جوانه زدن نشان دادن صحنه های حاوی blackface حذف شده از Netflix

Netflix حذف یک صحنه حاوی blackface از یک قسمت از جوانه زدن نشان می دهد. صحنه ای که به نظر می رسد در این فصل دو

توسط FARDAALEFBA در 9 تیر 1399

Netflix حذف یک صحنه حاوی blackface از یک قسمت از جوانه زدن نشان می دهد.

صحنه ای که به نظر می رسد در این فصل دو قسمت "کلاس رقص" برای اولین بار پخش در سال 2004 و می بیند Jez (رابرت Webb) سعی کنید برای تحت تاثیر قرار دادن عشق و علاقه نانسی (راشل بلانچارد) با شکستن "تابوهای جنسی" از جمله پوشیدن blackface.

Jez سوالات اخلاق پوشیدن blackface و گفت که آن را "احساس می کند تقریبا اشتباه" قبل از پرسیدن: "آیا شما مطمئن هستید که این نیست نژادپرستانه?", پیشرو نانسی به پاسخ: "ما در حال شکستن یک تابو البته این احساس اشتباه" و بعد اضافه میکند: "جرمی من از آمریکا آمده. من دیده ام که مشکلات مسابقه به ارمغان می آورد."

صحنه قطع شده است از میچل و Webb طنزهای تلویزیونی در Netflix بکشد اما هنوز می توان از کانال 4 خود سرویس گرفتن All4.

صحبت در مورد صحنه 2015, Webb گفته معاون: "[نانسی] a self-conscious, تابو شکن, بنابراین او بسیار آگاه از تابو در حالی که Jez است در آینده از آن بیشتر محسوس زاویه است که " بیایید این کار را انجام نمی تابو است.'

"با هر نوع جوک در مناطق حساس شما باید به خودتان بپرسید" آیا این شوخی انجام می دهند ؟ که در کنار این شوخی ؟ چگونه است آن را به اشتباه خواهد شد و آنها را به یک نقطه اگر آنها اشتباه تفسیر آن ؟ کسانی که این نوع از چیزهایی که شما باید بپرسید."

تعدادی از کمدی است که به تازگی حذف شده از جریان با توجه به استفاده از blackface, از جمله The Mighty Boosh, Little Britain and Come Fly With Me.

این حرکت به عنوان پخش شرکت های حساب خود را با استفاده از حمله کلیشه های نژادی در پی سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات در سراسر جهان است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن