Netflix ارائه می دهد طول عمر رایگان برای به اشتراک برنده از گارد قدیمی تصویری بازی رقابت

Netflix در حال ارائه یک اشتراک رایگان است که در گذشته 1000 ماه (بیش از 83 سال) به برنده یک بازی ویدیویی مسابقه

توسط FARDAALEFBA در 27 تیر 1399

Netflix در حال ارائه یک اشتراک رایگان است که در گذشته 1000 ماه (بیش از 83 سال) به برنده یک بازی ویدیویی مسابقه از امروز شروع (17 جولای).

این رویداد تبلیغاتی کراوات در با گارد قدیمی, تازگی منتشر اکشن-هیجان انگیز در مورد یک گروه از جاودانه مزدوران با بازی چارلیز ترون.

به ادعای جایزه شما باید به نمره به بالاترین امتیاز در Netflix بکشد رسمی گارد قدیمی تصویری بازی "مبتنی بر مرورگر بالا به پایین ضرب و شتم 'اونا تا".

در این بازی شما به عنوان ترون شخصیت Andromache از Scythia و خوب بکار بردن دو تیغه تبر.

این رقابت ها به پایان می آید در روز یکشنبه (19 جولای) که در آن نقطه Netflix بکشد جایزه اشتراک طول عمر به هر کس که در صدر بازی آنلاین.

گارد قدیمی بازی را می توان در اینجا از 4ساعت در روز جمعه 17 جولای.

این فیلم بر اساس یک سری از کتاب های کمیک توسط Greg Rucka. و همچنین به عنوان ترون Netflix بکشد اصلی ستاره فیلم KiKi لین و Chiwetel Ejiofor.

فیلم مبارزه با رقص و اجرای برنامه بودند ملاقات با ستایش پس از انتشار آن, اما بسیاری از مردم مهم از گارد قدیمی's انتخاب موسیقی.

بینندگان دوبله استفاده از "قشنگ" آهنگ های پاپ در شروع صحنه های اکشن "cringeworthy" و "خیلی بد".

در مستقل's review, Clarisse Loughrey می نویسد: "گارد قدیمی تساوی از وحشیانه و خونین صمیمیت از John Wick حق رای دادن. ترون در اینجا به عنوان در اتمی ورزش و Mad Max: Fury Road, دعوا مانند یک ریز تنظیم دستگاه می یابد اما حساسیت بین مشت."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب