Naya Rivera مرگ: پلیس می گویند بدن در دریاچه Piru است Glee ستاره

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 24 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

Naya Rivera بدن یافت شده است مقامات گفته اند.

مقامات در شهرستان ونتورا شهرستان کلانتر دفتر اعلام کرد روز دوشنبه به آنها اعتماد به نفس است که بدن را بهبود قبلا در این روز در دریاچه بود که از 33 سال بازیگر.

پلیس گفته اند که هیچ نشانه ای از بازی ناپاک یا که ریورا درگذشت خودکشی. یک معاينات به دنبال خواهد داشت.

ریورا رفت و گم شده در 8 جولای پس از اجاره یک پل موقت نظامی زدن قایق در دریاچه Piru حدود 50 مایلی شمال غربی لس آنجلس با او چهار پسر.

گسترده جستجو و تلاش بازیابی گرفت برای پیدا کردن گم شده و بازیگر.

ریورا چهار ساله خود قبلا پلیس گفت که او و مادرش رفت و شنا اما او نمی بازگشت به قایق.

پسر داشت خواب در قایق در حالی که با پوشیدن یک ژاکت زندگی.

بزرگسالان به اندازه ژاکت زندگی نیز داشت پردازنده همراه با برخی از ریورا's وسایل.

ریورا شروع حرفه بازیگری خود را در سن جوان قبل از افزایش به شهرت بین المللی با تشکر از تجسم خود را از پریمیر سانتانا لوپز در Gleeکه پخش فاکس بین سال های 2009 و 2015.

او نشان می دهد به طور منظم در فصل دوم به عنوان او تلاش برای فاش کردن شخصیت او هویت جنسی. بسیاری در رسانه های اجتماعی به اعتبار شخصیت او برای ساخت آنها احساس بهتری در مورد تمایلات جنسی خود را.

"من هرگز فکر نمی کردم من می خواهم در واقع بازی یک نوجوان لزبین," او گفت: لس آنجلس تایمز در سال 2011. "من فکر نمی کنم آن را برای رفتن به این مراتب است. اما من خوشحالم که آن را چون شده اند وجود دارد بسیاری از طرفداران که ابراز داشته اند که آنها بوده ام به رفتن را از طریق موقعیت های مشابه در زندگی خود را. من شنیده ام از دختران هستند که در آنها 16, 17, و آنها مانند "من بیرون آمد و به من و مامان" یا " من آمد به دوستان و با تشکر از شما برای کمک به من انجام دهد.'"

برخی از به یاد ماندنی تر آهنگ ها در نمایش شامل یک جلد فلیتوود مک "لغزش" با ستاره مهمان گوئینت پالترو "در اینجا می آید خورشید" با Demi Lovato و گریان پوشش از گروه پری "اگر من مرد جوان است."

"آن را کتمان می شود می گویند که سرور و نشاط زندگی من را تغییر داد. آن را بازرسی و نگهداری آن است. آن را به من بدهی. آن را کمک به سیمان در زندگی حرفه ای من. و قبل از نمایش من هرگز تا به حال یک گروه از مردم با من بود که با" او نوشت: در خاطرات با عنوان متاسفم متاسفم: رویاهای, اشتباهات, و در حال رشد.

"اما در حالی که Glee تغییر زندگی ما را نمی لزوما تغییر که ما بودند. ما شروع به نشان می دهد به عنوان یک ragtag گروه از بورس و شش فصل بعد, زمانی که ما فیلم برداری آخرین قسمت ما شد و هنوز هم همان دسته از بورس. فقط در حال حاضر با پوشیدن گران تر از شلوار جین."

پس از نشان دادن ریورا به دنبال موفقیت در فیلم و موسیقی. او ساخته شده او را از ویژگی های اولین فیلم در سال 2014 را در این شیطان را درببازی یک زن در میان حوادث فوق العاده و منتشر تک "متاسفم" در سال 2013 شامل رپر Big Sean یک بار نامزد.

او و بازیگر Ryan دورسی ازدواج کرده بودند در سال 2014 و پسر Josey متولد شد در سال 2015. او به نام پسر جوان او را "بزرگترین موفقیت است و من هرگز بهتر از او را". دورسی و ریورا طلاق در سال 2018 است.

اخیرا ریورا تا به حال نقش مهمی در طول عمر را Devious Maids, منتشر شد, او خاطرات در سال 2016 و همچنین مدیر مدرسه, Collette جونز در یوتیوب قرمز آنلاین سری Step Up: آب بالا بازیگران Ne-Yo. این نمایش در مورد یک قاتل در مدرسه هنرهای نمایشی در آتلانتا.

ریورا جان سالم به در با پدر و مادر او Yolanda و جورج; یک برادر کوچکتر Mychal; یک خواهر Nickayla; و پسرش.

گزارش اضافی توسط سازمانtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن