اوله گونار Solskjaer میریزد نور در الکسیس سانچز را Manchester United آینده با cryptic مبل قیاس

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن

توسط FARDAALEFBA در 25 خرداد 1399

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

الکسیس سانچز هنوز هم ممکن است به اندازه کافی خوب برای نجات خود از منچستر یونایتد حرفه ای اما اوله گونار Solskjaer داده است روشن ترین نشانه در عین حال که او نیست بخشی از بازسازی خود قصد دارد با دادن مرموز قیاس از چه رو به جلو ارائه می دهد.

سانچز بازگشت و به عمل در روز شنبه با اینتر میلان آینده جایگزین " نیمکت 1-1 قرعه کشی با ناپولی که دیدم آنتونیو کونته را به سمت حذف از Coppa Italia نیمه نهایی.

31 ساله باقی مانده در وام با سری یک طرف آن را به عنوان آتش سوزی بازگشت تا پس از coronavirus-اجرا وقفه هر چند انتظار می رود که شیلی بین المللی انجام داده است و نه به اندازه کافی به نیروی است که حرکت را از طریق به طور دائم. سانچز باقی خواهد ماند با اینتر تا 2019/20 کمپین منعقد شده است اما یک حرکت بازگشت به منچستر به نظر می رسد بر روی کارت.

سانچز هم در اولدترافورد شکست خورده است و برای رسیدن به هر چیزی نزدیک به آنچه که انتظار می رفت از آمریکای جنوبی پس از او مهر و موم شده یک حرکت از آرسنال در ژانویه 2018 در نتیجه £400,000 یک هفته به جلو در حال ارسال به ایتالیا در وام برای فصل.

با Solskjaer قبلا اعتراف به این که سه ماه تعلیق فوتبال اجازه داده است او را به یک نگاه عمیق در تیم ملی خود را و که در آن می توان آن را تقویت بلندی بازگشت سانچز را باید یکی از عوامل است که گرفته شده است به مدیر نظر با سانچز با توجه به عقب در زمان برای شروع 20120/21 کمپین - هر زمان که ممکن است.

اما در حالی که Solskjaer تاکید کرد که وجود یک محل برای سانچز در تیم ملی, کلمات خود را به طور کامل متقاعد کند که شیلی خواهد بود و بخش مهمی از برنامه های خود را برای رفتن به جلو.

"البته یک جای خوب برای بازیکنان و مردم خوب در این محیط" Solskjaer گفت.

"بیایید ببینید که در آن ما را وادار به پس از فصل, از آنجا که ما احساس نمی کنید این تیم ملی هیجان انگیز است. ما احساس ما در راه به چیزی.

"آن را به همه بازیکنان زمانی که آنها در اینجا به خوبی انجام دهد چون همیشه صحبت از افرادی که در داخل و خارج و آن را در مورد ژل این گروه با هم."

ایران انتظار می رود به طور فعال در بازار نقل و انتقالات زمانی که آن را باز می کند با Solskjaer دوباره درک می شود به دنبال بازیکنان که جا خود را گسترده تر طرح به جای نام ستاره است که ایالات صرف تا مدتها پس از رفتن تنها برای پیدا کردن موفقیت کمی با آنها.

نروژی استفاده می شود که اعتقاد به حق پخش بیش از بهترین بازیکن برای توضیح یک قیاس است که با توجه به یک نشانه بزرگ از آنچه ممکن است در فروشگاه برای سانچز داده شده است که اگر او مناسب نیست با برنامه های آینده خود برای متحد او ممکن است مورد نیاز است.

"گاهی اوقات هنگامی که شما تزئین اتاق نشیمن خود را ممکن است یک صندلی یا مبل خوب اما شاید رفتن نیست با بقیه آن" Solskjaer گفت: بحث در مورد چگونه بازیکنان مختلف ژل داخل یک تیم محیط زیست است.

"برای ما به فکر کردن در مورد عمده افتخارات ما بر این است که در مورد به پایان رساندن لیگ در این فصل است."

ایالات رزومه خود را در لیگ برتر برابر تاتنهام در شب جمعه با Solskjaer طرف در حال حاضر پنجم در جدول با نه بازی به بازی و فقط سه امتیاز چهارم-چلسی قرار می گیرد. آنها باید چشم مشتاق در حال توسعه وضعیت در اطراف منچستر سیتی در لیگ قهرمانان اروپا درخواست تجدید نظر که شنیده شده است توسط دادگاه داوری ورزش در اوایل این هفته و قرار است برای بازی در یک نقش کلیدی در تصمیم گیری که تیم های واجد شرایط برای اروپا در فصل آینده با مکان پنجم به طور بالقوه درآمد یک محل در لیگ قهرمانان اگر دوم قرار می گیرد, شهر ممنوع است را تایید کرد.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب