Natalie Maines, جوک, او ممکن است 'را با جورج بوش' در حال حاضر در پی تهمت

Natalie Maines از جوجه ها شوخی کرده است که او "در واقع ممکن است با جورج بوش" امروز سال پس از او انتقاد بحث برا

توسط FARDAALEFBA در 31 تیر 1399

Natalie Maines از جوجه ها شوخی کرده است که او "در واقع ممکن است با جورج بوش" امروز سال پس از او انتقاد بحث برانگیز خود را در حمله به عراق.

در حالی که ظاهر می شود بر روی اندی کوهن سازمان دیده بان چه اتفاقی می افتد زندگی می کنند نشان می دهد بحث در یک قسمت پخش امشب (21 جولای) Maines گفت که اقدامات دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قرار داده بود بوش سال به چشم انداز.

"امروز من در واقع ممکن است با جورج بوش" Maines شوخی. "[من حفظ من که] نمی خواهم برای رفتن به جنگ و سلاح های کشتار جمعی شد دروغ – اما من خواهد بود."

جوجه ها که به تازگی تغییر نام خود را از Dixie Chicks با توجه به Dixie این معانی با ما برده داری بودند درگیر در یک کار حرفه ای-تغییر جنجال در سال 2003 خود را به دلیل انتقاد از بوش است.

در لندن کنسرت Maines گفت: طرفداران بریتانیا که او موافق نبود با جنگ عراق بود و "شرمنده" از همان دولت به عنوان بوش.

پس از آن جناح راست خشم دیدم این گروه ممنوع از کشور های رادیویی و فروش آلبوم سقوط است. با وجود انتقاد و همچنین تهدید به مرگ گروه ایستاده اند توسط نظرات خود را در سال های پس از.

در مصاحبه اخیر خود Maines به یاد می آورد یک "ترسناک" ملاقات با Harvey Weinstein که تولید یک فیلم مستند در مورد گروه های ساخته شده در پی خود بوش نظراتtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب