NASA Solar Orbiter Sun Closest Star
عکس های اعتباری: خورشیدی مدارگرد/EUI تیم (ESA & ناسا); CSL, IAS, نمایندگان مجلس PMOD/WRC, دستبرد زدن, UCL/MSSL
ESA/NASA خورشیدی مدارگرد را منتقل نزدیک ترین تصاویر و در عین حال گرفته شده از خورشید است. این پروژه یک همکاری بین المللی بین آژانس فضایی اروپا و ناسا برای مطالعه ما نزدیک ترین ستاره, خورشید, راه اندازی در فوریه 9 سال 2020 است. آن را تکمیل آن بسیار نزدیک تصویب خورشید در اواسط ماه ژوئن. تصاویر بالا نشان می دهد آتش یا مینی انفجار شناخته شده به عنوان nanoflares که به کمک حرارت جو بیرونی خورشید را به درجه حرارت آن 300 برابر داغتر از سطح خورشید. در ادامه مطلب به صورت تصویری و اطلاعات بیشتر.خورشیدی فضاپیمای مدارگرد مجهز به شش تصویربرداری ابزار هر کدام مطالعات جنبه های مختلف از خورشید است. اولین تصاویر از یک فضاپیما به طور معمول تایید این ابزار در حال کار که بدان معنی است که دانشمندان واقعا انتظار اکتشافات جدید از آنها. اما شدید اشعه ماورای بنفش تصویرساز (EUI) در خورشیدی مدارگرد بازگشت داده اشاره خورشیدی امکانات هرگز در چنین جزئیات.

فروش
Celestron - AstroMaster 130EQ Newtonian Telescope - Reflector Telescope for Beginners - Fully-Coated Glass Optics - Adjustable-Height Tripod - BONUS Astronomy Software Package
Celestron - AstroMaster 130EQ نیوتنی تلسکوپ - تلسکوپ بازتابنده برای مبتدیان - به طور کامل با پوشش شیشه ای نوری - قابلیت تنظیم ارتفاع سه پایه - پاداش نجوم بسته نرم افزار
  • قدرتمند تلسکوپ بازتابنده ها: Celestron AstroMaster 130EQ تلسکوپ قدرتمند تلسکوپ بازتابنده برای نجوم مبتدیان. این ویژگی به طور کامل با پوشش شیشه اپتیک محکم و بسیار سبک وزن و قاب دو eyepieces یک StarPointer نقطه قرمز finderscope و قابل تنظیم سه پایه.
  • با کیفیت بالا 130 میلی متر اپتیک: قلب سیستم 130 میلی متر شیشه ای نوری لنز هدف. این AstroMaster کوه دارای دو حرکت آهسته دستگیره کنترل است که اجازه می دهد تا شما را به دقت تنظیم شود.
  • راه اندازی سریع و بسیار سبک وزن و قاب: این تلسکوپ برای کودکان و بزرگسالان با هم استفاده می شود ویژگی های قاب سبک دستی آلمانی استوایی کوه صاف و دقیق اشاره شده است. راه اندازی سریع و آسان با هیچ ابزار مورد نیاز برای مونتاژ.
  • شامل لوازم جانبی: ما را گنجانده ام دو eyepieces (20mm و 10 میلی متر) یک سفر سه پایه و یک StarPointer نقطه قرمز finderscope. لوازم جانبی همچنین شامل یک دانلود رایگان از یکی از مصرف کننده تاریخ نجوم نرم افزار برنامه.
  • بی نظیر گارانتی و پشتیبانی از مشتری: Buy با اعتماد به نفس از جهان #1 تلسکوپ با نام تجاری مستقر در کالیفرنیا از سال 1960. شما همچنین می خواهید در دو سال گارانتی و دسترسی نامحدود به پشتیبانی فنی از تیم ما از ما مبتنی بر کارشناسان.

این بی سابقه ای تصاویر خورشید نزدیک ترین ما تا کنون به دست آمده است. این تصاویر شگفت انگیز کمک خواهد کرد که دانشمندان قطعه با هم خورشید جوی لایه مهم است که برای درک آن درایو فضا آب و هوا در نزدیکی زمین و در سراسر منظومه شمسی گفت:" هالی گیلبرت ناسا دانشمند پروژه برای ماموریت در پرواز فضایی گودارد ناسا در مرکز Greenbelt, Maryland.