اورتون مقابل استون ویلا زنده: نتیجه و واکنش از لیگ برتر ثابت امروز

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 26 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

استون ویلا نیاز به یکی دیگر از پیروزی امشب مقابل اورتون اگر آنها به جلو و فرار بزرگ و ماندن در لیگ برتر است.

ویلا شد و چهار امتیاز از ایمنی با سه بازی به بازی در آغاز شب و با بدترین تفاضل گل از نامزدهای سقوط دین اسمیت می داند که آنها باید در پیدا کردن حداقل یک رسم و احتمالا بیشتر اینجا امشب. اورتون در یک فقیر طلسم شکل در آمده و به بازی در پشت 3-0 thumping توسط گرگ.

دنبال تمام اقدامات زیر:

هدف!

88 دقیقه: هدف! اورتون 1 - 1 آستون ویلا - (Walcott)

این بار گرد هم آمدند. آندره گومز شلاق بزرگ عبور به پست دور. والکات برنده هدر و آتش سوزی آن در پشت پست. رینا مورد ضرب و شتم و Konsa است که قادر به پاک کردن توپ قبل از آن را عبور از خط.

87 دقیقه: اوه خدای من. اورتون برنده پرتاب در جناح چپ. آن را پرتاب به آندره گومز اجرا می شود که توپ به داخل جعبه انفجار از طریق یک زن و شوهر از مدافعان و مربع آن را به کالورت-Lewin. او شاخه های اما نتواند به چپ از پست. که باید بوده است اکولایزر.

84 دقیقه: اورتون برنده شدن در یک گوشه. Sigurdsson شلاق آن را در جعبه. Mings فراز تا برای روشن شدن توپ اما نتواند آن را و آن را بیرون می رود برای یک هدف و پا زدن.

ویلا در حال رها کردن عمیق است. آنها در حال رفتن به مجبور به دفاع از این نهایی چند دقیقه با آنها کردم.

تبلیغات

81 دقیقه: چه شانس! باید آن را دو-صفر به استون ویلا! به سمت دور شده اند جستجو برای یک هدف دوم. گریلیش قرار می دهد عبور به پست دور که در آن ال قاضی ورود است. جایگزین می شود و در پشت لوکاس دیگن و ملاقات با صلیب. او فقط نیاز به آن ضربه بزنید اما به جای چکمه های آن بیش از بالا.

78 دقیقه: استون ویلا باید اذعان 16 گل در 15 دقیقه گذشته از مسابقات این فصل است. بیش از هر لیگ برتر کنار.

آن را برای رفتن به یک عصب-مخرب گذشته چند دقیقه اگر شما یک فن ویلا.

75 دقیقه: به هدف در شرایط سقوط نبرد. استون ویلا را حرکت در یک نقطه از وست هام و واتفورد که هر یک از دیگر بازی فردا شب.

که Ezri Konsa اولین هدف لیگ برتر برای استون ویلا و این می تواند یکی از بزرگ است.

تبلیغات

هدف!

72 دقیقه: هدف! اورتون 0 - 1 استون ویلا - (Konsa)

استون ویلا در مقابل! آنها برنده یک ضربه آزاد به سمت راست محوطه جریمه. Hourihane فر آن را به شش حیاط جعبه. ویلا پرتاب مردان در توپ Samatta تلاش غواصی سربرگ اما نتواند آن را. Konsa است که در پشت او هر چند او lunges به جلو می شود و شین بر روی صلیب و توپ و دریبل به پشت net.

کارت زرد

72 دقیقه: گوردون نقش توپ رو ال Mohamady و پشت خود را به برنده شدن در این مسابقه به توپ. ال Mohamady می داند که او را مورد ضرب و شتم و چوب کردن یک بازو که گوردون اجرا می شود به. کارت زرد برای استون ویلا ،

69 دقیقه: نیمه دوم نوشیدنی شکستن گرفته شده است. استون ویلا شده اند بهتر از این طرف پس از شکستن. آنها بوده ام خیلی بیشتر مثبت می تواند ما یک هدف ؟

تبلیغات

67 دقیقه: جک گریلیش خیالات این یکی فقط به سمت چپ. او می ایستد بیش از آن اما آن را Hourihane که طول می کشد شات. او تلاش می کند به حلقه یک دور دیوار اما ناموفق است.

66 دقیقه: استون ویلا پیشی گیرد اورتون در تلاش اما نه تیم تا به حال یک شات در هدف. Branthwaite یک یدک کش در Samatta پیراهن و استون ویلا یک ضربه آزاد فقط در خارج از جعبه.

SUBS

63 دقیقه: Iwobi و برنارد پایان روز خود را با کار به عنوان کارلو آنچلوتی جایگزین آنها را با والکات و گوردون.

تبلیغات

60 دقیقه: ال Mohamady شلاق یک توپ خوب به وسط جعبه. ویلا واقع در منطقه این زمان و McGinn ضربه کین به هدر. او نمی گرفتن آن را به خوبی و آن را به زمین با خیال راحت.

57 دقیقه: کالورت-Lewin می فرستد توپ گسترده ای به Iwobi. او به نظر می رسد برای عبور اما تصمیم می گیرد تا با تصویب آن را به کلمن. کلمن می یابد دیویس و Hourihane فقط قطره به اورتون هافبک. دیویس می بیند یک فرصت به ساقه و طول می کشد اما این شات می رود.

54 دقیقه: توپ ارسال به اورتون جناح راست و Iwobi می کند و برای نگه داشتن آن را در بازی. او سپس در Targett حرکت اول به سمت چپ و سپس کشیدن توپ روی پای راست خود را. Targett است خیلی آهسته به پاسخ و Iwobi آتش سوزی یک صلیب به شش حیاط جعبه اما هیچ کس می شود در پایان آن را برای اورتون.

تبلیغات

51 دقیقه: استون ویلا شروع این نیمه هست. آنها تحت فشار قرار دادند به سطح زمین و کنترل هافبک طریق داگلاس لوئیز و Hourihane. Hourihane می فرستد توپ به Trezeguet در جناح راست. او تلاش می کند به گذشته دیگن اما نتواند.

آندره گومز قرار می دهد اورتون ضربه وارد جعبه اما کالورت-Lewin سر آن گسترده است.

48 mins: اوایل فرصتی برای جک گریلیش. McGinn می فرستد cross field عبور بیش از به سمت چپ از جعبه. گریلیش است تنها زمانی که او توپ به ارمغان می آورد پایین. او ریش خود را به محوطه جریمه و شاخه می کشد اما شوت او به سمت چپ در نزدیکی پست.

نیمه دوم: ما در حال بازگشت جریان در Goodison Park. هیچ تغییری در نیمی از زمان از هر دو تیم.

تبلیغات

اورتون را به ثمر رساند فقط 15 گل در نیمه دوم در PL در این فصل تنها نوریچ به ثمر رساند کمتر (12). ما در یک بازی خوب در نیمه دوم.

کاملا متوسط است که بهترین راه برای جمع کردن که 45 دقیقه است. هر دو تیم ایجاد چند (نیم) اما شانس نبودند قادر به تبدیل هر یک از آنها.

دین اسمیت خوشحال خواهد شد به اندازه کافی. او هنوز بر این باورند که استون ویلا فقط ممکن است نیک سه نقطه به عنوان بازی می رود.

زمانی که در آن است و چه زمان و پا زدن ؟

مسابقه آغاز خواهد شد در 6pm در چهار شنبه 16 جولای در Goodison Park.

چگونه می توانم آن را به صورت آنلاین و در تلویزیون است ؟

بازی زنده پخش خواهد شد در آسمان ورزش, اقدام, Sky Sports رویداد اصلی و Sky Sports HD فوق العاده و آسمان مشترکین همچنین می توانید جریان بازی در آسمان رفتن برنامه.

اگر شما یک آسمان مشتری شما می توانید یک NOWTV روز تصویب در اینجا به تماشای بدون اشتراک.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب