ناسا مریخ راه اندازی 2020: چه زمانی است, چگونه می توانم جریان آن را به صورت آنلاین و چه اتفاق می افتد ؟

ناسا به سر مریخ ارسال آن بهترین رور و در عین حال به دنبال نشانه ای از باستان زندگی بیگانه. راه اندازی پنجره اس

توسط FARDAALEFBA در 9 مرداد 1399

ناسا به سر مریخ ارسال آن بهترین رور و در عین حال به دنبال نشانه ای از باستان زندگی بیگانه.

راه اندازی پنجره است که با توجه به باز امروز 30 جولای و ماموریت کنترل کننده باید امکان استفاده از نسبتا مختصر زمان آنها و یا مجبور به تاخیر در راه اندازی برای دو سال.

همه چیز گفته می شود در برنامه برای راه اندازی با ناسا مهندسین داشتن آزمایش همه چیز امکان پذیر است و ایران راه اندازی اتحاد – همکاری بین لاکهید مارتین و بوئینگ ساخته شده است که موشک – نشان می دهد که همه چیز در حال اجرا است به عنوان آن را باید.

این موشک است که انتظار می رود برای راه اندازی در 7.50 هستم محلی به وقت شرق آمریکا در فلوریدا که در آن موشک را از یک گفتوگو در کیپ کاناورال نیروی هوایی ایستگاه. آن زمان است 12.50 pm در انگلستان است.

هر راه اندازی ویندوز اجرا می شود به مدت دو ساعت با فرصت های هر پنج دقیقه. به عنوان مثل اگر این موشک را ندارد با 9.50 am به وقت محلی, ماموریت کنترل, مجبور خواهد شد به فشار راه اندازی بازگشت.

اما آنها قادر نخواهد بود به عقب براند راه اندازی بیش از حد. این موشک دارای گسترده تر راه اندازی دوره از حدود سه هفته به پایان می رسد که در 15 اوت.

اگر ماموریت کنترل کننده های دست که راه اندازی دوره های موشک قادر خواهد بود برای رفتن. همه در همه ، به جای آن باید منتظر بیش از دو سال تا سیارات چین دوباره اجازه می دهد تا برای راه اندازی.

آن است که نسبتا مختصر سیاره تراز ساخته شده است که این تابستان "مریخ" به امارات متحده عربی و چین نیز در زمان استفاده برای راه اندازی ماموریت های خود را به این سیاره است. آژانس فضایی اروپا و Roscosmos تا به حال نیز برنامه ریزی شده خود را برای ارسال روزالیند فرانکلین رور اما از دست رفته خود را برنامه ریزی شده اند و مجبور به صبر کنید تا 2022.

فرصتی است که ناسا را از دست شانس خود را امروز کم است اما. پیش بینی های رسمی به 20 درصد شانس "نقض محدودیت آب و هوا" – و یا شرایط بد – با نگرانی اصلی بودن ابرها بالاتر از گفتوگو.

راه اندازی را می توان به تماشای زندگی می کنند بر روی انواع سیستم عامل. اطلاعات در آن می توان یافت در اینجا.

این ماموریت را ببینید ناسا به دنبال شواهد باستان حیات بیگانه بر روی سطح مریخ. یک دور کامل از چگونه آن را انجام خواهد داد که می توان در اینجا یافت نشد.

مستقل خواهد بود liveblogging کل راه اندازی. شما می توانید پیدا کردن ما تا به دقیقه به دقیقه پوشش در اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب