Ollie پاپ: امداد trumps اعصاب به انگلستان رودخانه ساخته شده به صبر برای قرن حاضر

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 4 مرداد 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

پس از 43 اجرا می شود در سراسر چهار نوبت در چند هفته گذشته Ollie پاپ نیست, ذهن, رفتن به رختخواب در 91 را با یک دوم آزمون صد در افق.

او اذعان می کند او ممکن است نیاز به کمی کمک برای استراحت سر خود را – "من شما را خاموش برای شب شاید یک خواب قرص قبل از خواب" – اما تا حد زیادی اعصاب خواهد بود ساختگی توسط امداد. نه فقط برای او, اما, انگلستان, بیش از حد.

Jason دارنده برنده بازی شیر یا خط و قرار دادن جو ریشه طرف به کاسه و زمانی که پاپ وارد چین در 92 و پیوسته جس Buttler در 122 برای چهار, غرب هند شدند و بسیار در این مسابقه و در راه خود را به حداقل حکم یک شکست که دیدن آنها را حفظ Wisden جایزه.

اما این جفت ارز تضمین وجود دارد هیچ تلفات بیشتر از طریق به تخته از قرار دادن در 136 در 38 اور آماده به آن را تمام انجام دوباره فردا با انگلستان در حال حاضر کمی راحت تر در 244 به صورت چهار.

"من شادتر از من بود که من خرد شده در 12!" پاسخ های پاپ زمانی که آن را قرار داده به او که ساعت صبر کنید قبل از اینکه قادر به انتخاب کردن کسانی که نه باقی مانده اجرا می شود ممکن است احساس مانند روز. اخراج در سوال در آمد دوم نوبت اول آزمون که در آن انگلستان از دست داده و با چهار ویکت بعد از تنظیم غرب هند فقط 200 برای پیروزی.

اشتباهات و سپس آموخته بودند یک هفته بعد در اینجا در امارات اولدترافورد با 469 نه گل در اولین نوبت دوم آزمون که دیدم میزبان مربع سری. و در حالی که رسیدن به آن قرن است که در دستور کار آن خواهد بود 10 خود را در کلاس اول کریکت – یکی دیگر از قابل ملاحظه نمره البته یکی که مبتنی بر پاپ و Buttler فردا به عنوان آخرین دو "متخصص" ضربه است فقط به عنوان مهم است.

"است که یک بخشی از تیم ما اخلاق است. ما می خواهید امتحان کنید و خفاش به افراد و دریافت آن 400 plus اول-نوبت نمرات. من فکر می کنم در یک دنیای ایده آل ما نمی خواهد نیاز به برخی از کاهش سفارش به انجام آن است. امیدوارم ما می توانیم انجام دهیم که خودمان است."

شخصی نمره نیز می رود برخی از راه برای کاهش تنش در حباب. نه قادر به گرفتن دور از زمین – بسیاری از بازیکنان در اتاق نگاه کردن بر روی زمینه هر دو در اینجا و در Ageas کاسه – یک استرس اضافی برای کسانی که خارج از فرم را به مقابله با.

"این یک احساس خوب (یک نمره). من از دست رفته ام را در آن دو بازی اول. من قادر به گرفتن دور: بدیهی است که شما در هتل خود را پس از گرفتن در چند اور از روز و شما به دنبال بیش از زمین کریکت.

"شما می توانید به طور طبیعی فکر می کنم در مورد پنبه حلاجی شده خود را فکر می کنم در مورد شکست های خود را بیش از حد نرمال است. امیدوارم من می توانید بروید و آن را یکی از بزرگ است. که بخشی از کریکت – شما باید سعی کنید و باقی ماندن به عنوان سطح به عنوان شما می توانید به عنوان یک خمیر. وجود دارد به عنوان بسیاری از روز های بد به روز خوب حتی برای بهترین بازیکنان در جهان است."

پاپ قبلی بالاترین نمره در خانه بود 28 هر چند این تنها پنجم خود را تست در خانه و بیرون از 10 کلاه. فراتر از موفقیت و وحشت که با اینکه نه در 91 انگلستان نیاز به ضرب و شتم غرب هند را به نفع خود سری و جایزه و نتیجه نیز نیاز به ضرب و شتم آب و هوا است که با توجه به برخی پیش بینی ها ممکن است تکه های بزرگ شسته.

"امیدوارم آن را نمی کند باران در تمام طول روز فردا و ما فرصتی برای بیرون رفتن وجود دارد و قرار است در چند اجرا می شود گفت:" پاپ نظری.

عذاب آور منتظر او خواهد بود فقط به عنوان عذاب آور برای انگلستان است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن