لیگ برتر 2019/20: آنچه که ما آموخته بی سابقه ای از فصل

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 6 مرداد 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

عجیب ترین های لیگ برتر فصل است در نهایت بیش از.

لیورپول در حال قهرمانان در آخرین, در حالی که منچستر سیتی منچستر یونایتد و چلسی با وجود لستر باور نکردنی شروع به مبارزات انتخاباتی به آنها ملحق خواهد شد در فصل آینده لیگ قهرمانان.

نورویچ سیتی, واتفورد و بورنموث تنزل می شد در حالی که استون ویلا کشیده کردن یک فرار بزرگ.

اما در حالی که درام بود که میزان آن برای همیشه شناخته شده برای بحث در اطراف VAR بازیکنان تأثیر تغییرات اجتماعی کردن زمین و البته تاثیر بسیار زیاد از Covid-19.

در اینجا چیزی است که نویسندگان ما آموخته شده از این فصل است.

لیورپول کاسته به لیگ برتر عنوان (استخر/خبرگزاری گتی ایماژ)

میگوئل Delaney: فوتبال می یابد یک راه است. آن را نمی خواهد به نظر می رسد مانند آن را در حال حاضر به عنوان یک عنصر از حالت عادی بازگشت اما بار وجود دارد در ماه مارس و آوریل هنگامی که آن را واقعا به نظر می رسید غیر ممکن است که فوتبال می تواند دوباره قبل از واکسن. که عهد به کار انجام شده توسط لیگ برتر و فوتبال اروپا, به عنوان به خوبی به عنوان بازتابی از مالی نیروهای پشت این بازی است که تحریک مسائل دیگر. سهولت که با آن لیورپول موفق به کسب عنوان و دیگر نقاط پایین آستانه سقوط, امتیاز بسیار زیاد اختلاف های مالی است که در نتیجه آن و شرایط بازی بیش از هر چیز دیگری است.

ملیسا ردی: Football, bloody hell. به یاد داشته باشید کسانی که ماه را بدون آن ؟ نه یک همسر. فراتر از بودن فرار و شور و شوق آن آشکار شد که چقدر این بازی به معنی به بسیاری از – آن است که معیشت خود را. ما اغلب فکر می کنم تنها در مورد headliners: مدیران و بازیکنان – اما coronavirus-اجرا تعلیق فوتبال روت افکار ما با گسترده تر لنز: پیشاهنگی matchday گاه به گاه کارکنان پزشکی تیم است. از آن ساخته شده ما فکر می کنم در مورد پایداری از باشگاه ها و لیگ... من یاد گرفتم بیشتر در مورد مکانیسم های بازی زمانی که هیچ توپ می شد با لگد زدم و در حالی که به شدت نیاز به تنظیم مجدد من آن را نمی بینم اتفاق می افتد. هنوز هم – به یاد داشته باشید کسانی که ماه بدون فوتبال ؟ نه یک همسر.

Vithushan Ehantharajah: فوتبال بازی می کند بیش از حد بزرگ در زندگی ما و هیچ چیز ساخته شده است که بیشتر آشکار نسبت به زمانی که آن را به طور ناگهانی گرفته شده از ما دور است. نیست که دوباره آره ؟

الکس Pattle: اهمیت فوتبال – گفته شده است که فوتبال مهم ترین چیز بی اهمیت در زندگی است. لیگ برتر بازگشت در میان coronavirus بحران انتقاد از برخی از محله های درکی – بود اما خوشبختانه انجام شده با خیال راحت به عنوان امکان پذیر است. یک بار به عقب, بالا پرواز انگلیسی فوتبال و لیگ های دیگر در سراسر جهان – ارائه یک خوش آمدید انحراف از جریان بیماری همه گیر.

لارنس Ostlere: واضح است اما فوتبال واقعا هیچ چیز بدون هواداران و شنیدن بازیکنان صدای انعکاس در بی روح خالی استادیوم تنها خدمت به تاکید نقطه.

بازیکنان نشان داد و حمایت خود را به صورت سیاه و سفید زندگی مهم جنبش (EPA)

جک Rathborn: پول. یک لحظه وجود دارد که آن را قطعا نگاه غیر ممکن است برای لیگ برتر به این نتیجه رسیدند با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر. اما در اینجا ما یک بازی باقی مانده و فوتبال است تحت یک راه برای تقریبا یکپارچه انجام روزانه بازی و خوش حواس پرتی به عنوان جهان به ظاهر از هم جدا می افتد در اطراف ما.

تام Kershaw: که مهم نیست چقدر بزرگ مالی اختلاف شوک مانند شفیلد یونایتد را افزایش یا آرسنال و تاتنهام را implosions همیشه رخ می دهد. کردن آن است که آیا راه رفتن را به یک بحران خود را ساخت و یا منجر ورزش بازگشت از یک فوتبال هرگز واقعا متوقف می شود.

کارل Matchett: فقط زمانی که شما فکر می کنم یک تیم یا فرد رسیده است در ارتفاعات وجود دارد همیشه یک گام به. که با این نسخهها کار در هر دو جهت: ارتفاع قوام تعالی از حماقت های بی پایان, فرم بودن مبالغه های بسیاری است. اما همانطور که در بالا آن را نیز به نظر می رسد که فوتبال در محل زندگی این سال نقش مهمی برای بازیکنان خود را شنیده و ایجاد یک تفاوت واقعی در بیشتر راه بیش از فقط در زمین. آه که همه متنفر نیمه اول خنک کننده ،

علامت Critchley: که من آماده برای آن را به پایان.



tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب