عکاسی دال شهرستان, کالیفرنیا را خارج از شبکه drifter جامعه

در فوریه 2018, یک دوست گفته عکاس مت استوارت در مورد دال شهرستان یک جامعه drifters به زندگی در کالیفرنیا بیابان

توسط FARDAALEFBA در 4 مرداد 1399

در فوریه 2018, یک دوست گفته عکاس مت استوارت در مورد دال شهرستان یک جامعه drifters به زندگی در کالیفرنیا بیابان 50 مایلی شمال مرز مکزیک. در قرض فولکس واگن, ون, استوارت سوار آن را به اتمام. "من نمی انجام هر گونه پژوهش و فقط تبدیل شده بود و بلافاصله دوست توسط بسیاری از مردم را ملاقات کردم" او می گوید مستقل. او به پایان رسید تا ماندن در دال شهرستان و برای بعد از پنج ماه عکاسی گذرا شیوه زندگی ساکنان در متزلزل, unincorporated جامعه است.

یک بار در جنگ جهانی دوم نظامی پایگاه آموزشی سایت جای دیگری منتقل شد و پاره در 1950s روم تنها بتن زمین اسلب ، این منطقه به زودی شروع به جذب خارجی ها و ماهیگران ساخته شده است که خانه های موقت از هر مواد در دسترس بود. پر زحمت ساخت و ساز نجات کوهستان, یک 50ft-بلند قطعه مذهبی هنر مردمی آغاز شده توسط دال شهرستان مهاجر لئونارد نایت در سال 1980 ارائه شده غیر رسمی centrepiece برای جامعه و سمان منطقه را به هرج و مرج خلاق هویت.

محبوب زمستان مقصد به صورت گذرا جمعیت زندگی در این 640 هکتار از زمین های عمومی نوسان بین یک زن و شوهر از صد و چند هزار نفر است. دال شهرستان دارای آب و برق و ساکنان زندگی در camper ون چادر و دیگر سازه های موقت. درجه حرارت افزایش می یابد به بالا 40s در تابستان.

آن را کاملا جدید هارو متولد استوارت که تا به حال صرف بیشتر از زندگی حرفه ای او به عنوان یک عکاس خیابانی در لندن تبدیل شدن به یک مگنوم نامزد عضو در سال 2016. "من علاقه مند به صرف زمان بیشتری را با مردم و آشنایی مردم با من بود عکاسی," او می گوید. "این 'روابط' شما باید در خیابان عکاسی بسیار زودگذر و من می خواستم به درک آنچه در آن بود به مردم عکس به طور منظم."

صفحه اصلی صفحه اصلی شیرین: یک دال ساکن شهرستان چراغ (مت استوارت/نقشه)

او در کم رنگ دیجیتال SLR اما نشد ساکنان شد باز به حال دیده می شود. "اکثر مردم در اسلب لیبرال و خوشحال با خود و کسانی که آنها را" استوارت می گوید. "وجود دارد نه بسیاری از ادعا در دال شهرستان تا مردم بودند بسیار سخاوتمندانه با زمان خود و آنچه را که آنها به من اجازه داد به عکس."

این پروژه در حال حاضر جمع آوری شده را در یک کتاب به نام به آتشیک فیلتر نشده نگاه اجمالی به زندگی منجر شود در خارج از شبکه در میان دستباف کلبه سازه های نقاشی, نشانه ها و مجسمه های ساخته شده از آشغال. یک زن و شوهر در آغوش می کشد در حالی که یک مرد در افراد لاغر شیب در دریاچه ها و چاه ها و کودکان اجرا در مورد گرد و خاکی زمین از چپ به دستگاه های خود را.

"من شیفته بسیاری از مردم با من عکس می گوید:" استوارت. "به خصوص برخی از کودکان که من در حال رشد در یک محیط عجیب و غریب. آنها عاقلانه و هوشمندانه و فراتر از سن خود." ساکنان مسن, گیر افتاد, توجه خود را بیش از حد: "من ملاقات یک مرد به نام مرد غار زندگی می کردند که در یک غار. او با پوشیدن یک کمر پارچه از انواع و او با استفاده از به عنوان یک سرباز در ارتش ایالات متحده است. او یک پسر دوست داشتنی که تا به حال به طور کامل کاهش یافته است از جامعه و انجام بهترین خود را به زندگی می کنند مانند یک غارنشین با بهترین دوست خود یک سگ به نام Buddy."

دال شهرستان تماس های خود را به آخرین محل رایگان در امریکا است. در حالی که او تردید از این ایده است که هر مکانی می تواند واقعا آزاد استوارت می گوید که "مردم در دال شهرستان قاضی کمتر از بسیاری از مردم در جهان خارج است. به عنوان شما هستند و شما معمولا پذیرفته شده است. من فکر می کنم جهان خارج می تواند به یادگیری زیادی در مورد احترام و با هم زندگی می کنند از دال شهرستان."

'به آتش' در دسترس است در حال حاضر از Setana کتابtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب