پیتر سبز: مراسم تجلیل از 'یکی از نوابغ' پس از Fleetwood Mac co-بنیانگذار

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 5 مرداد 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

نوازندگان از همه نسل ها پرداخت کرده اند اسراف ادای احترام به Fleetwood Mac گیتاریست پیتر سبز که درگذشت در سن 73.

از بنیانگذاران این گروه افسانه ای به عنوان الهام بخش و "یکی از نوابغ".

Midge Ure, خواننده گروه از Ultravox و ترانه سرا در توئیتر خود نوشت: "یکی از آنهایی که بزرگ رفته است. شما به من آموخت هست. فوقالعاده انسان از جهان آلباتروس خب".

خواننده و گیتاریست Peter Frampton, مشهور به "به من نشان بده راه" گفت: "اکثر متاسفانه از دست داده اند یکی از با ذوق ترین بازیکنان گیتار تا کنون. من همیشه یک تحسین بزرگ پیتر سبز ممکن است او در آرامش استراحت."

یوسف/Cat Stevens گفت: سبز تبدیل شده بود "چیزی از یک مدل" برای او نوشته: "خدا بیامرزد وصف پیتر سبز یکی از قهرمانان گمنام موسیقی و صداقت و نوآوری و روح و روان. وقتی که من شنیده ام او را ترک Fleetwood Mac در سال 1970 به دست آوردن یک زندگی واقعی و اهدای ثروت خود را به خیریه او چیزی از یک مدل برای من است."

سبز تشکیل Fleetwood Mac در سال 1967 با درامر Mick Fleetwood, گیتاریست, Jeremy Spencer و نوازنده بیس جان McVie. به عنوان یکی از بزرگترین نوازندگان گیتار در تمام دوران سبز نوشت: بازدید برای این گروه از جمله "آلباتروس", "Black Magic Woman" و "خیلی خوب".

در روز های اولیه آن گروه بود به نام پیتر سبز Fleetwood Mac اما او سقوط کرد و در سال 1971.

میک فلیتوود گفت: در سال 2017 که سبز سزاوار سهم اعتباری برای این گروه موفقیت است.

"پیتر پرسیده شد که چرا او تماس گروه فلیتوود مک. او گفت: "خوب, شما می دانید, من فکر کردم شاید من می خواهم حرکت در برخی از نقطه و من می خواستم میک و جان (McVie) به یک گروه. پایان داستان و توضیح داد که چگونه سخاوتمندانه او گفت:" فلیتوود. سبز ایستاده بود در دوران های بزرگ, گیتار, کار, او گفت:.

سبز شد در میان اعضای گروه inducted into the Rock & Roll Hall of Fame در سال 1998 است.

Mumford and Sons گیتاریست Winston Marshall نیز توییتی یک لمس ادای احترام ضمن تشکر از سبز برای کار خود را. "مرد جهان, اوه, خوب, آلباتروس, نیاز به عشق خیلی بد. برخی از آهنگ های مورد علاقه و عملکرد در تمام دوران است. با تشکر از شما برای موسیقی," او نوشت.

Paul Stanley, شرکت سرب خواننده گروه راک بوسه در مقایسه سبز به چهره های بزرگ از بریتانیا, بلوز, تاریخ, جمله اریک کلاپتون و جیمی صفحه.

او در توئیتر خود نوشت: "RIP پیتر سبز. یکی از مطلق سلسله مراتب اصلی انگلیسی, بلوز, نوابغ. کلاپتون صفحه و بک سبز".

Black Sabbath را Geezer Butler همچنین توصیف سبز به عنوان "یکی از نوابغ".

Maximo پارک خواننده گروه پل اسمیت به یاد سبز به عنوان یک "استاد تن".

Whitesnake گیتاریست برنی مارسدن به اشتراک گذاشته تصویر و خاطرات سبز در ادای احترام در رسانه های اجتماعی.

او نوشت: در Instagram: "من کاملا نمی تواند بیان احساسات من در این بعد از ظهر پس از یادگیری از مرگ پیتر. من فقط فکر از زمان ما صرف با هم در چند سال گذشته, حلق آویز کردن با او در خانه اش بود ، حافظه من گرامی. او ساخته شده من خنده, گریه, تعجب, و هرگز موفق نشد به من خرج خودم زمانی که ما به تنهایی یک به یک.

"وجود من بود نشسته [sic] با قهرمان من. به عنوان یک موسیقیدان من می تواند تنها یکی از میلیون ها نفر او را لمس استعداد خود را برای گیتار, خواننده و سازدهنی می شده اند بیشتر از اکثر مردم می تواند احتمالا برای آرزو و پس از آن شما اضافه کردن این آهنگ فوق العاده, اصلی, پر جنب و جوش, جو, آشکار روانگردان و بسیار سرگرم کننده برای گوش دادن به و شاهد. کسانی که روزهای اول Fleetwood Mac خواهد ماند در ذهن من برای همیشه."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب