'هیچ درام': خوزه مورینیو را رد نگرانی های بیش از Tanguy Ndombele را تاتنهام آینده

خوزه مورینیو حمایت Tanguy Ndombele آمده در تاتنهام و گفته است که "هیچ درام" است که او در صف شروع. فرانسه بین ا

توسط FARDAALEFBA در 12 تیر 1399

خوزه مورینیو حمایت Tanguy Ndombele آمده در تاتنهام و گفته است که "هیچ درام" است که او در صف شروع.

فرانسه بین المللی وارد اسپرز در یک باشگاه ثبت معامله یک سال پیش است اما به سختی روشن شمال لندن پس از ورود خود را.

او شده است به ستوه با مشکلات آسیب شده است و در سمت چپ بر روی نیمکت هر دو Mauricio کرد و مورینیو که علنا انتقاد از عملکرد او و تناسب اندام.

گزارش های پدید آمده از فرانسه که Ndombele خوشحال است و می خواهد به ترک هر چند مورینیو است آنها را تعطیل و پرتغالی می بیند هیچ دلیلی که چرا هافبک نمی تواند تبدیل به یک موفقیت در اسپرز.

"هیچ چیز اتفاق می افتد زمانی که یک بازیکن هیچ استعداد" مورینیو که اشاره Ndombele خواهد شد درگیر در شفیلد یونایتد گفت. "زمانی که یک بازیکن هیچ استعداد هیچ چیز اتفاق می افتد. شما در حال متولد بدون بالقوه شما می میرند بدون بالقوه است.

Tanguy Ndombele موفق به گرفتن آتش در فصل اول خود را (گتی ایماژ)

"هنگامی که شما استعداد بسیاری از چیزهایی که می توانید تغییر دهید و بسیاری از چیزهایی که اتفاق می افتد. من نمی دانم اما به عنوان یک سال آن را یک سال پس از او وارد شدند اما شش سال پس از من وارد شد و شاید برای اولین بار از شش ماه من پسر به رفتن را از طریق آنچه اتفاق افتاده است در شش ماه اول که من فکر می کنم بسیار مهم است.

"هنگامی که یک بازیکن می رسد از یک باشگاه های مختلف کشور از یک فوتبال متفاوت فرهنگ است. آنچه رخ داده در طول شش ماه اول من نمی دانم.

"من می دانم که زمانی که من وارد مشکلات وجود دارد. صدمات کوچک صدمات بدنی و بیماری و شکست هایی که تاثیر اولیه زمانی که یک بازیکن شروع به کار با این مدیر و آن را شکست تاثیر فوری شما می توانید با بازیکنان دیگر.

"فوتبال پر است از بازیکنان را ساخته اند که مشکل شروع می شود و سپس به خوبی به پایان رسید. زمانی که لوکا مودریچ وارد رئال مادرید پس از شش ماه او را با برچسب بدترین ثبت در تاریخ خود را. چند ماه بعد او یک قهرمان و سپس چند ماه بعد او قهرمان اروپا و سپس چند ماه بعد او رای بهترین بازیکن در جهان است."

Ndombele شده است استفاده نشده جایگزین در تاتنهام آخرین سه بازی یکی قبل از شکستن و دو پس از آن که کشیده شده است و حتی بیشتر با توجه به وضعیت خود را.

اما مورینیو می گوید: توجه بیش از حد پرداخت می شود به بازیکنانی که بازی نمی کند در اسپرز.

"زمانی که شما در یک باشگاه بزرگ است و شما می خواهم به یک باشگاه بزرگتر شما باید تعداد زیادی از بازیکنان بزرگ شما لازم نیست که پنج یا شش 10 یا 11, شما باید مقدار زیادی از بازیکنان بسیار خوب است. هنگامی که شما تعداد زیادی از بازیکنان خوب شما باید مقدار زیادی از گزینه.

خوزه مورینیو بازی کردن گزارش از یک شکاف با Tanguy Ndombele (گتی)

"شما می توانید چهره این فصل شما می توانید تمام مسابقات و پس از آن بازیکنان طرفداران شما مطبوعات هر کس به درک زمانی که شما تعداد زیادی از بازیکنان خوب شما فقط می توانید شروع مسابقات با 11.

"در بسیاری از باشگاه های دیگر به نظر می رسد مانند آن را طبیعی به بازیکنان بزرگ بر روی نیمکت. شما رفتن به ایالات شما رفتن به لیورپول شما رفتن به رئال مادرید, شما رفتن به بارسلونا, بایرن مونیخ و تعداد زیادی از بازیکنان بر روی نیمکت. که طبیعی است.

"در تاتنهام چه من احساس می کنم هر بار یک بازیکن بر روی نیمکت این یک درام و بازیکنان باید درک کنند که آن را یک درام. شما باید به درک آن نیست که یک درام و همه به درک آن نیست که یک درام.

"من امیدوارم که در فصل آینده که ما حتی بیشتر از بازیکنان روی نیمکت این یعنی ما باید بزرگتر از جایی که ما در حال حاضر تا زمانی که یک بازیکن در نیمکت این معنا نیست که وجود دارد یک داستان پشت آن است. این بدان معنی است که وجود دارد مقدار زیادی از گزینه های دیگر.

"روز دیگر زمانی که من بازی (موسی) سیسوکو و (Giovani) Lo Celso وجود ندارد درام که (هری) شکلک است, بازی, بدون, درام است که Ndombele است, بازی, بدون, درام است که (Erik) Lamela است که بازی نیست.

"این است که زندگی در باشگاه های بزرگ. هیچ مشکلی با Tanguy. هیچ مشکلی با Tanguy. او در یک باشگاه بزرگ که در آن شما باید به رقابت با دیگر بچه ها او را یک گزینه برای من یک بازیکن بسیار خوب است که احتمالا بازی در شفیلد یونایتد احتمالا بازی بعدی بازی.

"وجود دارد هیچ مشکلی وجود ندارد و داستان. ما یک باشگاه بزرگ با بازیکنان بسیار با استعداد."

PAtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب