مردم در حال مرگ هستند که نباید در حال مرگ': دیدار Che Lingo لندن رپ مقابله با انگلستان خشونت پلیس

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 2 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

یکt یکی از های اخیر Black Lives Matter تظاهرات در لندن در میان شعارهای "نه عدالت بدون صلح" یک ویدیو پدید آمده از ازدحام زیادی از معترضان انفجار یک آهنگ توسط باد از جنوب غرب لندن رپ Che Lingo. آهنگ به نام بود "من در بلوک" آن شعر قدرتمند حذف خشونت پلیس در انگلستان است. چند معترضان همچنین عینک تی شرت تحمل یکی از آن شعر "سیاه به این معنی نیست که غیر قانونی". آن را هرگز Lingo قصد برای من "بلوک" برای تبدیل شدن به موسیقی متن یکی از بزرگترین جهانی جنبش های اجتماعی در این دهه اما با توجه به رانندگی در پشت تظاهرات آهنگ اتصالات شد.

"برای دیدن ویدئوها از مردم بازی من بلوک' در تظاهرات است چنین وصف ناپذیر احساس" او تا به حال هنوز توییتی. Lingo از دست داده بود مادر بزرگ خود را به Covid-19 مارس در اما زمانی که او را دیدم آهنگ خود را در اعتراض به, او می دانست که او تا به حال برای پیوستن به راهپیمایی خود را. او بعد از همه سهم خود را با نام مستعار معروف انقلابی. "من حتی نمی مراقبت در مورد همه گیر این اعتراضات مهم بودند" او می گوید: در حال حاضر صحبت کردن از طریق تلفن. "من می دانستم که من تا به حال برای رفتن و راه رفتن با مردم است. ما معترض به این دلیل مردم در حال مرگ هستند که نباید در حال مرگ است."

Che Lingo که نام واقعی او را نگه می دارد راز می رود و نه اهل تفریح و بازی, نام مورد از "جادوگر Wandsworth" که در آن او است. اما موسیقی او دارای یک پیام جدی. پس او را از طریق شکست در سال 2017 خود را صدا بافته شده با هم ژانرهای مانند R&B و دوده و west coast hip-hop همسان با آسان جریان و تغزلی و چابکی نشان می دهد که لایه های جدید بیشتر به شما گوش دادن. آهنگ های خود را کشف تم مانند colourism خود شک رسانه های اجتماعی هزاره های عاشقانه و نفوذ تعقیب – در بسیاری از کلمات که دو رو – به عنوان در مسیر "انرژی" که انتخاب شد برای بالا پسر soundtrack سال گذشته است. آنها صحبت می کنند به طور مستقیم به خود را در زندگی تجربه با عقل و دانش و هوش عاطفی که belies او 28 سال سن. این جای تعجب نیست که Idris Elba امضا شده او را به او برچسب 7Wallace در اوایل این سال است.

اما این "من در بلوک" که واقعا در ارتباط است. آن نوشته شده بود در مورد دوست خود جولیان کول پس از آن 19-ورزشی علم و نیمه فوتبالیست حرفه ای که در سمت چپ بود فلج شده و مغز آسیب دیده پس از اینکه به زور پایین دوخته توسط پلیس در خارج از یک کلوپ شبانه در بدفورد. به جای اینکه با عجله و مستقیما به بیمارستان زمانی که او برطرف کننده درد نکنه کول گرفته بود به یک ایستگاه پلیس. تنها پس از آنها متوجه او بی توجه بود در ون یک آمبولانس نامیده می شود. این موضوع شد و حتی برجسته تر زمانی که مشخص شد که سه نفر از ماموران درگیر به ساخته شهادت از شب به نظر می رسد به عنوان اگر جولیان قادر به ایستادن و برقراری ارتباط است. از چهار افسر پلیس درگیر شد را رد کرد و هشدار داده. این داستان یادآور سرد راه هایی است که خشونت پلیس هنوز هم بردارید در انگلستان امروز – هر چند طومار خواستار عدالت است و تا به حال بیش از 300 ، 000 امضا.

"تیم حقوقی خود را انجام داده اند همه چیز آنها می توانند برای هفت سال گذشته اما خانواده دیده می شود هیچ جبران و افسران پلیس درگیر دیده نمی شود هر گونه محکومیت های کیفری" Lingo به من می گوید frustratedly. کول خانواده هنوز هم به دنبال عدالت برای آنچه اتفاق افتاده است اگر Black Lives Matter جنبش علاقه در کول مورد. زمانی که من "بلوک" در اصل در ماه فوریه منتشر شد آن جلب توجه به یک جمع آوری کمک برای راه اندازی کول مدت کوتاهی پس از آن را در حال حاضر پیشی گرفته و هدف خود را. زبان ویژه و کول شناخته شده بود هر یک از دیگر از سن 16 سالگی زمانی که آنها با هم کار یک مربی فروشگاه در غرب لندن و Lingo ویران شد توسط چه اتفاقی افتاده است. "وجود دارد بسیاری از مردم در بریتانیا و ایالات متحده است که ما می خواهیم عدالت برای, از جمله Julian و سارا [نی] می گوید:" زبان ویژه. "این فرد که منجر به بروز گسترده تر موضوع نژادپرستی سیستماتیک."

به عنوان معترضین swarmed خیابان های مرکزی لندن برای نشان دادن نارضایتی خود را با این کشور نژادپرستی بیش از چند هفته گذشته سیاسی مفسران و روزنامه نگاران نگه داشته و نشان می دهد که انگلستان نه یک مسابقه مشکل همتراز با ما. در این Newsnightامیلی Maitlis گفت: جورج شاعر "ما پلیس نمی مسلح آنها لازم نیست اسلحه میراث برده داری نیست" که او در پاسخ با جزئیات چند عمل پلیس, خشونت, خشونت و مرگ در دوران بازداشت در انگلستان از جمله جولیان کول مورد.

جولیان کول که در سمت چپ بود فلج شده و مغز آسیب دیده توسط پلیس (کول خانواده)

در اینجا مردم سیاه و سفید همیشه پر سابقه با پلیس به دلیل نامتناسب مقدار نیروی مورد استفاده در برابر آنها و ثابت آزار و اذیت و نظارت است. مردم سیاه و سفید در حال 40 بار بیشتر احتمال دارد به متوقف شود و جستجو توسط پلیس از همتایان سفید. در موضوع آنچه پلیس نیاز به انجام حرکت رو به جلو, اما, Lingo می گوید: او اینجا نیست به ارائه راه حل. موسیقی او صحبت می کند در مورد زندگی تجربه و در طول مکالمه ما او تاکید می کند که موسیقی او نیست "عمدا سیاسی" است اما "آینده از محل احساسات".

"من ممکن است یک تغییر ایجاد کنید اما من ممکن است کسی که الهام بخش را به شخص دیگری تغییر," او می گوید.

Lingo متولد شد و در جنوب لندن گرفته شده بود و در ابتدا آشفته و تربیت است که به او در نظر گرفته شده و انعکاسی را در زندگی. "من مطرح شده توسط من پدر و مادر چرا که آنها هر دو درگیر در جرم و جنایت," او می گوید ماده از factly. "مادر من به من در 17 و پدرم توهین آمیز به طوری که او در سمت چپ او. من مطرح شد در داخل و خارج از خوابگاهها." مادر بزرگ خود را در زمان او در زمانی که او دو ساله بود "بنابراین من می تواند به نوعی خودش را" او همچنان ادامه دارد. "من به معنای واقعی کلمه از کلیشه ای ترین نوع شکسته خانه وجود دارد. او می دانست که چگونه به منظور بالا بردن من هر چند تفاوت وجود دارد بین افزایش و تسهیل" او سهام به این معنی که به دلیل عدم امنیت و مادر خود را می تواند به او در حال رشد در مراقبت از او را نداشته اند ممکن است در زمان.

در حال رشد با جامائیکا مادر بزرگ قطعا به شکل شخص او و موسیقی او باعث می شود امروز. "صدای کودکی من بسیار متمایز آن رگی دوده و R&B," او می گوید: موسیقی او می شنوید در اطراف خانه خود و با سلیقه است. "اگر شما ترکیب آن باغی ژانرهای شما می توانید لینک با موسیقی است که من را." صحبت از سرکش Lingo ها نوسان از روح الکترو R&B در آهنگ های مانند "دایره" به سنگین bassy رپ آهنگ مانند "Zuko"; آنها نه وفادار به یک سبک خاص است. به عنوان یک هنرمند مستقل در اوایل سال کار خود را به معنای او می تواند پرش از یک نوع به نوع بدون احساس محدود کوچه های باریک هنرمندان اغلب احساس می کنند باید به اشتراک.

'این اعتراضات مهم بودند. من می دانستم که من تا به حال برای رفتن و راه رفتن با مردم (ایان Upton)

در حالی که زبان ها را می توان به لحاظ سیاسی به اتهام آنها نیز disarmingly نرم. من برای اولین بار شنیده ام از او منتشر شد "دختر سیاه سحر و جادو" در سال 2017 آهنگ عشق اختصاص داده شده به زنان در تمام سایه. این اولین بار بود که من تا به حال واقعا احساس دیده یا تحسین سیاه, بریتیش, مرد هنرمند. این بود که در زمانی که colourism و ضد سیاهی بودند مملو آنلاین و Lingo آهنگ احساس آغاز جدید و مثبت تر مکالمه. Lingo است اعتماد به نفس خود را در مردانگی و فعال divests از مسمومیت که ممکن است یک مرد با اعتماد به نفس هنرمند است. به عنوان یک نتیجه او می داند که چگونه به نوشتن آهنگ ها در مورد و برای زنان که احساس نمی شدید نامناسب و یا لمس کنید.

"من شعر آمده از یک محصول از محیط زیست من," او می گوید. "من مطرح شد همه زنان و فنی, به عنوان یک کودک تنها به عنوان گران نمی, افزایش خواهر و برادر من. بسیاری از زمان من بود از چپ به دستگاه های خود من و به افکار خود من پس از من هرگز آن را سخت به پرش در داخل خودم و آسیب پذیر می شود." او می گوید که به دلیل وجود دارد "تقریبا هیچ مردی در زندگی من نقش یک مرد پدر و مادر من تا به حال به آنچه که مانند نگاه. من واقعا هرگز به مشترک کلیشه ای ایده از یک مرد پس از آن بود آسان تر برای من حساس باشد."

در حال حاضر Idris Elba آمده است ضربه زدن وجود دارد بسیاری از پیش بینی در مورد آنچه در آینده برای Lingo – یعنی آلبوم بدترین نسلاست که برای انتشار این زمستان. "این آلبوم در حال رفتن به مقابله با بسیاری از مسائل و نارضایتی ما در راه های مختلف می گوید:" زبان ویژه. "من می خواهم به یک منادی برای یک نسل است." اگر گالوانیزه قدرت "من در بلوک" هر چیزی به رفتن او می تواند هر چیزی اتفاق می افتد.

'من بلوک" در حال حاضر در 7Wallacetinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب