New England Patriots نشانه گیری نیوتن در یک سال معامله اما دریافت $1.1 m خوب برای فیلمبرداری Bengals

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 9 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

جدید انگلستان میهن پرستان سابق را امضا کرده اند MVP کارفرمایی Cam Newton در یک سال معامله NFL اعلام کرده است.

نیوتن تا به حال شده است یک عامل آزاد پس از منتشر شده توسط Carolina Panthers در پایان فصل گذشته.

The Patriots شرکت جدا با شش بار سوپر باول-برنده تام بردی در ماه مارس بوده و انتظار برای رفتن به این کمپین جدید با تست نشده 23 ساله جارت Stidham خود را به عنوان کارفرمایی.

نیوتن بود و کلی برای اولین بار در سال 2011 پیش نویس توسط پلنگ و شد نام لیگ MVP او به عنوان رهبری تیم به 2016 سوپر باول, جایی که آنها مورد ضرب و شتم توسط Denver Broncos.

اما صدمات مختل کرده و او را از و او برجسته فقط در دو بازی فصل گذشته.

31 ساله ارسال شده در Instagram داستان: "من به عنوان هیجان زده به عنوان من نمی دانم آنچه در حال حاضر! همه ستایش ها به خدا!! حذف محتوای فردا! من امیدوارم که شما آماده هستید! اجازه دهید به Pats."

در ضمن پرستان شده اند جریمه $1.1 m توسط NFL برای نامناسب فیلمبرداری Cincinnati Bengals' حاشیه در طول یک بازی در فصل گذشته.

روز یکشنبه لیگ نیز در زمان دور سوم انتخاب دور در 2021 پیش نویس است.

همچنین تیم تولید خدمه اجازه داده نخواهد شد به ساقه هر بازی در سال 2020 شود.

ESPN اولین گزارش از مجازات است. یک NFL سخنگوی تایید انضباطی روش به آسوشیتد پرس.

فیلمبرداری رخ داده در Bengals بازی در کلیولند در 8 دسامبر در فصل گذشته. این Bengals میزبانی پرستان هفته بعد و از دست 34-13.

زمانی که مداخله شناخته شد فصل گذشته این تیم گفت: در آن زمان سه نفر خدمه تولید یک سری وب با عنوان "کار خود را" "نامناسب فیلم برداری این زمینه از جعبه مطبوعات" به عنوان بخشی از یک ویژگی در سراغ بخش.

بردی سمت چپ پرستان در پایان فصل گذشته (گتی)

فیلمبرداری صورت گرفت "بدون دانش خاص از لیگ قوانین" بیانیه ای گفت:.

همچنین این تیم بیانیه در فصل گذشته گفت که در حالی که آنها اعطا شد اعتبار برای خدمه از براونز "ما شکست را به اطلاع Bengals و لیگ بود و ناخواسته نظارت."

هنگامی که مواجه با این تیم گفت: خدمه "بلافاصله تبدیل بیش از همه فیلم به لیگ و همکاری به طور کامل."

در آن زمان پرستان مربی لایحه Belichick می گوید نه او و نه کارکنان مربیگری خود تا به حال به تماشای هر یک از این فیلم.

"من شخصا هرگز مشاهده هر گونه فیلم در همه هر چیزی که تولید مردم انجام داده اند غیر از آنچه نشان داده شده در تلویزیون و یا چیزی شبیه به آن" Belichick گفت: در ماه دسامبر.

قبلا انگلستان جریمه شد 250.000 دلار از دست داده و یک دور اول پیش نویس انتخاب در سال 2007 برای نقض NFL در برابر قوانین با استفاده از ویدئو به سرقت سیگنال در یک رسوایی لقب "Spygate." Belichick نیز جریمه $500,000.

Spygate سوخت یک بی اعتمادی نسبت به میهن پرستان که همچنان ادامه داشت که این تیم متهم شده بود به طور غیر قانونی از deflating به توپ فوتبال مورد استفاده در 2015 بازی مسابقات قهرمانی آسیا.

مجازات توسط NFL در این مورد نیز شدید است. کارفرمایی تام بردی به حالت تعلیق در آمد چهار بازی و این تیم جریمه شد $1m و از منوی view یکی دیگر از دور اول درفت انتخاب کنید.

بهبهان و APtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن