کیفیت پایین دوچرخه الکترونیکی و E-باتری روروک مخصوص بچه ها می تواند منفجر شود کارشناسان هشدار می دهند که مردم به نوبه خود به اشکال جدیدی از حمل و نقل پس از مستند

کیفیت پایین دوچرخه الکترونیکی و e-باتری روروک مخصوص بچه ها می تواند منفجر شود کارشناسان هشدار داده اند. تعداد

توسط FARDAALEFBA در 2 مرداد 1399

کیفیت پایین دوچرخه الکترونیکی و e-باتری روروک مخصوص بچه ها می تواند منفجر شود کارشناسان هشدار داده اند.

تعداد زیادی از مردم در حال برنامه ریزی در خرید جدید برقی طراحی اسباب بازی به اطراف به عنوان مستند آسانسور یک نظرسنجی نشان داده است.

اما ارزان یا بد منابع دوچرخه و اسکوتر می تواند منفجر شود چرا که باتری آنها حاوی داخل یک موسسه خیریه گفته است.

هشدار می آید به عنوان اجاره e-اسکوتر در حال معرفی به جاده های بریتانیا برای اولین بار به عنوان بخشی از یک تا 12 ماه آزمایشی برای ارزیابی اینکه آیا دستگاه کاهش ترافیک موتوری و چه تاثیر آنها بر امنیت کاربران و کسانی که در اطراف آنها.

فقط اجاره e-اسکوتر خواهد بود مجاز در جاده ها, و آنها را محدود به 15.5 مایل در ساعت در حالی که با استفاده از یک دوچرخه الکترونیکی است که در حال حاضر مجاز است.

بسیاری از آنها تبدیل به دوچرخه سواری برای جلوگیری از حمل و نقل عمومی به عنوان مستند را برطرف می کند اما تحقیقات ایمنی در برق برای اولین بار نشان می دهد با توجه به یک دوچرخه الکترونیکی یا e-روروک مخصوص بچه ها.

یکی در سه 3,002 بزرگسالان مورد بررسی قرار گفت آنها خواهد بود مایل به خرید شارژ باتری پک برای دوچرخه الکترونیکی یا e-روروک مخصوص بچه ها از یک بازار آنلاین است که باز می شود خطر مصرف کنندگان کسب نامطلوب و خطرناک تقلید.

E-bikes and e-اسکوتر تقریبا تمام طراحی شده توسط باتری های لیتیوم یون شارژ از برق خروجی در یک ملک.

خیریه هشدار می دهد که نسخه های عام می توانید مواد منفجره عواقب منجر به آتش سوزی و آسیب است.

"به عنوان حمل و نقل شخصی تکامل می یابد و ما در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای وابسته به برق و مصرف کنندگان باید با احتیاط از خطرات" گفت: مارتین آلن مدیر فنی در ایمنی برق برای اولین بار.

"موارد مانند e-bikes and e-اسکوتر طراحی شده توسط باتری های لیتیوم یون و مورد نیاز خواهد بود به پرداخت هزینه برای دوره های طولانی از زمان.

"عام و نسخه های از این باتری می تواند یک خطر جدی برای زندگی اگر یک خطا رخ می دهد.

"که در آن شما خرید خود را از باتری و شارژر بسته است فقط به عنوان مهم به عنوان دوچرخه و یا روروک مخصوص بچه ها خود را.

"با بسیاری از مجموعه به خرید یک دوچرخه الکتریکی یا روروک مخصوص بچه ها در این سال مصرف کنندگان باید ورزش احتیاط در مورد آنها از خرید."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن