نیک کانن به باقی می ماند به عنوان نقاب خواننده میزبان پس از عذرخواهی بیش از یهودستیزی اتهامات

نیک کانن باقی خواهد ماند به عنوان میزبان نقاب خواننده پس از عذرخواهی بیش از اتهامات "یهودستیزی". این بازیگر و

توسط FARDAALEFBA در 29 تیر 1399

نیک کانن باقی خواهد ماند به عنوان میزبان نقاب خواننده پس از عذرخواهی بیش از اتهامات "یهودستیزی".

این بازیگر و مجری تلویزیون آمد زیر آتش این هفته پس از ظاهر شدن در یک پادکست خواستار سفید و یهودی "وحشی" و نشان می دهد که آنها "کمبود محبت" از آنجا که آنها نمی باید ملانین در پوست خود.

ViacomCBS آمریکا رسانه های غول پیکر برای آنها توپ میزبانی تعدادی از نشان می دهد از جمله وحشی 'n' ازقطع تمام روابط با مجری پس از او در ابتدا "موفق به اذعان یا عذر خواهی برای تداوم یهودستیزی".

پس از توپ ساخته شده طولانی عذرخواهی در توییتر فاکس اعلام کرده است که آن را نمی توان فسخ نقش خود را در نقاب خوانندهاست که میزبانی برای سه فصل است.

"هنگامی که ما ساخته شده بودند آگاه نیک کانن مصاحبه با ریچارد گریفین در یوتیوب, ما بلافاصله شروع یک گفت و گو با نیک" روباه بیانیه بخوانید. "او روشن است و اندوهناک است که کلمات خود را در اشتباه بودند و فاقد هر دو درک و زمینه و سهوا ترویج نفرت. این برای ما مهم بود به رعایت.

"نیک است صمیمانه عذر خواهی کرد و به سرعت گامهای خود را به آموزش و جبران. بر این اساس و با توجه به اعتقاد به این که این لحظه خواستار گفت و گو ما را از حرکت رو به جلو با نیک و کمک به او در پیشبرد این مهم مکالمه گسترده."

در اصل تصویری که دیدم مجری تلویزیون در گفتگو با سابق دشمن و عضو استاد Griff, توپ اشاره شده تعدادی از یهودستیزانه تئوری های توطئه از جمله "روتشیلدها, متمرکز بانکداری 13 خانواده تبارها که کنترل همه چیز را حتی در خارج از امریکا".

عذرخواهی خود را برای کلمات در چهارشنبه توپ گفت: "[سخن] تقویت بدترین کلیشه یک افتخار و با شکوه مردم و من احساس شرمندگی از مردم ناآگاه و ساده لوحانه جایی که این کلمات را از آمد."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن