نیک کردرو مرگ: برادوی بازیگر می میرد در 41 زیر 95-روز نبرد با کروناویروس

برادوی بازیگر نیک کردرو مرده است از coronavirus در سن 41 پس از مبارزه با بیماری برای 95 روز. کردرو همسر آماندا

توسط FARDAALEFBA در 16 تیر 1399

برادوی بازیگر نیک کردرو مرده است از coronavirus در سن 41 پس از مبارزه با بیماری برای 95 روز.

کردرو همسر آماندا Kloots که chronicling شوهرش شرط در رسانه های اجتماعی را تایید کرد اخبار.

"خدا به فرشته ی دیگر در بهشت اکنون" Kloots ارسال شده در Instagram حساب در روز یکشنبه (5 تیر). "عزیزم من شوهر در گذشت این صبح است. او احاطه شده بود در عشق با خانواده اش به آواز خواندن و دعا به عنوان او به آرامی به سمت چپ این زمین است."

کردرو بود بستری در 30 مارس, قبل از, قرار داده شده در یک ونتیلاتور 1 آوریل. او پس از آن با تجربه تعدادی از عوارض از جمله شوک سپتیک و دو "مینی سکته مغزی".

او مجهز به یک ضربان ساز موقت برای کمک به تنفس خود را و بعد از آن نیاز به قطع پای راست خود را بعد از تجربه لخته شدن خون.

Kloots تایید در 13 مارس که کردرو به حال از خواب بیدار از کما اما سلامت او رو به وخامت گذاشته.

همیلتون خالق Lin-مانوئل میراندا led مراسم تجلیل از بازیگر نوشتن در توییتر: "ویرانگر است. چه از دست دادن چه نور است. تمام قلب را با آماندا و خانواده اش امشب."

مالش بازیگر Zach Braff بود که دوستان با کردرو و Kloots افزود: "نیک کردرو گذشت در 11:40am می باشد امروز با او و در کنار او. من می توانم صادقانه به شما بگویم که من هرگز ملاقات مهربانتر انسان است. باور نمی کنم که Covid تنها ادعا می کند افراد مسن و ناتوان. من سپاسگزار برای زمان ما بود. 'ما به شما گرفتن برخی از زمان های دیگر.'"

زنان کمی ستاره فلورانس Pugh نیز به اشتراک گذاشته شده خود را ادای احترام به کردرو ارسال یک کلیپ از بازیگر آواز در Instagram صفحه و نوشتن: "آن است که بسیار تکان دهنده و ویرانگر برای دیدن یکی از خود شما پایین آمده به عنوان سخت به عنوان او. بیش از چند ماه گذشته من می خواستم بپرسم از خودم هر روز – چه چیزی می تواند به من کمک کند ؟ اما به جای من از همه شما. چه چیزی می تواند به ما کمک کند؟"

کردرو بهترین و شناخته شده برای نقش خود در موسیقی Bullets Over Broadwayکه او را به دست آورده جایزه تونی و درام میز نامزد جایزه در سال 2014.

او همچنین سرچشمه نقش در برادوی تولیدات پیشخدمت و داستان برانکس.

کردرو ملاقات Kloots سابق رقصنده زمانی که آنها هر دو مشغول به کار در Bullets Over Broadway. این جفت ارز در سال 2017, و تا به حال یک پسر الویس در سال 2019.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن