملیات در بودجه تنگ است. آره ما می دانستیم که در مورد تداخل مرکز پشت. اما چند پیش بینی آنها خواهد بود این راحت در سطح بالا. آنها می تواند پایان 10th اند و هر حق به اذیت با توجه به فوتبال آنها به بازی در این فصل است.

AP: Chris وایلدر. آیا هر تیم رنج می برند بیشتر از تعلیق لیگ از شفیلد یونایتد? اگر که برای شکستن ناگهانی در حرکت وایلدر را به خوبی ممکن است منجر تیغه به یک نقطه اروپا در فصل اول در بالا پرواز – اخلال مفروضات در مورد سبک خود را از بازی در طول راه.

لوو: Jurgen Klopp. آن را به ارزش به خاطر سپردن است که لیورپول برنده 26 از 27 مسابقات این فصل اجرا کشش از ابتدای مرداد تا پایان ماه فوریه. که مسخره است شگفت آور و بی سابقه و تیمهای سزاوار اعتباری بزرگ.

JR: Jurgen Klopp: متناوب دستاورد برای الهام بخشیدن به چنین بی امان سرعت بلکه به نه تنها حفظ که تمایل اما هماهنگی در سراسر مبارزات انتخاباتی شده است تقریبا کامل است که آسان نیست برای انجام داده این است که در فصل اول از موفقیت تجربه های قرمز.

TK: Chris وایلدر مطرح شفیلد یونایتد به ارتفاعات غیر قابل تصور با یک طرف بسیاری از انتظار می رود فرو رفته در سقوط. اما برای حفظ لیورپول سطح عملکرد در راه زیدان را انجام داد و به پیروزی با چنین غالب حاشیه باعث می شود آن را فوق العاده دشوار است برای انتخاب هر کس دیگری.

متر: Jurgen Klopp. او نه تنها شایسته نامزد, اما برای حفظ تیم در سطح او انجام داده است تا زمانی که او انجام داده بود در نزدیکی بی سابقه است. آنها را شکسته و تمام سوابق در پایان اما اکثر تیم ها نزدیک به ضرب و شتم فقط در یک زمان – این طرف است شکست از طریق برخی از اجرا و دیگران بسیار نزدیک است.

کریس وایلدر شگفتی های کار کرده با شفیلد یونایتد (گتی)

تیم فصل

MD: Henderson, الکساندر-آرنولد, Van Dijk, Egan, Robertson, Henderson, Fernandes, ده بروین, ترائوره, Vardy, یال

MR: Henderson, الکساندر-آرنولد Egan, Van Dijk, رابرتسون, ده بروین, Henderson, Fernandes, Mane, صلاح, درآمدهای

MC: Dubravka; Basham, Van Dijk, اگان; Alexander-آرنولد ده بروین, Fernandes, Robertson; Traoré, درآمدهای, Mané.

لوو: Dubravka, الکساندر-آرنولد Evans, Van Dijk, رابرتسون, ده بروین, Henderson, Fernandes, یال Vardy, Jimenez

JR: Schmeichel الکساندر-آرنولد Tarkowski Van Dijk, Saka; صلاح Henderson ده بروین, Mane; Jimenez, Vardy

TK: Henderson, الکساندر-آرنولد Soyuncu Van Dijk, رابرتسون, Fabinho Henderson ده بروین, Mane, بیلبائو, Vardy

VE: پاپ الکساندر-آرنولد, Van Dijk, Soyuncu, رابرتسون, ده بروین, روبن Neves, Henderson, Mane, درآمدهای, Jimenez

AP: پاپ الکساندر-آرنولد Egan, Van Dijk, رابرتسون, Fabinho, Fernandes, ده بروین, Pulisic, درآمدهای, یال

متر: Alisson; Alexander-آرنولد, Van Dijk, Egan, Saka; Fabinho Henderson ده بروین; صلاح درآمدهای, Mane.

هدف از این فصل

MD: Fabinho مقابل منچستر سیتی. آن را مانند یک فلش و ممکن است یکی از مهم ترین اهداف این فصل است.

MR: به صورت کاملا زیبایی دلایل اردن Ayew در مقابل وست هام. هدف از رانندگی از سمت چپ گردیده چرخ زدن گذشته Declan برنج قبل از او بی رحمانه خرد شده از طریق دو نشانگر و ظرافت رنده دروازه بان. *آشپز بوسه* چاک در این واقعیت است که آن را در آخرین دقیقه برنده در دربی و همچنین... خوشمزه است. ده بروین در مقابل نیوکاسل و علیرضا جهانبخش مقابل چلسی قابل توجه هستند به عنوان Fabinho را صاعقه وار ضربه در برابر منچستر سیتی بود که به عنوان مهم به عنوان آن زیبا بود.

MC: اردن Ayew v West Ham, دسامبر 2019. این یا Son Heung-دقیقه برابر برنلی که چند هفته قبل که موفق به کسب این مقام دسامبر هدف از این ماه است. Ayew را پوشش نمی دهد فاصله زیادی که پسر اما ضربه بازیکنان بیشتر و پایان دوست داشتنی است.

VE: اردن Ayew در مقابل وست هام. کنه بسیاری از جعبه: دربی برنده, آخر, دقیقه, ضربه, چند مردان dinks حافظ. Ayew شروع می شود در سمت راست به خوبی خود پا پس slaloming بود که بسیار سخت تر است. رولت نوبه خود نه تنها او را طول می کشد جعبه تقسیم و از طریق دو کاخ مدافعان اما همچنین او را بر روی پای راست خود را. آن را درخشان مجموعه ای از مهارت های به جای همان نوع از مهارت های مکرر. و پایان است. Oooooof.

AP: ده بروین در مقابل نیوکاسل. من سعی کردم برای جلوگیری از بلژیک نام پاپ تا اینجا برای بار سوم اما چه می توانم بگویم: من یک نقطه نرم برای نیمه بارند و یکی دیگر برای عکس که پرواز میره و در. این اعتصاب تا به حال هر دو.

لوو: Son Heung-حداقل دریبل از طریق بسیاری از برنلی تیم.

JR: من لذت می برد بسیاری از کوین ده بروین مجموعه از جمله والا روش برای شلیک در خانه نیوکاسل اما موسی Djenepo فردی تلاش در شفیلد یونایتد بود لذت, ترکیب قدرت, سرعت و دوست داشتنی برخی از مهارت.

TK: علیرضا جهانبخش مقابل چلسی بین المللی ایران به تحمل یک دامداری در برایتون اغلب هزینه های زیادی میان این تیم و طولانی بود chalked به عنوان وحشتناک امضای. اما خود دیدنی و پا زدن های سقفی, ربودن یک نقطه در برابر چلسی در سال جدید روز, بود, مسهل, محوری, و رک و پوست کنده لحظه باور نکردنی.

متر: علیرضا جهانبخش با یک پا زدن های سقفی, کوین ده بروین را با چکش ضرب گلوله در کردن نوار در برابر نیوکاسل و تقریبا هر داگلاس Luiz هدف همه سزاوار ذکر شده اما برای اهمیت و همچنین صاعقه وار قصد Fabinho را Anfield اعتصاب در برابر منچستر سیتی سخت به ضرب و شتم. ما می توانیم دوباره این اگر یک ویلا واتفورد یا بورنموث بازیکن نمره worldie برای اطمینان از زنده ماندن...

لحظه ای از فصل

MD: ضربه کردن به پروژه راه اندازی مجدد. این ممکن است مناسب اما خواهد شد به عنوان یک لحظه در تاریخ فوتبال با توجه به مقیاس چالش های مطرح شده به آن در میان Covid-19 – و آنچه با آن آمد. این حرکات برای BLM نشان داد آنچه که امیدوارم تبدیل به یک بیداری سیاسی برای فوتبال در زمانی که در زندگی واقعی نهفته در این بازی بیش از همیشه قبل از.

MR: پروژه راه اندازی مجدد و گرفتن چراغ سبز و لیگ برتر با خیال راحت از سرگیری پس از ماه ها از عدم قطعیت خرابکاری و انتقاد بی جا. که آن را بازگشت و با پشتیبانی برای زندگی موضوع توسط گرفتن یک زانو قبل از شروع معنیدار بود. فوتبالیست نمی تواند سکوت تبعیض را نمی توان نادیده گرفت. این طبیعی جدید است. این بازی - و نه مثل ما تا کنون شناخته شده آن است.

MC: باکاری سانیا را تست مثبت اعلام لحظات پس از لیگ برتر گفت: آنها خواهد بود یک دور کامل از وسایل با جمعیت در استادیوم که آخر هفته. Arteta تست شد و نقطه بدون بازگشت یا حداقل بدون بازگشت, بدون, خالی, زمینه, انبوه, تست و وضعیت ما باقی می ماند در این روز است.

VE: سیاه برای اولین بار در زندگی توجه به زانو در استون ویلا مقابل شفیلد یونایتد. ما می دانستم که آنچه در آن بود برای ما دانست و آن را در حال آمدن است و آن را هنوز هم سرسام آور است. کامل بیانیه وحدت است که نمی تواند نادیده گرفته شود.

AP: لیورپول برنده شدن در این عنوان است. آن را نمی تواند به پایین به عنوان طرفداران را بیش از تصور این دوره که 30 سال صبر کنید اما چلسی هیجان پیروزی منچستر سیتی هنوز هم یک راه سرگرم کننده برای همه چیز به شکل میگیرد. همچنین این اولین بار بود که لیورپول باید آن را به دست آورد در طول عمر من (همیشه خوب برای دیدن یک 'جدید' پیروزی تیم بالا غنائم...).

لوو: عجیب و غریب لحظه ای که goal-line technology موفق به نقطه شفیلد یونایتد تا به حال گل برابر استون ویلا که ممکن است در عین حال بخشی از دلیل ویلا بماند تا اگر آنها را انجام دهید.

JR: لیورپول سفر به لستر در روز بوکس. آخرین مانع قبل از صفوف به یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در 30 سال ؟ این بود که قاطعانه و ترنت الکساندر-آرنولد تقلید Kylian Mbappe را جشن خلاصه تا این لحظه بعد از دو سرعت رو به جلو و ارائه یک ترد پایان به گوشه پایین: غیر قابل توقف.

TK: لیگ برتر بازگشت پس از 100 روز بدون عمل و آن ایالات نمایش همبستگی با سیاه زندگی مهم جنبش است.

متر: در سطح شخصی این جایزه آسانسور در آنفیلد. آن بوده است مدت زمان طولانی در آینده برای یک نسل کامل از یکی از بزرگترین fanbases و آن کلاه کردن باور نکردنی 13 ماه برای این باشگاه است. به دنبال گسترده تر فوتبال چشم انداز آن را سخت به ضرب و شتم راه اندازی مجدد پس از یک غیر قابل درک, باور نکردنی جهان, تغییر رویداد است که هرگز نمی توانست پیش بینی شده است. آیا آن بوندسلیگا اولین لگد کردن و یا بازیکنان در نظر گرفتن زانو برای حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند, ماده, وجود دارد, تند و تلخ و بسیار واقعی که در آن لحظات این احساس مانند فوتبال پیدا کرده بود جدید و بسیار معنی دار محل در جامعه است. مارکوس Rasford پیروزی برای وعده های غذایی برای schoolkids نیز کاملا قابل توجه.

بازیکنان به زانو در Etihad برای نشان دادن همبستگی با سیاه زندگی مهم جنبش (گتی)

بازی فصل

MD: چلسی 2-1 منچستر سیتی. بازی که در نهایت تصمیم عنوان کرده بود و با کیفیت بالا به شدت با چنین اهمیت به عنوان منعکس شده توسط این واقعیت پس از آن بود مربوط به شما به طور موقت فراموش کرده بودند طرفداران وجود دارد. که چقدر خوب بود.

MR: چلسی 2-1 منچستر سیتی. یک بازی خیلی خوب خونین شما را فراموش کرده آن را در پشت درهای بسته و تا به حال اضافه شده تاثیر تایید لیورپول به عنوان قهرمانان. یکی از مهمترین و جذب مسابقات در حافظه اخیر با گره به گرگ 3-2 منچستر سیتی و شفیلد یونایتد 3-3 منچستر یونایتد.

MC: لیورپول 5 آرسنال 5 EFL جام. یک بازی منحصر به فرد که نه خصوص مراقبت اگر آنها آن را به دست آورد اما بسیاری از بازیکنان جوان انتخاب شده بودند و مشتاق به تحت تاثیر قرار دادن. 10 گل – پنج هر کدام از جمله دو خیره کننده دوربرد اعتصاب و 94 دقیقه گل تساوی و ضربات پنالتی به معنای دو دروازه بان بودند مورد ضرب و شتم 19 بار در کل. آن را فقط سرگرم کننده خوب.

VE: شفیلد یونایتد 3-3 منچستر یونایتد. واقعا عقب و جلو احتمالا کم دفاعی با کیفیت اگر شما در آن نگاه کنید بیش از حد نزدیک است. اما هیجان انگیز شروع – شفیلد یونایتد رفتن 2-0 در نیمه دوم – سپس بچه ها برندن ویلیامز و ماسون نقشه کشی گرین سطح قبل از Rashford از آن ساخته شده 3-2 در فضایی شبیه به یک دقیقه. Oli McBurnie به ثمر رساند اواخر اکولایزر که حتی VAR نمی تواند خراب کردن. خوب لیگ برتر-برخی از سرگرم کننده است.

AP: لیورپول 5-3 چلسی. تاخر تعصب است که قطعا بازی در نقش یک در اینجا, اما از خنثی نظر این بازی فقط سرگرم کننده خالص است. خوب ریسک نیست به عنوان بالا به عنوان آنها می تواند بوده ام اما چلسی هنوز هم تا به حال چیزی برای بازی. در هر صورت آتش بازی در پس زمینه اضافه شده به حزب جو است. این بازی تا به حال کمی از همه چیز.

لوو: لیورپول 5-3 چلسی. ممکن است وجود دارد برخی از تاخر تعصب خزنده در اینجا اما لیورپول 5-3 پیروزی چلسی بود قطعا هیجان پس از راه اندازی مجدد با برخی از درخشان اهداف و مقدار زیادی از دشمنی. آن را حتی بهتر در مقابل تمام Anfield جمعیت.

JR: گرگ 3-2 منچستر سیتی. محترم نفس شدید توقف زمان VAR بررسی Ollie McBurnie را به گل تساوی در شفیلد یونایتد 3-3 قرعه کشی با منچستر یونایتد. اما آن را به گرگ طوفان به عقب زیر چراغ در Molineux به ضرب و شتم 10-man منچستر سیتی 3-2. این بازی تا به حال همه چیز: VAR جنجال بر سر یک دو بار پنالتی گرفته شده برای شهر چند نمونه از کیفیت خالص و قابل توجهی انشعابات در جدول – ترک لیورپول 14 امتیاز روشن است. Raheem Sterling در scintillating بهترین آدما ترائوره مصرف بیش و سپس Nuno طرف بسته بندی با هم لذت برنده با Raul Jimenez را با ظرافت و مت Doherty هوشمندانه به پایان برسد.

TK: نورویچ 3-2 منچستر سیتی: نزد بی باک صدمه زده نوریچ outplaying و بی رحمانه چیدن کردن در لیگ یک بازی است که به مبارزه طلبیده هر فرد قابل تصور است.

متر: ساوتهمپتون 0-9 لستر. برای خنثی', سرگرمی, اهداف و دیوانه حمله به توانایی آن را سخت به دنبال گذشته لیورپول 5-3 چلسی در دور ماقبل آخر مسابقات! در گوشت' از فصل لستر به پیروزی 9-0 در ساوتهمپتون در ماه اکتبر بود یک یادآوری از رحم درس نخبگان فوتبال می تواند آموزش و شاهکارهای باور نکردنی است که بازیکنان نخبه می تواند رسیدن به.

امضای این فصل

MD: برونو فرناندز. او تقریبا تصمیم گرفتم بالا-چهار تعقیب خود را. این یک پاسخ واضح است, اما آن را دشوار است به فکر می کنم از یک امضای پس Van Dijk شده است که بلافاصله به عنوان موثر. او نشان داد که او دقیقا چه ایالات از دست رفته بودند و تبدیل فرم خود را برای تبدیل نهایی لیگ قهرمانان اروپا تعقیب است.

MR: چند وجود دارد واقعا خوب نامزدها در اینجا: Raul Jimenez, اردن Ayew, Allan Saint-Maximin دین هندرسون (re-ثبت نام وام) برونو فرناندز و مهدی سیدصالحی. مرد که کاملا تبدیل اوله توپچی Solskjaer طرف پس از پیوستن به در ماه ژانویه را معمولا لبه این. اما مقاطعه در ساوتهمپتون وضعیت زمانی که آنها تخریب توسط لستر در ماه اکتبر و چه محوری بوده و به رنسانس و همچنین شخصی خود داستان از انعطاف پذیری درآمدهای من است انتخاب کنید. 21 اهداف به عنوان آن می ایستد در این فصل و او فقط هزینه £20m.

MC: اردن Ayew برای £2.5 متر از Swansea City. آن را نه یک علم کامل اما بدون اهداف خود کریستال پالاس خواهد بود 14 امتیاز بدتر و تنزل. برونو فرناندز تا به حال مشابه تحول تاثیر اما پس از آن بود که انتظار می رود.

VE: Allan Saint-Maximin. خوش آمدید پادزهر به شدت از لیگ برتر به عنوان یک صدای فش فش یادآوری است که سرگرم کننده بودن به عنوان یک فوتبالیست و قابل اعتماد متقابلا منحصر به فرد نیست.

AP: برونو فرناندز. به عنوان با استعداد به پرتغالی واضح است که من به جرم رد این احتمال که او می تواند به تنهایی تغییر و رونالدو را بخت و اقبال – که اساسا چه هافبک انجام داده تخمگذار پایه برای شیاطین سرخ در نهایت (به آرامی) صعود نسبت به سابق افتخارات.

لوو: برونو فرناندز. منچستر یونایتد تحول از ژانویه به بعد تصادفی نیست.

JR: مهدی سیدصالحی. Gary Cahill و الان Saint-Maximin شده اند و بسیار عالی اضافه شده به تیم خود و تضمین نسبتا کمی استرس با وجود انتظار سقوط جنگ برای کریستال پالاس و نیوکاسل. اما آن را به مهدی سیدصالحی, از پشت 10 لیگ برتر گل در چهار فصل او دو برابر شده قبلی خود را بهترین در مجموع 11 گل از راه برگشت در سال 2015 با 21 این مدت اعتبار 20m پوند هزینه.

TK: برونو فرناندز. Fernandes' امضای چنین تأثیر عمیقی در منچستر یونایتد حتی اگر گزاف هزینه نقل و انتقال ساخته شده است که یک ماده از انتظار است. به طور متوسط یک هدف و یا کمک در هر لیگ برتر ظاهر پس از ورود او او را کاملا بازرسی و نگهداری حالت و مسیر در اولدترافورد.

متر: برونو فرناندز به منچستر یونایتد. تنها دلیل او در تیم من در این فصل این است که من احساس می کنم حداقل نیمی از مسابقات باید برای کسی که تا به حال به اندازه کافی از تاثیر و پرتغالی هافبک نمی رسیدن به آن است. اما برای بهترین امضای آن حتی نزدیک – او یک تحول بازیکن در حال حاضر به حال یک تاثیر بزرگ و می تواند ساخته شده است در اطراف برای سال آینده

مهدی سیدصالحی ثابت کرده است که ارزش زیادی برای پرستاران (گتی ایماژ)

چه بعدی برای VAR?

MD: اوه... بیشتر سازگاری بیشتر شکایات بیشتر بحث – بلکه بیشتر VAR. آن را در اینجا به ماندن بگیرید حتی اگر تغییرات خواهد شد و باید ساخته شود.

MR: *عبور از انگشتان دست.* سازگاری بیشتر استفاده بیشتر از زمین به سمت مانیتور بیشتر آموزش VARs که ممکن است خوب داوران اما نمی تواند ترجمه آن مهارت در Stockley پارک. در حالی که برخی از قوانین مزخرف و مبهم وجود دارد هنوز هم می تواند پیشرفت های با سیستم اجرا شده است.

MC: استفاده از زمین به سمت مانیتور که سرعت بازی پایین اما حداقل باید روند منسجم تر. من شخصا ضایعات آن در مجموع به عنوان سیستم به دنبال وضوح و ثبات از قوانین هستند که ذاتا مبهم و به تفسیر باز است اما آره ما گیر با آن در حال حاضر.

ام: در برخی از نقطه در فصل آینده وجود خواهد داشت یک قطعه نوشته شده و یا یک موضوع در توییتر است که چوب خط حساب کردن چگونه اغلب هر داور می رود به صفحه نمایش در سمت زمین است. آن را به اشتراک گذاشته دور و گسترده و ما تعجب آنچه در آن به معنی آن است که آیا فقط داوران با غرور که از آن اجتناب کنند و اگر کسانی که قادر به حمل بیش از حد شک به انجام چنین کار مهم است در چنین تحت فشار شرایط. که زمانی که ور خواهد شد که واقعا به دست آورد.

AP: بیشتر مانیتور-چک کردن. وجود دارد هیچ بهانه ای نیست. وقتی VAR وارد برخی از طرفداران گفت: آنها می خواهم به جای تصمیم گیری های اشتباه در اینجا وجود دارد و از آهسته شدن بازی. به ناچار کسانی که طرفداران متوجه خطا راه خود را. فرد تصمیم اشتباه می تواند هزینه یک باشگاه همه چیز و شده اند وجود دارد بیش از حد بسیاری از نادرست خواستار این مدت است.

لوو: خلاص شدن از حکومت است که قوانین از اهداف برای هر لمس یک مهاجم را در دست ساخت را بهبود بخشد فوتبال به طور کلی و به VAR کمتر دقیق کار را به انجام

JR: آه. خشمگین تر بحث و گفتگو در مورد تنظیم پارامترهای اما امیدوارم کمتر پزشکی قانونی رویکرد به آفساید بررسی ؟ یک آستانه برای جلوگیری از تغییر تماس صرفا بر اساس عنوان کمی تا یک میلیمتر.

TK: سریعتر تصمیم گیری بیشتر در زمین-سمت چک توسط داوران یک منبع مداوم از ناله از مدیران و زشت تر بحث بیش از, که در آن نقطه شانه به پایان می رسد و بازو شروع می شود.

متروجود دارد: دو طرف در اینجا: ادراک و واقعیت است. آن را نسبتا مستقیم به جلو برای بهبود سابق – فقط به مردم آنچه را که آنها در حال ناله کردن در مورد. آن را تغییر نمی کند استفاده کنید و یا دقت آن را فقط تغییرات مکالمه تن را ب نگاه در زمین نظارت بیشتر است. تصمیم گیری بیش از خطاها روشن به جای روشن و آشکار (که آنها هرگز ظاهرا). برای بهبود واقعی آن هنوز هم نیاز به سریعتر وجود دارد هنوز هم نیاز به توضیح بیشتر و یا پاسخگویی و آن را هنوز هم چیزی است که همه را در مورد شکایت صرف نظر از تمام این تغییرات است.

آنچه شما یاد بگیرند که از 2019-20 فصل ؟

MD: فوتبال می یابد یک راه است. آن را نمی خواهد به نظر می رسد مانند آن را در حال حاضر به عنوان یک عنصر از حالت عادی بازگشت اما بار وجود دارد در ماه مارس و آوریل هنگامی که آن را واقعا به نظر می رسید غیر ممکن است که فوتبال می تواند دوباره قبل از واکسن. که عهد به کار انجام شده توسط لیگ برتر و فوتبال اروپا, به عنوان به خوبی به عنوان بازتابی از مالی نیروهای پشت این بازی است که تحریک مسائل دیگر. سهولت که با آن لیورپول موفق به کسب عنوان و دیگر نقاط پایین آستانه سقوط, امتیاز بسیار زیاد اختلاف های مالی است که در نتیجه آن و شرایط بازی بیش از هر چیز دیگری است.

MR: Football, bloody hell. به یاد داشته باشید کسانی که ماه را بدون آن ؟ نه یک همسر. فراتر از بودن فرار و شور و شوق آن آشکار شد که چقدر این بازی به معنی به بسیاری از - آن است که معیشت خود را. ما اغلب فکر می کنم تنها در مورد headliners: مدیران و بازیکنان - اما coronavirus-اجرا تعلیق فوتبال روت افکار ما با گسترده تر لنز: پیشاهنگی matchday گاه به گاه کارکنان پزشکی تیم است. از آن ساخته شده ما فکر می کنم در مورد پایداری از باشگاه ها و لیگ... من یاد گرفتم بیشتر در مورد مکانیسم های بازی زمانی که هیچ توپ می شد با لگد زدم و در حالی که به شدت نیاز به تنظیم مجدد من آن را نمی بینم اتفاق می افتد. هنوز هم - به یاد داشته باشید کسانی که ماه بدون فوتبال ؟ نه یک همسر.

MC: که من آماده برای آن را به پایان.

VE: فوتبال بازی می کند بیش از حد بزرگ در زندگی ما و هیچ چیز ساخته شده است که بیشتر آشکار نسبت به زمانی که آن را به طور ناگهانی گرفته شده از ما دور است. نیست که دوباره آره ؟

AP: اهمیت فوتبال – گفته شده است که فوتبال مهم ترین چیز بی اهمیت در زندگی است. لیگ برتر بازگشت در میان coronavirus بحران انتقاد از برخی از محله های درکی – بود اما خوشبختانه انجام شده با خیال راحت به عنوان امکان پذیر است. یک بار به عقب, بالا پرواز انگلیسی فوتبال و لیگ های دیگر در سراسر جهان – ارائه یک خوش آمدید انحراف از جریان بیماری همه گیر.

لوو: واضح است اما فوتبال واقعا هیچ چیز بدون هواداران و شنیدن بازیکنان صدای انعکاس در بی روح خالی استادیوم تنها خدمت به تاکید نقطه.

JR: پول. یک لحظه وجود دارد که آن را قطعا نگاه غیر ممکن است برای لیگ برتر به این نتیجه رسیدند با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر. اما در اینجا ما یک بازی باقی مانده و فوتبال است تحت یک راه برای تقریبا یکپارچه انجام روزانه بازی و خوش حواس پرتی به عنوان جهان به ظاهر از هم جدا می افتد در اطراف ما.

TK: که مهم نیست چقدر بزرگ مالی اختلاف شوک مانند شفیلد یونایتد را افزایش یا آرسنال و تاتنهام را implosions همیشه رخ می دهد. کردن آن است که آیا راه رفتن را به یک بحران خود را ساخت و یا منجر ورزش بازگشت از یک فوتبال هرگز واقعا متوقف می شود.

متر: فقط زمانی که شما فکر می کنم یک تیم یا فرد رسیده است در ارتفاعات وجود دارد همیشه یک گام به. که با این نسخهها کار در هر دو جهت: ارتفاع قوام تعالی از حماقت های بی پایان, فرم بودن مبالغه های بسیاری است. اما همانطور که در بالا آن را نیز به نظر می رسد که فوتبال در محل زندگی این سال نقش مهمی برای بازیکنان خود را شنیده و ایجاد یک تفاوت واقعی در بیشتر راه بیش از فقط در زمین. آه که همه متنفر نیمه اول خنک کننده ،tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب