پیرس برازنان به یاد می آورد coronavirus ‘ترس’ با Prince Charles: ‘که کمی عجیب یکی از’

پیرس برازنان به یاد می آورد که چگونه او تا به حال یک “ترساندن” با پرنس چارلز در ماه مارس قبل از اینکه مردم شروع quarantining برای coronavirus بیماری همه گیر.

این بازیگر که یک سفیر برای اعتماد السلطنه گفت: جیمی فالون که او ملاقات با پرنس چارلز در لندن پالادیوم برای یک رویداد در زمان وجود دارد “هیچ دست دادن”.

چند روز بعد از فیلمبرداری برای برازنان جدید فیلم سیندرلا, آخرین راه اندازی مجدد از دیزنی بود و تعطیل.

در امشب نشان می دهد برازنان به یاد می آورد پرواز به هاوایی که در آن او به عنوان خوانده شده که پرنس چارلز به حال آزمایش مثبت برای Covid-19.

“که کمی عجیب یکی از” برازنان گفت. “من را به قرنطینه رفت زمانی که من برگشتم اینجا… و شاهزاده چارلز از طریق آمد!”

او ادامه داد: “من نوشت او توجه داشته باشید من گفت: “من با عرض پوزش برای مشکلات خود را’ و او نوشت و گفت: “من احساس بسیار بهتر من فقط نمی تواند طعم و مزه و یا بوی هر چیزی. آن را بسیار خسته کننده است.'”

در همان مصاحبه برازنان گفت که او “مبهم” به خاطر صرفه جویی در خود را James Bond شرکت ستاره هلی بری از خفگی در حالی که بر روی مجموعه ای از مرگ یکی دیگر از روز.

در ماه آوریل این سال بری به یاد می آورد این حادثه که در آن یک صحنه چپ چپ رفت.

“یک زمان من انجام شد با پیرس برازنان در فیلم Die Another Day,” او گفت: Fallon. “من قرار بود به همه علاقه و تلاش برای از راه بدر کردن او با یک شکل و پس از آن من به پایان رسید تا خفگی در آن است.

“او تا به حال برای دریافت و انجام Heimlich [رسد]. پس از آن بود نمی سکسی دوست دارم به طوری که نه انجمن!”

او افزود: “جیمز باند می داند که چگونه به Heimlich! او وجود دارد برای من او همیشه یکی از مورد علاقه مردم در تمام جهان است.”

برازنان گفت که او “مطمئن نیستم” آنچه که صورت گرفت در طول این رویداد.

“من مبهم به یاد داشته باشید آن را,” او گفت:. “من دیده ام کمی نقل قول در مطبوعات به تازگی. ما در این مجموعه من کاملا مطمئن هستم که آنچه من من ممکن Heimliched او را من مطمئن هستم.”

خنده او به شوخی: “من فقط بصورت تماسهای مکرر او در پشت.”

او پیشنهاد کرد او می تواند آموخته اند Heimlich manouvre از معروف خود را با رابین ویلیامز در Mrs Doubtfire, که در آن اواخر بازیگر شخصیت او موجب صرفه جویی در از خفگی در یک رستوران.

دیدگاهتان را بنویسید