جدید دستکش ترجمه زبان اشاره به گفتار در زمان واقعی

Bioengineers طراحی کرده اند یک دستکش است که قادر به ترجمه زبان اشاره آمریکایی برای سخنرانی در زمان واقعی است.

توسط FARDAALEFBA در 12 تیر 1399

Bioengineers طراحی کرده اند یک دستکش است که قادر به ترجمه زبان اشاره آمریکایی برای سخنرانی در زمان واقعی است.

این دستکش نازک ساخته سنسور است که در داخل آن اجرا به نوک انگشتان. این سنسور قادر به بلند کردن و حرکت و قرار دادن انگشت از طریق الکتریکی انجام نخ.

کسانی که سنسور متصل هستند و سپس به یک قطعه کوچک از مدار هیئت مدیره – تقریبا به اندازه یک سکه است که کاربران می پوشند بر روی مچ دست خود را.

مانند زمانی که مردم حرکت دست و انگشتان خود را به علامت عبارت دستکش است که قادر به ترجمه فردی حروف و اعداد و کلمات و عبارات به کلمات گفتاری.

اضافی سنسور می تواند اضافه شود به صورت بین ابرو و در دو طرف دهان را به تصرف حالات صورت.

واقعی ترجمه انجام شده است از طریق یک برنامه تلفن هوشمند است که با استفاده از سفارشی سفارشی ماشین-الگوریتم یادگیری برای تبدیل حرکات به حروف و اعداد و کلمات.

این سیستم به رسمیت می شناسد 660 علائم که شامل هر حرف از حروف الفبا و اعداد از صفر تا نه.

آن را ترجمه می تواند با سرعت از یک کلمه در هر ثانیه است.

یک نسخه تجاری از این فناوری نیاز به بیشتر واژگان و سریع تر زمان ترجمه. UCLA است ثبت یک ثبت اختراع در دستکش.

"امید ما این است که این باز می شود تا یک راه آسان برای افرادی که استفاده از زبان اشاره برای برقراری ارتباط مستقیم با غیر امضاء کنندگان بدون نیاز به شخص دیگری به ترجمه آنها" گفت: Jun چن محقق اصلی در دستکش.

"علاوه بر این ما امیدواریم که آن را می تواند کمک به مردم بیشتر بدانید ثبت نام زبان خود را دارند."

Zhihao ژائو کایل چن Songlin Zhang Yihao ژو و Weili دنگ از دانشگاه کالیفرنیا لس آنجلس (UCLA), نویسنده, مطالعه توسعه یافته است که دستکش در کنار چن.

جین یانگ از چین چونگکینگ دانشگاه همچنین نویسنده و مطالعه است.

مزایای استفاده از دستکش های آن قابلیت حمل و وزن. قبلی دستگاه های پوشیدنی ارائه قابلیت های مشابه اما سنگین و غیر عملی را می پوشند.

این طراحی جدید است که به مراتب سبک تر و پلیمرهای ارزان هستند – به عنوان قطعات الکترونیکی.

برخی از ناشنوایان محققان انتقاد از توسعه است.

"تکنولوژی کار برکنار شده است به دلیل ناشنوا امضاء کنندگان در حال حاضر به طور گسترده استفاده از متن به گفتار و یا ترجمه متن نرم افزار بر روی تلفن های خود را و یا به سادگی نوشتن با قلم و کاغذ و یا حتی حرکت به وضوح گفت:" گابریل هاج ناشنوا محقق از ناشنوایی شناخت و زبان مرکز تحقیقات در دانشگاه کالج لندن به سی ان ان. "وجود دارد هیچ چیز اشتباه است با این اشکال از ارتباطات است."

"این امر می تواند بسیار آسان تر است اگر با تکنولوژی متمرکز بر کاربر هدایت می شود و کاربر محور طراحی در وهله اول به جای خواب کردن "راه حل" آنها فکر می کنم رفع تمام مشکلات در جهان است."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن