مردان دیوانه نمی خواهد حذف blackface صحنه برای حفظ 'دقت تاریخی'

یک قسمت از Mad Men حاوی blackface را نمی توان از جریان خدمات. با نشان می دهد از جمله 30 راک و مالش و کشیدن قسم

توسط FARDAALEFBA در 16 تیر 1399

یک قسمت از Mad Men حاوی blackface را نمی توان از جریان خدمات.

با نشان می دهد از جمله 30 راک و مالش و کشیدن قسمت حاوی نژادپرستانه عمل خود را از کاتالوگ, طرفداران تا به حال مورد سوال که آیا درمان همان خواهد بود با توجه به تحسین درام با بازی جان هام.

اما با نشان دادن حرکت به IMDb تلویزیون در 15 ژوئیه یک نماینده برای Lionsgate گفت: لس آنجلس تایمز که در این قسمت خواهد بود به جای قبل از سلب هشدار در برابر منسوخ نگرش در این دوره نشان می دهد.

"این قسمت حاوی تصاویر ناراحت کننده مربوط به مسابقه در امریکا" گفتند. "یکی از شخصیت های نشان داده شده در blackface به عنوان بخشی از یک قسمت است که نشان می دهد چگونه به امری عادی نژادپرستی در امریکا در سال 1963.

"در آن تکیه بر اصالت تاریخی این مجموعه تولید کنندگان متعهد به افشای بی عدالتی و نابرابری در جامعه ما است که در ادامه به این روز را بنابراین ما می توانیم بررسی و حتی دردناک ترین بخش از تاریخ ما به منظور منعکس کردن که ما امروز و که ما می خواهیم برای تبدیل شدن به."

آنها به این نتیجه رسیدند که اصلی قسمت خواهد بود "ارائه شده در تمامیت آن".

صحنه ای که به نظر می رسد در فصل سه می بیند راجر استرلینگ (John Slattery) بخوان ضد برده داری تصنیف "My Old Kentucky Home" در blackface در باشگاه های کشور با دربی ،

در یک نقطه استرلینگ اظهارات "من این را در خانه برای او با کمی کفش لهستانی. او معتقد بود که فریاد."

بسیاری از سیستم عامل در حال انتخاب برای اضافه کردن این تکذیبنامهها به خود را نشان می دهد و نه آنها را ویرایش کنید به طور کامل با BBC iPlayer این هفته با اضافه کردن هشدار به تعدادی از آنها کلاسیک کمدی حذف شده از Netflix بکشد.

سرویس جریان اشاره می کند که این تغییر قسمت "منعکس کننده استانداردهای پخش زبان و نگرش آن زمان".tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب