خوزه مورینیو می گوید بازیکنان تاتنهام به تمرکز بر روی کریستال پالاس و فراموش نکنید که در لیگ اروپا جایگشت

تاتنهام رئیس خوزه مورینیو می داند که سمت خود را تنها می تواند پس از کسب و کار خود را به عنوان هدف آنها به کتاب

توسط FARDAALEFBA در 4 مرداد 1399

تاتنهام رئیس خوزه مورینیو می داند که سمت خود را تنها می تواند پس از کسب و کار خود را به عنوان هدف آنها به کتاب هفته بیستم لیگ برتر تحصیلی در کریستال پالاس در روز یکشنبه.

خوب خروش از فرم قرار داده اسپرز به مشاجره اما آن را از دست خود را به روز پایانی این فصل به عنوان آنها را به ضرب و شتم کاخ و امید گرگ رها کردن نقاط در چلسی برای تضمین صلاحیت از طریق یک ششم قرار داده شده به پایان برسد.

اگر گرگ ها به پایان ششم پس از آن مورینیو مردان باید صبر کنید تا آخر هفته آینده نهایی جام حذفی به یاد بگیرند که سرنوشت خود را به عنوان یک پیروزی آرسنال در برابر فرانک لمپارد مردان را انکار آنها یک نقطه اروپا.

"ما باید یک زن و شوهر از امکانات بازی اروپا در فصل آینده اما ما در دست دیگران پس از به پایان ششم ما نیاز به پیروزی و ما باید گرگ برنده نیست," او گفت:. "به پایان هفتم و واجد شرایط برای اروپا ما نیاز آرسنال به پیروزی در جام حذفی.

"بنابراین ما باید گزینه های وجود داشته باشد اما ما بستگی به نتایج دیگر. تنها احساس است که من می تواند داشته باشد این است که ما می توانید ضرب و شتم کاخ و اضافه کردن سه امتیاز بیشتری به ما در کل.

خوزه مورینیو تیمش هنوز شانس راهیابی به لیگ اروپا (گتی)

"و پس از آن من نمی دانم. پایان ششمین پایان هفتمین آرسنال برنده آرسنال از دست می دهد من نمی دانم. من و بازیکنان را تنها به تمرکز بر روی یک اجرای خوب حفظ عملکرد تمرکز بر روی مسابقه بازی واقعا جدی بازی بزرگ برای ما است اما من نمی دانم."

وجود دارد مزایای از دست رفته در اروپا همه با هم به چلسی و لستر باید هر دو برنده لیگ برتر در سال های اخیر تنها با داشتن مسابقات داخلی به تمرکز بر روی.

اما مورینیو ترجیح می دهند به سمت خود را به واجد شرایط حتی اگر آن را برتر رقابت است.

"من ترجیح می دهم اروپا است. من ترجیح می دهم به بازی هفته بیستم لیگ برتر نسبت به انجام آن" او گفت:. "این یک مزیت نیست به بازی آن است که دلیل این که شما یک بازی در هر هفته شما آماده هر بازی شما کمتر آسیب شما کمتر خستگی شما نمی, سفر, همان, هیچ, تجمع بدون خستگی روانی دارای تعداد زیادی از مزایای.

"اما من ترجیح می دهم این تیم را برای رقابت در لیگ اروپا. حتی بالا بودن رقابت های اروپایی است که رقابت های اروپایی و من ترجیح می دهم به آن را انجام دهد.

"این یک رقابت که در آن سطح قطره به خصوص در فاز قبل از تیمهایی که از لیگ قهرمانان. (آن) نیز یک رقابت که در آن شما می توانید کاملا به شانس و کار تکامل از بازیکنان جوان است.

"البته من ترجیح می دهم به بازی هفته بیستم لیگ برتر."

PAtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن