قمر والر-پل و اولیویا کلمن راه اندازی صندوق برای کمک به صرفه جویی در انگلستان تئاتر بخش

قمر والر-پل و اولیویا کلمن راه اندازی تئاتر, جامعه, صندوق برای کمک به حمایت مالی انگلستان تئاتر بخش در میان همه گیر.

همراه با تئاتر تولید کننده Francesca مودی (اصلی تولید کننده پشت والر-پل Fleabag در مرحله نشان می دهد) برنده جایزه بازیگران آغاز شده و این صندوق به کمک مالی حمایت از هنرمندان تئاتر و حرفه ای که معیشت شده توسط نهفته Covid-19 بحران است.

صندوق مطرح است £1 میلیون در وعده تا کنون با بنیانگذار اهدا کنندگان از جمله Gillian Anderson, Richard Curtis, دنی بویل, دیزی ریدلی, Gugu-Mbatha خام جیمز کمربند جسی Armstong و این دو را Fleabag در شرکت ستاره اندرو اسکات.

اهدا کنندگان کمک خواهد کرد از طریق اولیه توده مبالغ و از طریق ثابت محرمانه درصد از درآمد خود را در طول دو سال آینده. صندوق خواهد بود از هم جدا شده به دو اولویت رشته دادن کمک های مالی به £3,000.

اولین رشته کمک خواهد کرد که مترجمان آزاد برای زنده ماندن در حال حاضر با ارائه مشکلات کمک های مالی به کسانی که در نیاز فوری. دوم خواهد شد برای اطمینان از سالم آینده برای این صنعت با ارائه نوآوری و ایجاد کمک های مالی برای هنرمندان به تولید کار می کنند.

از آن خواهد شد پراکنده و نظارت توسط رویال تئاتر صندوق با همکاری Fleabag در حمایت صندوق. این دو سازمان باید همکاری خود از ماه آوریل به جایزه مشکلات کمک های مالی به کسانی که در تئاتر که به طور مستقیم تحت تاثیر این بیماری همه گیر.

انگلستان تئاتر بخش بوده است به شدت تحت تاثیر این بیماری همه گیر و متعاقب مستند اقدامات است. سالن شده اند مجاز به بازگشایی اما اجتماعی فاصله قوانین محدود کردن عملیات در 30 تا 40 درصد ظرفیت است.

آن را تایید کرد این هفته است که این شبح اپرا را به طور دائم در پایان غرب پس از 34 سال با توجه به عواقب مالی از این بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>