NHS تولد: کشور clap در سالگرد خدمات سلامت ‘برای تبدیل شدن به سنت سالانه’

بریتانیا برای شرکت در سراسر کشور clap در افتخار از بیمه خدمات درمانی تولد در چه امید را تبدیل به یک سنت سالانه.

در اوایل این ماه یک نامه سرگشاده منتشر شد فراخوانی برای ملت ایران به مناسبت سالگرد بیمه خدمات درمانی با کف زدن.

این کمپین در سراسر کشور clap است پس از به دست آورد کشش با اجرایی بیمه خدمات درمانی ابراز امید است که مردم را از این واقعه به “قلبی با تشکر از شما” به پزشکی کارگران است.

در ماه مارس کف زدن برای سرپرستان مبارزات انتخاباتی شروع شد که دیدم اعضای عمومی بیرون آمدن از خانه های خود را هر پنج شنبه شب به کف زدن برای کارکنان بیمه خدمات درمانی و سپس بعد از آن برای تمام کلید کارگران شده اند که حمل با شغل خود را در سراسر Covid-19 شیوع.

این رویداد درو به روی 28 مارس در آن 10 هفته متوالی با موسس آن ماری Plas, گفته, هفته نامه ابتکار باید در پایان در حالی که آن را هنوز هم “در اوج آن”.

اما مدت کوتاهی پس از آن Ms Plas پیوست خواستار کف زدن برای مراقبین به بازگشت یک بار دیگر افتخار از 72 سالگرد بیمه خدمات درمانی در یکشنبه 5 جولای.

در 5 بعد از ظهر در تعیین روز پخش خواهد شد تعلیق انتقال برای یک لحظه به عنوان نشانه ای از احترام به بیمه خدمات درمانی.

ساختمان های عمومی از جمله رویال آلبرت هال, بلکپول, برج, سفال و ومبلی قوس نیز روشن شود تا در آبی به مناسبت.

شب قبل از سراسر کشور clap برای بیمه خدمات درمانی مردم خواسته خواهد شد که به جای نور در ویندوز در یاد همه کسانی که فوت کرده اند در طول این بیماری همه گیر.

“در این سال بوده است بیشتر به چالش کشیدن در NHS تاریخ با کارکنان نمایش فوق العاده ای فداکاری مهارت و دلسوزی برای مراقبت از 100,000 بیماران با Covid-19 که نیاز به بیمارستان تخصصی درمان و بسیاری دیگر علاوه بر” گفت: Sir Simon استیونس مدیر اجرایی بیمه خدمات درمانی.

“در طول این زمان تست ما پرستاران, پزشکان, physios داروسازان و بی شماری بیشتر همکاران بودند پایدار حمایت از مردم نه از طریق هفتگی تشویق برای کلید کارگران است.”

آقا Stevens اضافه شده است که “هیچ خدمات بهداشتی و حتی بیمه خدمات درمانی می تواند به مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس” پرداخت ادای احترام به سایر کارگران مشاغل کلیدی است که در ادامه کار.

“از رانندگان اتوبوس و معلمان به مراقبت از کارکنان و فروشندگان مواد غذایی و البته عمومی که در زمان عمل به ماندن در خانه برای جلوگیری از عفونت, پخش كردن, همه بازی بخشی خود را,” او گفت:.

دکتر اندرو گودال اجرایی بیمه خدمات درمانی ولز گفت که کف زدن برای مراقبین بود “بسیار آغوش” در ولز.

او اظهار داشت که او “خوشحال” برای حمایت از کشور clap در 5 جولای.

“من می دانم که جوامع در سراسر ولز می خواهید به پرداخت ادای احترام و با تشکر از همه کسانی که به بازی بخشی خود را در حمایت از ملت ما از طریق این بیماری همه گیر” دکتر گودال گفت.

در علاوه بر این به Ms Plas دیگر امضا کنندگان که امضا نامه ای سرگشاده خواستار سراسر کشور clap در بیمه خدمات درمانی تولد شامل کالج سلطنتی پرستاری است; Jo Cox بنیاد; اسقف اعظم کانتربری; فدراسیون ملی زنان, موسسه; گوینده ورزشی گری Linekar و بازیگر مایکل شین.

منتشر شد در سایت با هم ائتلاف “است که هر کس دعوت به پیوستن به, از گروه های اجتماعی به برخی از بهترین و شناخته شده سازمان”.

“با تشکر از شما” پوستر می توان از این هم وب سایت به رنگی و نمایش داده شده در ویندوز به افتخار “هر کس که به ما کمک کرد تا از طریق بحران”.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>