خانه اژدها: ریخته گری در جریان است برای بازی تاج و تخت prequel سری

ریخته گری گزارش شده است که در جریان در HBO برای آن بازی تاج و تخت prequel سری. با توجه به خودیشبکه آغاز شده ا

توسط FARDAALEFBA در 31 تیر 1399

ریخته گری گزارش شده است که در جریان در HBO برای آن بازی تاج و تخت prequel سری.

با توجه به خودیشبکه آغاز شده است ریخته گری برای خانه اژدها. این یکی از چند پیشرفت های ساخته شده پس از جانشین نشان می دهد برای اولین بار اعلام شد سال گذشته است.

در ماه اکتبر HBO نشان داد که طرفداران می تواند انتظار می رود 10-episode "راست-به-سری سفارش" برای یک Targaryan محور prequel نمایش شرکت های ایجاد شده توسط Miguel Sapochnik و رایان Condol.

Prequel خواهد بود بر اساس جورج RR مارتین آتش و خون کتاب که مجموعه ای از 300 سال قبل از وقایع بازی تاج و تخت.

Sapochnik مستقیم خلبان و همچنین قسمت های اضافی در طول سری. مدیر بهترین و شناخته شده برای نبرد خود را محور اقساط از جمله دو عمل بسته بندی شده قسمت از بازی تاج و تخت's نهایی فصل های "شب طولانی" و "زنگ ها".

هیچ بتنی اخبار در زمانی که دقیقا خانه اژدها خواهد شد. سال گذشته, شبکه, برنامه نویسی جمهور کیسی Bloys گفت مختلفی که خود را "حدس" است که مدتی در سال 2022.

خانه اژدها یکی از چهار بازی تاج و تخت اسپین-آف در آثار در HBO. یک untitled prequel با بازی نائومی واتس نمی شد برداشت توسط شبکه به صورت یک سری کامل در اکتبر 2019.

شکست خورده prequel خلبان بازیگران وات Bloys قبلا گفت: "در توسعه خلبانان گاهی اوقات همه چیز با هم می آیند گاهی اوقات آنها نمی کنند."

Bloys نیز با تمجید از خلبان showrunner Jane Goldman, remarking که گلدمن در زمان چالش در "زیبایی" و "وجود دارد مقدار زیادی بیشتر در جهان آفرینش [درگیر] چرا که او مجموعه او از 8000 سال قبل نشان می دهد پس از آن مورد نیاز خیلی بیشتر".

وی افزود: "یکی از چیزهایی که در مورد خانه اژدهاوجود دارد یک متن وجود دارد یک کتاب طوری ساخته شده است که آن را کمی بیشتر از یک نقشه راه برای یک سری سفارش."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب