Niamh Algar: "من به خوبی قادر به نگاه پس از خودم'

Niamh Algar یک جنگنده است. او پانچ, Stephen Graham را پوشاندند شخصیت سرد در فضائلاست sparred با ریدلی اسکات در

توسط FARDAALEFBA در 31 تیر 1399

Niamh Algar یک جنگنده است. او پانچ, Stephen Graham را پوشاندند شخصیت سرد در فضائلاست sparred با ریدلی اسکات در سالن بوکس و برای همیشه لطفا برای صف آرایی در برابر موقر نمایندگی از زنان بر روی صفحه نمایش.

اما 27 ساله ایرلندی بازیگر نیست همیشه بوده است تا پاره پاره. "من به بوکس پس از من مورد حمله قرار گرفت در یک پارک," او می گوید. به عنوان یک نوجوان او را مورد ضرب و شتم توسط یک باند رقیب ، "من واقعا نمی مبارزه با عقب چون من نمی دانم که چگونه به. نبود, خنده دار, در این زمان, اما من در مورد آن خنده در حال حاضر. من به پایان رسید تا با یک چشم و یک مجسمه نیم تنه لب. دوست من ثابت آن را خاموش. من خشمگین با او."

ما در مرکز لندن هتل به بحث Algar آخرین نقش مهمی در آرام کردن با اسبو به عنوان او صحبت می کند او نقش بی وقفه با بازوی مبل, باز کردن آن را در صندلی خود را. روی صفحه Algar را sported برخی از غیر معمول مدل مو – نیم-سر تراشیده در شدید TV dramas, خالص, MotherFatherSon و فضائلو کفال در ریدلی اسکات آینده sci-fi سریال Raised by Wolves – اما امروز او سفید کننده-مو است هوشمندانه بریده و خشک شده.

پس از آن پارک حمله Algar را فرستاده او به دفاع از کلاس زیرا او نمی خواست دختر خود را "به دور از ترس" برای بقیه زندگی خود را. "من از خشونت" Algar grins "من فقط به خوبی قادر به مراقبت از خودم."

در آرامش با اسبگرچه الگار است که پادزهر به خشونت است. یک, وحشیانه, متین از اولین فیلمساز نیک رولند فیلم ستاره Cosmo جارویس به عنوان داگلاس "بازو" آرمسترانگ. بوکسور سابق او می شود یک مجری – اساسا یک حمله سگ – برای مبارزه با مواد مخدر-برخورد خانواده Devers در غرب ایرلند. Algar نقش اورسولا از بازو به شدت کودک مبتلا به اوتیسم و فقط در مورد تنها صدای دلیلی در این فیلم است. ماموریت او این است که به پسرش جک یک زندگی بهتر است.

"من می دانستم که دقیقا همان است که اورسولا بود و چگونه به بازی او می گوید:" Algar "اما من همچنین در برابر آنچه که او ممکن است شده اند به تصویر کشیده شده به عنوان به عنوان این whiny ب**** که در تلاش است تا او را پسر از پدر. من هرگز در آن نگاه کرد که در راه است. من همیشه می خواهم به مطمئن شوید که من اصلا غلط زنان بر روی صفحه نمایش و شخصیت ها تعریف نشده توسط مردان در داستان است. اورسولا کردم خود او چیزی در جریان است. او خود زن و آن را بسیار مهم است. من هرگز می خواهم به عنوان خوانده شده شرح شخصیت است که می گوید: "او دوست...'"

Niamh Algar و Cosmo جارویس در 'آرام با اسب'

آرام با اسب در یک شهر روستایی در غرب ایرلند بنابراین جدا شده است که ساکنان آن احساس به دام افتاده و خفه. Algar به آن مربوط است. "من در یک محل به نام Mullingar," او می گوید: "بسیار احاطه شده توسط زمین های کشاورزی. من درک می کنم که احساس دانستن همه کسب و کار شما و شما. هر کس می داند که خود و خانواده و چه خود پدر و تجارت است و مردم باید یک ایده قبلی در مورد که شما هستند."

او به لندن نقل مکان کرد در سال 2017. "پس از آن خودم بودم. من اصلا به آن نگاه کنید به عنوان بازسازی خودم به این مطلب که من می گویند من فقط من هستم هیچ کس نمی داند من خانواده'."

Algar تصمیم به تبدیل شدن به یک بازیگر "گیج" برخی از افراد در جامعه محلی است. کوچکترین فرزند از پنج فرزند او بوده است "عجیب و غریب کودک به معنای واقعی کلمه در my own little world" – اما بسیاری نمی تواند تصور کنید یک دختر از Mullingar تبدیل شدن به یک بازیگر. "وجود دارد هیچ الگو برای آن," او می گوید. "من نسبت به هر کس دیگری بود که واقعا آزادی. اما شما نمی توانید متقاعد کردن مردم از رویای شما در سر خود را اگر آنها نمی تواند آن را ببینید. این نا امید کننده بود اما همچنین توانمندسازی چون من در تلاش بود برای شکستن قالب."

Algar سخت کار می کرد به رویای خود واقعیت قرار دادن در ساعت از تحقیق و پژوهش برای هر نقش. برای MotherFatherSonاز بی بی سی درام است که در آن او با بازی یک سرباز با اختلال استرس پس از سانحه او به صرف زمان در یک مرکز توانبخشی. برای آرام با اسب بااو مشورت یک زن که پسر بود در یک شبیه طیف اوتیسم به اورسولا فرزند. آن را به وضوح او را تحت تاثیر قرار. "این جهل است که برخی از مردم نسبت به اوتیسم و چگونه آنها را سرزنش مادر..." او آه.

Niamh Algar به عنوان Dinah در "فضائل' (Channel 4)

و در فضائل, Algar بازی Dinah یک زن مجبور به رها کردن کودک خود. او وارد داستان "با صدای, به معنای واقعی کلمه بعد از مشت زدن به دوست پسر خود را در جلو ایوان". به شخصیت او فرستاده شده توسط خالق Shane Meadows به سفارش نوشیدنی در یک "بسیار فانتزی هتل پنج ستاره با نصف مو, تراشیده, کردن, خالکوبی روی گردن من و trackie پایین". او نزدیک به لگد کردم.

Algar دوست دارد به بازی شکست. "جالب ترین مردم کسانی هستند که نمی تلاش برای دوست" او لبخند می زند. "اگر هر چیزی آنها shying دور."

آرام با اسب در دسترس خواهد بود به صورت دیجیتالی از 27 مارس

دفعات بازدید: بقیه ما افزایش ستاره ها مصاحبه اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن