مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

دنبال آخرین به روز رسانی زنده از افتتاحیه لیگ برتر فوتبال روز را به عنوان سقوط-نامزدهای نورویچ سیتی را در برایتون.

نورویچ نشستن پایین جدول و یک نگرانی در هفت امتیاز در رده ایمنی به این معنی که یک پیروزی بعد از ظهر امروز ضروری است با تنها شش بازی باقی مانده به بازی اگر آنها را به باقی می ماند در پرواز بالا. یک پیروزی برای برایتون هر چند همه خواهد بود اما امن جای خود را در لیگ برتر فصل آینده با گراهام پاتر طرف در حال حاضر نشسته شش امتیاز بالاتر از منطقه سقوط در 33 امتیاز.

Kick-off است که در 12:30بعد از ظهر در اولین پنج لیگ برتر وسایل امروز با منچستر یونایتد در عمل در 3 بعدازظهر در برابر بورنموث در حالی که خارج از فرم لستر را در کریستال پالاس با روز دیر سرگرمی دیدن فریبنده کراوات بین دو اروپایی-تعقیب تیم در گرگ و آرسنال به دنبال چلسی برخورد با واتفورد و شما می توانید تمام عمل زندگی می کند آن را به عنوان اتفاق می افتد در زیر.

همچنین لگد زدن به در 3pm منچستر یونایتد را در بورنموث. میلان و Fernandes شروع دوباره برای شیاطین سرخ follow همه به روز رسانی از اولدترافورد حق در اینجا:

به دنبال عمل از قدرت پادشاه ورزشگاه حق در اینجا:

آینده در نیم ساعت ما به قدرت پادشاه ورزشگاه را به عنوان لستر سیتی را در کریستال پالاس. آن را برای رفتن به یک بازی سخت برای برندان راجرز تیم اما اگر آنها می خواهم به چسبیدن به بالا چهار نقطه آنها نیاز به برنده شدن در این مسابقه.

در اینجا نگاهی به تیم ها:

تبلیغات

برایتون جشن آنها به عنوان حرکت به 36 امتیاز. آنها هنوز در محل 15 اما باز کرده اند نه نقطه فاصله بیش از استون ویلا و بورنموث.

نورویچ رکود به شش شکست های پی در پی در تمام مسابقات. طناب دار است محکم برای آنها نیاز به یک کتاب مقدس-esque معجزه به ماندن در حال حاضر.

تمام وقت

90+6 mins: فقط نوریچ باشید آنها خیلی نزدیک به انکار برایتون پیروزی اما توپ منعکس راه اشتباه کردن پست. سمت خانه گیر در آن اما برایتون دفاع خیلی خوب بود برای آنها را امروز.

90+4 mins: کردن پست! که می آید توپ از جناح چپ. ایده تحت فشار جدی از دن رایت برنده هدر و بازدید داخل پست برگشت اما توپ پرش کردن!

تبلیغات

90+3 دقیقه: لوئیس می فرستد یک توپ به جعبه. Aarons برنده هدر می فرستد و آن را به عقب در سراسر منطقه است. Pukki به ارمغان می آورد اما شوت او مسدود شده است و برایتون روشن معرض خطر است.

کارت زرد

90 دقیقه: Cantwell و Lamptey برخورد و نورویچ مرد قرار داده است در این کتاب است. نوریچ در حال خیره به پایین یک پنجم شکست های پی در پی در لیگ.

وجود شش دقیقه اضافه شده در آنها را به نجات یک نقطه هر چند.

87 دقیقه: Todd Cantwell پخش توپ به داخل جعبه به دنبال Teemu Pukki اما تحویل طولانی است و پرش به بیرون از بازی.

تبلیغات

84 دقیقه: ایو Bissouma و Leandro Trossard جایگزین شده اند دیل Stephens و الکسیس Mac Allister برای برایتون.

بازی را کمی پاره پاره به نورویچ سعی کنید بهترین خود را برای شکستن مرغ دریایی دفاع. هیچ شانس نشده است.

81 دقیقه: به توپ می آید تا به ایده اما Lamptey است او را پوشش داده و برنده یک ضربه آزاد به عنوان مهاجم نوریچ shoves او را به زمین.

78 دقیقه: نورویچ پیروزی یک ضربه آزاد در حدود 30 متری از هدف است. Buendia را از دست طرفداران آن را به جعبه و ایده آن را نگه می دارد زنده است. برایتون نزدیک خطوط خود را و قادر به پاک کردن توپ.

تبلیغات

SUBS

75 دقیقه: Mclean قرار می دهد یکی دیگر از خوب توپ را به شش حیاط جعبه اما یک بار دیگر نورویچ اعتصاب نمی, حمله متقابل.

Mooy و Connolly گرفته توسط گراهام پاتر با برنارد و ناخالص در آینده.

72 دقیقه: Bissouma حملات یکی پاک از خارج از جعبه. شات منحرف نشوند و چرخش اما Krul می کند به اندازه کافی برای گرفتن دست خود را در پشت توپ و جلوگیری از ضربه.

SUBS

69 دقیقه: دوم نوشیدنی شکستن گرفته شده است به عنوان نوریچ را به یک سه گانه را تغییر دهید. ایده, Cantwell و Pukki همه در آمد با هرناندز Duda و Drmic گرفته شده است.

تبلیغات

66 دقیقه: Propper اسلات توپ را در جعبه به عنوان Lamptey می رود در اجرا مناسب و معقول. هرناندز آهنگ های او و Lamptey پایین می رود به عنوان او تلاش می کند به ساقه. استوارت victoria simpson امواج دور مجازات تجدید نظر شود و این تکرار نشان می دهد Lamptey بازدید هرناندز به عنوان پای خود را پایین می آید به گرفتن شات.

63 دقیقه: Aarons در Trossard در نورویچ جناح راست. Trossard می شود برخی از کمک در قالب غوطه دادن و برایتون دوباره توپ.

60 دقیقه: شاید این زمان. لوئیس تساوی ناپاک از Lamptey در جناح چپ با ضربه آزاد است شلاق به جعبه اما آن را بیش از حد نزدیک به رایان که ادعا می کند آن را.

تبلیغات

57 دقیقه: لوئیس می فرستد خطرناک توپ را به شش حیاط جعبه برای نورویچ اما هیچ زرد پیراهن حمله متقابل. قناری نیاز به انجام بهتر.

54 دقیقه: Duda و هرناندز شده اند جرقه های روشن برای نوریچ. Duda ورقه توپ به فرعی در سمت چپ و هرناندز جمع آوری آن را قبل از پیدا کردن Drmic در جعبه با یک پاس. Drmic نمی توانید کنترل توپ و برایتون روشن است.

لطفا اجازه می دهد یک لحظه برای وبلاگ به بار.