Noel Fielding فروخته است یک پرتره از Ed Sheeran به صورت تقریبا 1000 پوند در یک مجازی نمایشگاه هنر.

کمدین و مجری برنامه تلویزیونی تولید شده تعدادی از پرتره از چهره های مشهور که در این ماه مهمان هنرمند در گالری ساعتچی از جمله تپانچه جنسی و مایکل جکسون. هر یک از 18 آثار به فروش رفت برای £912 هر.

پرتره از Sheeran ساخته شده در رنگ های زرد و نارنجی رنگ مداد ابرو با دو نقطه های سیاه برای چشم.

فیلدینگ نیز تکمیل و یک نسخه از سر پیتر بلیک را یاد جلد Beatles’ گروهبان فلفل آلبوم خود “self-portrait” بود که یک نقاشی از یک ستاره نکردم بوت.

گالری گفت: “Noel Fielding را در آثار پل یکپارچه تصور جهان و counterculture مراجع ما به رهبری است از طریق حسن نیت ارائه میدهد از The Mighty Boosh و لوکس, کمدی.

“نقاشی سورئالیسم در دادا و نئو اکسپرسیونیسم Noel بدن از کار و رفتار ما را به یک جشن رنگ و یک سفر را از طریق مثلث پنجره را به روح خود را.”

Noel Fielding پرتره از Ed Sheeran (گالری ساعتچی)

فیلدینگ گفت: از کار خود: “شخصیت من رنگ اغلب خارق العاده معمولا نیمی انسان و نیمی حیوان عجیب و غریب و جادویی جانوران که پرسه زدن ناخودآگاه من است. این همان در کمدی – من می خواهم به جای بازی های قدیمی گرگ و یک نما Merman از کسی که وجود دارد در زندگی واقعی است.

“اسید ماوس یکی از شخصیت های من و نقاشی های زیادی در سال گذشته است. او عجیب و غریب 7 ft راست ماوس با هیچ اسلحه و سینه – او صحبت می کند از طریق جوانان و کفش ساخته شده از ذوب bubblegum و تکه های شکسته از رویای آمریکایی است.”

فیلدینگ به تازگی ساخته شده و تعدادی از حضور در Grayson پری هنر باشگاه که در آن او در زمان مخاطبان از طریق کار او تولید شده است در طول مستند.

تصویر فروش می آید پس از فیلدینگ طرح کمدی نشان می دهد The Mighty Boosh کشیده شد از Netflix ظاهرا بیش از استفاده از آن از شخصیت روح, جاز, روح داستانی جاز نوازنده Howlin’ جیمی Jefferson.

فیلدینگ می پوشد blackface برای به تصویر کشیدن شخصیت. او به نظر می رسد در سه شکل جداگانه بر سری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im