جدید مبلغ 10 میلیارد سنا در لایحه پیشنهادی برای صرفه جویی در سالن موسیقی زنده در ایالات متحده

یک لایحه جدید در مجلس سنا امیدوار به ارائه بسیار مورد نیاز امداد رسانی به مستقل سالن موسیقی زنده در ایالات متح

توسط FARDAALEFBA در 2 مرداد 1399

یک لایحه جدید در مجلس سنا امیدوار به ارائه بسیار مورد نیاز امداد رسانی به مستقل سالن موسیقی زنده در ایالات متحده است.

روز چهارشنبه سناتور John Cornyn و ctq فرستاده شده به نجات ما مراحل عمل می کنند. این یک $10bn (£7.8 میلیارد دلار) مدیریت کسب و کار کوچک کمک مالی برنامه به صورت مستقل سالن تحت تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس و پس از آن محل بسته شدن. این لایحه را فراهم می کند شش ماه از حمایت مالی برای حمایت از واجد شرایط سالن.

نجات ما در مرحله عمل با هدف کمک به یک بخش اقتصادی است که آمار در بسیاری از ایالات آمریکا پس از مستند اقدامات معرفی شدند اواسط ماه مارس.

قانون را به دقت تعریف مستقل زندگی می کنند محل اپراتورهای مروج و استعداد نمایندگان به منظور جلوگیری از بزرگ و شرکت های بین المللی از دریافت کمک هزینه فدرال بودجه.

در بیانیه ای به بیلبورد, Cornyn گفت: "تگزاس است خانه را به تعداد زیادی از تاریخی و جهانی کوچک مکانهای تفریحی بسیاری از آن باقی می ماند توقیف پس از اولین کسب و کار نزدیک است."

سناتور تگزاس ادامه داد: "فرهنگ در سراسر تگزاس سالن رقص و موسیقی زنده است به شکل نسل و این قانون را از منابع به بازگشایی درهای خود را و ادامه آموزش و الهام بخش تگزاسی فراتر از coronavirus بیماری همه گیر."

Klobuchar افزود: "مینه سوتا کنسرت سالن تئاتر و مکان های سرگرمی مانند خیابان اول در مینیاپولیس که در آن شاهزاده معروف انجام شده الهام گرفته اند نسل با بهترین موسیقی محلی, هنر و آموزش و پرورش."

عمل تایید شده توسط هر دو ملی مستقل برگزاری انجمن (NIVA) و ملی مستقل استعداد سازمان (NITO).

آدم Hartke, NIVA را حمایت کمیته و رئیس جمهور Hartke ارائه در بیانیه ای گفت: "در حالی که دولت های موجود کمک برنامه های کمک به صنایع دیگر آنها نبودند برای دیدار با نیازهای کسب و کارهای کوچک مانند ما که صفر درآمد عظیم سربار و هیچ دید به زمانی که ما می توانیم به طور کامل دوباره باز کنید.

"ذخیره ما مراحل عمل خواهد شد ارائه کمک ما نیاز به از طریق خاموش کردن تا زمانی که ما می تواند بازگشایی با خیال راحت و یک بار دیگر تبدیل به اقتصادی مولد برای جوامع ما است که ما همیشه بوده است."

عمل خواهد اجازه گیرندگان برای استفاده از کمک های مالی برای هزینه های متحمل شده در طول همه گیر و همچنین برای اجاره و آب و برق تعهدات وام مسکن به دست آوردن PPE پرداخت پیمانکاران به طور منظم تعمیر و نگهداری, هزینه های اداری, مالیات, عامل اجاره و بیشتر.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن