NASA Hubble NGC 6302 7027 Nebula
ستاره شناسان با استفاده از ناسا تلسکوپ فضایی هابل را در طیف گسترده ای از قابلیت تصویربرداری به کشف هرج و مرج متعاقب آن در دو در نزدیکی سیاره ای جوان nebulas: NGC 6302 پروانه سحابی به دلیل بال-مثل ظاهر و NGC 7027 یک جواهر اشکال مانند حشرات رنگارنگ فلزی پوسته. تیم تحقیقاتی یافت می شود هرگز قبل از دیده می شود سطح از پیچیدگی و تغییرات سریع در جت ها و حباب های گاز انفجار ستاره ها در مراکز هر دو nebulas. ادامه مطلب برای دو فیلم و اطلاعات بیشتر.ستاره شناسان حدس و گمان است که در قلب هر دو nebulas دو ستاره چرخان در اطراف هر یک از دیگر مانند یک جفت از شکل اسکیت باز. شواهد می آید از اشکال عجیب و غریب از این nebulas به عنوان هر یک دارای یک باریکش گرد و خاکی کمر و قطبی لوب یا خروج و همچنین پیچیده تر الگوهای متقارن. یکی از دلایل این نوع ساختار است که توده-از دست دادن ستاره یکی از دو ستاره در یک سیستم دوتایی.

Celestron - AstroMaster 70AZ Telescope - Refractor Telescope - Fully Coated Glass Optics - Adjustable Height Tripod – BONUS Astronomy Software Package
Celestron – AstroMaster 70AZ تلسکوپ – Refractor تلسکوپ – به طور کامل با پوشش شیشه اپتیک – ارتفاع قابل تنظیم سه پایه – پاداش نجوم بسته نرم افزار

  • قدرتمند REFRACTOR تلسکوپ: این Celestron AstroMaster 70AZ است قدرتمند و کاربر پسند refractor تلسکوپ به طور کامل با پوشش شیشه اپتیک و محکم در عین حال سبک قاب دو eyepieces یک نقطه قرمز یاب محدوده و قابل تنظیم ارتفاع سه پایه.
  • با کیفیت بالا 70MM اپتیک: ما تلسکوپ Celestron ویژگی های قدرتمند به طور کامل با پوشش 70mm شیشه ای نوری لنز هدف. راست تصویر اپتیک اجازه می دهد تا شما را به مشاهده اجرام آسمانی در شب و اهداف زمینی مانند حیات وحش و مناظر در طول روز.
  • راه اندازی سریع و بسیار سبک وزن و قاب: این تلسکوپ برای بزرگسالان ویژگی های یک قاب بسیار سبک وزن و یک سوژه متحرک از روبرو رسیدگی با Alt-Az کنترل صاف و دقیق اشاره شده است. راه اندازی سریع و آسان با هیچ ابزار مورد نیاز است.
  • شامل لوازم جانبی: ما را گنجانده ام دو eyepieces (20mm و 10 میلی متر) یک راست تصویر ستاره قطر در یک سفر سه پایه و یک نقطه قرمز یاب دامنه. دانلود ما پاداش شب پرستاره Basic Edition نرم افزار نجوم برای تعاملی آسمان شبیه سازی.
  • بی نظیر گارانتی و پشتیبانی از مشتری: Buy با اعتماد به نفس از جهان #1 تلسکوپ با نام تجاری مستقر در کالیفرنیا از سال 1960. شما همچنین دریافت خواهید کرد 2 سال گارانتی و دسترسی نامحدود به پشتیبانی فنی از تیم ما از ما مبتنی بر کارشناسان.

زمانی که من در هابل بایگانی و متوجه شدم هیچ کس تا به حال مشاهده این nebulas با هابل Wide Field Camera 3 در سراسر آن موج محدوده من floored. این چند طول موج مشاهدات هابل ارائه جامع ترین نمایش به تاریخ هر دو از این دیدنی nebulas. بود که من از دانلود منجر تصاویر من احساس مانند یک بچه در یک فروشگاه آب نبات” گفت: Joel Kastner روچستر موسسه فناوری روچستر نیویورک, رهبر مطالعه جدید.