صحبت به فروش می رساند چاک تیلور عمد ساخته شده به نگاه کثیف برای £70

آن است که غیر منطقی به انتظار یک جفت کفش جدید به نگاه خوب جدید هنگامی که شما آنها را خرید. تازه-out-of-the-box

توسط FARDAALEFBA در 31 تیر 1399

آن است که غیر منطقی به انتظار یک جفت کفش جدید به نگاه خوب جدید هنگامی که شما آنها را خرید. تازه-out-of-the-box درخواست تجدید نظر است که معمولا مردم به دلیل انتخاب های جدید و دست دوم کفش هنگامی که آنها این کار را – با وجود دومی اینکه بیشتر کشورهای عضو اکو آگاهانه راه به فروشگاه.

پس از آن می آید به عنوان کاملا تعجب است که صحبت به نظر می رسد نادیده گرفته و این شعار اساسی از خرید با انتشار یک جفت از مربیان طراحی شده به صورت هدفمند به نظر می رسد ،

ما حتی در صحبت کردن کمی خراشیده. اگر شما به یک نگاه سریع در این مربیان در سوال شما نمی خواهد حدس می زنم که آنها یک جفت جدید از کفش با grubby علائم روی لاستیک و خاکستری رنگ بوم.

اما ممکنه در آنها – و آنها هزینه £70.

این مربیان هستند که به نام "Chuck Taylor All Star اساسی شستشو" در حال بالا پایین آمده و در دو رنگ: هر دو نیروی دریایی و سفید و یا خاکستری و سفید است.

در توضیحات این محصول در صحبت های وب سایت آن آمده است که مشتریان می توانند "جست و خیز شکستن-در دوره" با این کفش گفت: آنها داده شده است "یک سالخورده قبل".

"کثیف را بشویید درمان به این کارتریج یک نگاه راست خارج از جعبه" آن را می گوید.

چند کاربران توییتر خود را ابراز بی اعتقادی بیش از مربیان با یک نفر سوال: "این... این یک تقلید مسخره امیز?!"

Chuck Taylor All Star اساسی شستشو £70 (صحبت)

شخص دیگری اظهار داشت: "می توانم آنها را برای fiver در مغازه های خیریه به دنبال بهتر از آن است."

صحبت این است که نه تنها خرده فروش ارائه داده اند مربیان عمدا ساخته شده به نگاه کثیف برای یک قیمت سنگین.

در ماه مارس سال گذشته گوچی موجب انتقاد برای فروش یک جفت کفش به عمد ساخته شده به نگاه کثیف برای £615 با منتقدان را متهم به مد خانه "commercialising فقر".

در ضمن در سپتامبر 2018, ایتالیایی, طراح کفش با نام تجاری غاز طلایی محکوم شد در رسانه های اجتماعی برای فروش یک جفت کفش برای £400 که نگاه کتک شامل نوار مجرای بیش از انگشتان پا.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن