ناسا مریخ راه اندازی: چرا پشتکار rover خواهد بود آژانس فضایی را باهوش ترین و قوی ترین تا کنون بازدید کننده به سیاره سرخ

ناسا است که شلیک یک کاوشگر به سوی مریخ در راه اندازی است که باید پرتاب این هفته است. مریخ نورد پشتکار این کار

توسط FARDAALEFBA در 9 مرداد 1399

ناسا است که شلیک یک کاوشگر به سوی مریخ در راه اندازی است که باید پرتاب این هفته است.

مریخ نورد پشتکار این کار به دنبال شواهد باستان زندگی است که ممکن است یک بار به نام قرمز سیاره خانه.

و آن را انجام خواهد داد تا با استفاده از مجموعه ای از تکنولوژی است که باعث می شود آن را باهوش ترین و قوی ترین متعدد rovers که فرستاده شده توسط مریخ به دنبال در سراسر سطح.

همچنین این مجموعه تعدادی از دیگر سوابق. نمونه بازگشت موضوعی که آژانس فضایی امیدوار است یک روز استفاده می شود برای آوردن قطعات از سطح مریخ به زمین, تمیزترین مواردی که تا کنون رفته به فضا و آن این است که حمل یک هلیکوپتر است که اولین پرواز در جهان دیگر.

مریخ مریخ نورد است که در واقع یک سوم از یک میزبان از فضاپیما است که باید در تنظیم کردن برای مریخ این هفته است. امارات متحده عربی امید مدارگرد و تلاش چین برای آسمانی حقیقت مدارگرد و مریخ نورد در حال حاضر در سمت چپ و آژانس فضایی اروپا و روسیه Roscosmos برنامه ریزی شده بود, دیگر این پنجره که در طی آن سیارات خط اجازه می دهد تا راه اندازی – اما باید به یک بعدی در بیش از دو سال است.

ناسا پشتکار خواهد شد مجموعه ای از فلوریدا در این هفته قبل از فرود بر سطح در ماه فوریه سال آینده همه رفتن هست. در اینجا برخی از فن آوری است که شما را در این سفر و کار است که اتفاق می افتد هنگامی که آن را می رسد – یک موفقیت است.

پشتکار در مقابل کنجکاوی

شش چرخ ماشین در اندازه پشتکار است تقلیدی از ناسا کنجکاوی مریخ تکاپو مریخ از سال 2012 اما با ارتقاء بیشتر و به صورت فله. 7 فوت (2 متر) بازوی روباتیک است که قوی تر گرفتن و بزرگتر مته برای جمع آوری نمونه های سنگ و آن را بسته بندی شده با 23, دوربین بسیاری از آنها را در رنگ به همراه دو بیشتر در نبوغ این مسافرت مفتی هلیکوپتر. دوربین ارائه خواهد شد اولین نگاه اجمالی از یک چتر نجات مواج باز در مریخ با دو میکروفن اجازه زمینیها استراق سمع برای اولین بار. هنگامی که خانه را به یک دلتای رودخانه و دریاچه Jezero دهانه ناسا پرخطرترین مریخ فرود سایت در عین حال از آنجا که از تخته سنگ ها و صخره امیدوارم اجتناب شود توسط فضاپیمای خود مرور سیستم های. پشتکار بیشتر self-driving قابلیت بیش از حد پس از آن می تواند پوشش زمین بیشتر از روی کنجکاوی. پیشرفت را برای یک ماموریت بالاتر قیمت برچسب: نزدیک به 3 میلیارد دلار.

مجموعه نمونه

پشتکار خواهد مته به سنگ به احتمال زیاد به نگه داشتن نشانه هایی از زندگی باستانی و ذخیره کردن مجموعه در زمینی به انتظار آینده مریخ نورد. چهل و سه نمونه لوله ها در هیئت مدیره این مریخ نورد هر یک با دقت پاک و پخته به حذف زمینی میکروب. ناسا می خواهد برای جلوگیری از معرفی مولکولهای آلی از زمین به بازگشت به مریخ نمونه. هر لوله می تواند نگه دارید نیم اونس (15 گرم) از نمونه های اصلی و هدف این است که به جمع آوری حدود یک پوند (0.5 کیلوگرم) در مجموع برای بازگشت به زمین است. ناسا امیدوار به راه اندازی وانت ماموریت در 2026 و دریافت نمونه را بر روی زمین توسط 2031 — در soonest.

هلیکوپتر نسخه ی نمایشی

4-پوند (1.8 کیلوگرم) هلیکوپتر, ابتکار و خلاقیت, خواهد, سفر به مریخ محکم rover حلقه و چند ماه پس از زمین نشستن کامل هواپیما, تلاش برای پرواز انفرادی. پس از انداختن بر روی سطح مریخ نبوغ خود را شروع خواهد شد مانند یک پرنده کودک, افزایش 10 فوت (3 متر) به این سیاره بسیار نازک جو و پرواز رو به جلو تا 6 فوت (2 متر). با هر تلاش آن را امتحان کنید برای رفتن به یک کمی بالاتر و دورتر. "این واقعا مثل برادران رایت لحظه" گفت: مدیر پروژه میمی Aung. او یک ماه به فشار به عنوان بسیاری از هلیکوپتر گره ای که ممکن است قبل از رور حرکت می کند به فشار دادن زمین شناسی کار می کنند. آینده می تواند نسل بعدی هلیکوپتر سراغ از دور مریخ خاک برای فضانوردان یا حتی روبات ها است.

انسان مزایای

علاوه بر هلیکوپتر پشتکار حمل آزمایش های دیگری است که می تواند به طور مستقیم به نفع فضانوردان در مریخ است. یک ابزار اندازه یک باتری ماشین را پنهان اتمسفری دی اکسید کربن به اکسیژن یک عنصر ضروری برای موشک سوخت و سیستم تنفس. یکی دیگر از ابزار نحو سنگ با لیزر برای شناسایی مولکولهای آلی و معدنی و حمل نمونه از لباس فضایی مواد. ناسا می خواهد برای دیدن چگونه پارچه مقاومت در برابر شرایط سخت مریخ محیط زیست است. آن خواهد بود که 2030s در بهترین حالت با توجه به ناسا قبل از فضانوردان مبادرت به مریخ است.

سرد stowaways

یک زن و شوهر شهاب سنگ مریخی در نهایت رهبری خانه و یا حداقل slivers از آنها به عنوان کالیبراسیون اهداف توسط لیزر-تیراندازی ابزار روی پشتکار. دیگر سرد stowaways: سیلیکون تراشه تحمل اسامی نزدیک به 11 میلیون نفر که امضا و همچنین به عنوان یک بشقاب کوچک نشان دادن زمین و مریخ در طرف مقابل خورشید با پیام "کشف به عنوان یکی از" در کد مورس جمع به اشعه های خورشیدی. نیز وجود دارد یک پلاک ادای احترام به کارکنان پزشکی در این بیماری همه گیر را در مقابل خط. Coronavirus جلوگیری صدها نفر از دانشمندان و دیگر اعضای تیم از سفر به کیپ کاناورال برای راه اندازی.

گزارش اضافی توسط آسوشیتد پرسtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن