طناب دار پیدا شد در سیاه و راننده بابا والاس پارکینگ نسکار می گوید

نسکار گفت که طناب دار شد در این مسیر سمت ایستاده مورد استفاده توسط بابا والاس ورزش را تنها بالا مدار سیاه آمری

توسط FARDAALEFBA در 2 تیر 1399

نسکار گفت که طناب دار شد در این مسیر سمت ایستاده مورد استفاده توسط بابا والاس ورزش را تنها بالا مدار سیاه آمریکا راننده.

بررسی راه اندازی شده است به طناب دار موجود در راننده گاراژ غرفه در آلاباما مدار در آلاباما سازمان گفت.

آقای والاس بود با موفقیت تحت فشار قرار دادند نسکار کارفرمایان به ممنوعیت مؤتلفه پرچم در مدارهای تقریبا دو هفته پیش در میان کشور های ضد نژادپرستی تظاهرات برانگیخته توسط جورج فلوید مرگ در مینیاپولیس پلیس بازداشت در 25 مه.

در یک بیانیه نسکار گفت که "عصبانی و خشمگین" در مورد طناب دار و بود که "هیچ جایی برای نژاد پرستی در نسکار".

"ما باید راه اندازی تحقیقات فوری و همه چیز را ما می توانیم برای شناسایی فرد(ع) مسئول و از بین بردن آنها را از ورزش" انجمن اضافه شده است.

در توییتر آقای والاس گفت: "این عمل نفرت از نژاد پرستی و نفرت برگ من فوق العاده غمگین و خدمت به عنوان یک یادآوری دردناک از چقدر بیشتر ما باید به عنوان یک جامعه و چگونه مداوم ما باید در مبارزه با نژادپرستی".

"به من گفت:" من امروز آنها را فقط در تلاش برای ترساندن شما'," او نوشت. "این نمی خواهد شکست من نمی خواهد به در خواهد شد و نه من به پایین. من ادامه خواهد داد به افتخار ایستادن برای آنچه که من به آن معتقدم."

NBA LeBron James ستاره بعد توییتی حمایت خود را به راننده نسکار و به نام طناب دار "مشمئز کننده".

"می دانم که شما نمی به تنهایی! من در اینجا با شما به عنوان به خوبی به عنوان هر ورزشکار دیگر," او نوشت. "من فقط می خواهم برای ادامه به می گویند که چگونه افتخار من از شما برای ادامه به موضع برای تغییر در اینجا در امریکا و ورزش!"

در حالی که باران بعد به تعویق افتاد روز یکشنبه مسابقه نسکار ارتباط گفت که طناب دار کشف شد که برخی از 5000 تماشاگر بازگشت به آلاباما مدار در آلاباما این آخر هفته که در آن متفق کالا فروخته شد در کنار تهمت 2020 آگهی ها و پرچم آمریکا.

در نظرات به CNNنسکار اضافه شده که طناب دار بود و در واقع در یک ناحیه محدود که در آن ضروری پرسنل دسترسی داشته باشند. که شامل تیم های مسابقه نسکار مقامات امنیتی و ایمنی و بهداشت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن