ناسا راه اندازی ماموریت به مریخ در جستجوی حیات بیگانه

ناسا راه اندازی آن ماموریت به مریخ در جستجوی شواهدی از گذشته حیات بیگانه بر روی سطح آن. پشتکار رور برداشته از

توسط FARDAALEFBA در 9 مرداد 1399

ناسا راه اندازی آن ماموریت به مریخ در جستجوی شواهدی از گذشته حیات بیگانه بر روی سطح آن.

پشتکار رور برداشته از کیپ کاناورال نیروی هوایی ایستگاه در فلوریدا روز پنج شنبه در ساعت 12.50 زمان انگلستان سرنشین ایالات متحده راه اندازی داد Atlas V موشک.

فقط لحظات قبل از راه اندازی کالیفرنیا شد آمار زلزله است که می تواند احساس ماموریت کنترل ناسا در آزمایشگاه پیشرانش جت بر اساس در پاسادنا. هر چند که در سمت چپ مهندسین شگفت زده کرد و باعث شد اظهارات در مورد چگونگی کنار coronavirus وقوع حوادث به نظر می رسد ساخته شده rover نام به خصوص راسخ – موشک در زمان مناسب در زمان.

پس از برخی از اضطراب دقیقه طی آن با راکت فضاپیما به فضا و پس از آن بر روی یک مسیر برای مریخ, ماموریت کنترل, منتظر فضاپیما به قدرت با انرژی خورشیدی به طوری که آن می تواند تلفن خانه سیگنال های فرستاده شده از این فضاپیما تایید کرد که آن را تا به حال با خیال راحت راه اندازی شد و در مسیر قرمز سیاره است.

آن را در حال حاضر کروز به مریخ تا فوریه زمانی که آن را قطره پایین بر روی سطح آماده به دنبال شواهدی از حیات بیگانه. مهندسین گفت: آنها امیدوار بودند که این سفر خواهد بود "آرام و خسته کننده" پیش از استرس تبار است که دیدن این مریخ نورد زمین در سطح آن است.

پشتکار سفر خواهد کرد 314 میلیون مایل در طی یک دوره از حدود هفت ماه تلاش برای فرود بر روی یک دهانه به نام Jezero. تنها هشت ماموریت های ناسا را با موفقیت کشیده فرود به مریخ, یک شاهکار است که به عنوان "هفت دقیقه وحشت".

این مریخ نورد ناسا باهوش ترین و قوی ترین و در عین حال بسته بندی شده با طیف وسیعی از فن آوری های در نظر گرفته شده برای درک بهتر مریخ چشم انداز و شکار شواهدی از زندگی است. همچنین بسته بندی یک هلیکوپتر است که تبدیل خواهد شد به اولین کرافت فرستاده شده توسط انسان برای پرواز در سراسر سیاره ای دیگر.

این سومین ماموریت رفتن به سیاره سرخ در این ماه پس از راه اندازی توسط امارات متحده عربی و چین است.

تصاویر ماهواره ای نشان می دهد Jezero استفاده می شود یک دریاچه بیش از 3.5 میلیارد سال پیش زمانی که مریخ بود گرمتر و مرطوب تر.

دهانه خانه سنگ که حاوی خاک رس و کربنات است که دانشمندان معتقدند ممکن است پتانسیل برای حفظ مولکولهای آلی است که می تواند با ارائه مدارک و شواهد از زندگی گذشته است.

همراه با چند ابزار پیچیده است که جمع آوری اطلاعات در مورد مریخ, زمین شناسی, جو, شرایط محیطی و نشانه هایی از زندگی مریخ نورد نیز حمل کوچک 1.8 کیلوگرم هلیکوپتر.

به نام نبوغ هلی کوپتر را به پرواز در مسافت های کوتاه و علائم اولین تلاش در صفحه کنترل پرواز بر روی یک سیاره دیگر.

اگر موفق آن می تواند منجر به بیشتر پرواز پروب در سیارات دیگر است.

پشتکار نیز محاکمه فن آوری برای کمک به فضانوردان آینده اعزامی به مریخ است.

این شامل تست یک روش برای تولید اکسیژن از جو مریخ و شناسایی دیگر منابع مانند زیرسطحی آب.

دانشمندان در بریتانیا کمک خواهد کرد که پشتکار انتخاب مریخ نمونه آورده بازگشت به زمین است.

پژوهشگران در امپریال کالج لندن و موزه تاریخ طبیعی را شناسایی نمونه از مریخ که می تواند حاوی شواهدی از زندگی گذشته و مطالعه کانی شناسی و ژئوشیمی از سنگ های مختلف موجود در دهانه.

پروفسور مارک Sephton از امپریال گفت: "من امیدوارم که این نمونه ها ما را انتخاب کنید و بازگشت کمک خواهد کرد که نسل فعلی و آینده از دانشمندان در پاسخ به این سوال که آیا تا کنون وجود دارد زندگی در روی سیاره سرخ.

"با دقت انتخاب نمونه از مریخ ما می تواند کشف کنند که تاریخ حیات بر روی زمین است و نه منحصر به فرد در جهان است."

آن را نیز یک هفته پر مشغله برای ناسا آن را به عنوان چرخ دنده ها به استقبال دو فضانورد خانه آنها به عنوان تلاش یک فرود خاموش سواحل فلوریدا در روز یکشنبه.

باب Behnken و داگ Hurley خواهد رسید در خدمه فضاپیمای اژدها به نام تلاش بود که طراحی و ساخته شده توسط SpaceX.

این دو را از یک ماموریت است که طراحی شده است برای تست SpaceX انسانی spaceflight سیستم از جمله راه اندازی و اتصال دهنده ها فرود و عملیات بازیابی ناسا گفت.

گزارش اضافی توسط سازمانtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب