یک جهت تعجب طرفداران با اولین پست های رسانه های اجتماعی در چهار سال

یک جهت باید تعجب طرفداران خود را با اولین Instagram ارسال در چهار سال جلوتر از خود را 10-year anniversary فردا

توسط FARDAALEFBA در 2 مرداد 1399

یک جهت باید تعجب طرفداران خود را با اولین Instagram ارسال در چهار سال جلوتر از خود را 10-year anniversary فردا (23 جولای).

در این پست آمده است: "10 سال یک جهت" با اشاره به آهنگ خود را "تاریخچه".

در 23 ژوئیه 2010, باند تشکیل شد در فاکتور X پس از Harry Styles, Niall Horan, Louis Tomlinson, Zayn Malik و لیام پین در ابتدا امتحان به عنوان هنرمندان انفرادی.

پس از آن به اشتراک گذاشته شد این Instagram پست دریافت کرده است نزدیک به 2.2 میلیون نفر را دوست دارد. طرفداران در حال گمانه زنی در مورد احتمال یک مراسم و یا انتشار یک آلبوم جدید در نظرات.

به مناسبت گرامیداشت روز نقطه عطف لحظه آن را نیز اعلام کرد که جدید 1D سالگرد سایت راه اندازی خواهد شد. وب سایت خواهد شد از ویژگی های تعاملی و همهجانبه تجربه برای طرفداران.

طرفداران همچنین می توانید انتظار انتشار از 10 سال جشن تصویری. جدید تصویری را سند برجسته از زندگی حرفه ای خود را از جمله در پشت صحنه فیلم به عنوان به خوبی به عنوان یک آرشیو از موزیک ویدئوها آثار هنری و اجرای تلویزیون.

تا کنون هیچ تایید اینکه آیا پنج عضو خواهد دوباره برای یک نمایش برای جشن نقطه عطفی سالگرد.

این boyband خود را اعلام کرد در ماه اوت سال 2015 پنج ماه پس از عضو Zayn Malik رفتگان از این گروه است.

پس از وقفه پنج هنرمندان رفته اند برای لذت بردن از موفقیت آمیز مشاغل انفرادی.

اخیرا Horan و تاملینسون هر دو آلبوم های منتشر شده در این سال (شکستگی آب و هوا و دیوار بود).

قابل توجه سبک را 2019 اولین آلبوم خط خوب از او ساخته شده یک دوم جهت هنرمند برای رسیدن به شماره یک آلبوم انفرادی خود را. Mailk را در ذهن معدن عرضه در شماره یک در سال 2016.

پس از تشکیل این گروه در سال 2010 در یک جهت جمع شده بزرگ جهانی فن پایه. گروه فروخته است بیش از 200 میلیون رکورد در سراسر جهان و تولید بیش از 21 میلیارد جریان با 3.6 میلیارد دلار از کسانی که در سال 2019 به تنهایی.

بیشتر به شرح زیر...tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب