همه چیز همه چیز را Jonathan هیگز: "من فکر می کنم این مستند دوره است باور نکردنی است'

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 29 خرداد 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

Fیا یک گروه شناخته شده برای خود را حیله گر تفسیر سیاسی, همه چیز, همه چیز عجیب و بی تفاوت در حال حاضر. بیش از دهه گذشته هنر-سنگ کوارتت روبرو نشدهایم همه چیز از سفید امتیاز و جنگ عراق به ظهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. "کسی را برای رفتن به پشت سر خود خون چاق شدن سر/ حتی کودکان از طریق دیدن شما" خواننده گروه Jonathan هیگز سنگ از رییس جمهور آمریکا در سال 2017 است جیوه جایزه-نامزد تب رویا. اما همه که به نظر می رسد تغییر کرده است. 2020 ما انتخابات ؟ Brexit? Coronavirus? هیگز فقط نمی خواهند بدانند.

"من صحبت در مورد سیاست آنقدر در گذشته دو آلبوم به تماشای آن همه [Brexit تهمت] بازی کردن بیش از چند سال گذشته بود افسرده" 36 ساله می گوید. او صحبت کردن در بیش از زوم از منزل خود در منچستر که او سهام با شریک زندگی خود را و خود را هفت گربه. قبلی مصاحبه با او شده است به تصویر کشیده شده به عنوان جدی یا عبوس. امروز هر چند او را سرگرم کننده و پر جنب و جوش و شیطان صفت ، صحبت در آتش سریع, قطع, جملات او برای تلفن های موبایل متفاوت نیست چگونه او نیمه raps در ضبط. "[زمان گفتمان سیاسی] احساس می کند مانند همان چیزهای قدیمی گرم و rehashed" او همچنان ادامه دارد. "من بر روی آن اظهار نظر من satirised آن من به شما گفته ام من با آن خسته و در حال حاضر من انجام با آن است. این یک احساس خوب."

Re-Animatorمنتشر شد بعد از این تابستان است پنجمین آلبوم برای همه چیز, همه چیز, که تشکیل شده در حالی که تحصیل در دانشگاه منچستر در سال 2007. در حالی که تم آن – که شامل حساس fatberg توطئه سلطه بر جهان – ممکن است به نظر می رسد غیر معمول آنها همتراز برای دوره برای یک گروه که با موفقیت حرکت خط بین تجاری و آوانگارد. موسیقی خود را – رنگارنگ ترتیبات bloopy synths, سنگ, تکنوازی گیتار, خیره کننده کلید و هیگز را pained falsetto – lurches parejo به سمت پاپ انتهای طیف مانند دایی با هدف به صورت نوار در یک عروسی. آن را دیده و آنها را نامزد دریافت دو جیوه جوایز و پنج Ivor Novellos – و غالبا تشبیه به Radiohead.

Re-Animator است تصفیه شده بیشتر از همه چیز در همه چیز رکورد قبلی, هر چند – آن را پرتکاپو با شخصیت های که در حال متناوبا, تنهایی, ترس, اشتباه, پارانوئید و بدخواه. "من نمی خواهم به یکی دیگر از 'هشدار' آلبوم نه به خاطر این درست نیست اما چون من فقط نمی خواهم به فکر می کنم چگونه همه چیز بدتر می کنید می گوید:" هیگز. پس از انتشار این گروه سوم رکورد رسیدن به بهشت او به بی بی سی گفت که او متوجه او می خواهم نوشته "وحشت مقدس". "من دوست ندارم که چگونه بسیاری از زندگی من به من داده می شود به مردم مثل مغلوب ساختن پیشی جستن."

حتی به عنوان هیگز می گوید این تصور که او آن را کمتر مورد نادیده گرفتن برخی از مسائل از تلاش برای نزدیک شدن به آنها را در راه جالب است. پس از 2016 آمریکا انتخابات انبوهی از هنرمندان از Depeche Mode-Katy Perry را درهم خلاصه جهانی خلق و خوی در یک تک آهنگ, شدید با درجات مختلفی از موفقیت است. با توجه به هیگز این همه را تا پایان در یک "دفن زباله" با پایان نتیجه را تغییر نداد. "من قرار دادن پول در مغلوب ساختن پیشی جستن برنده شدن در زمان گذشته و من قصد دارم به آن را دوباره انجام," او می گوید: شرکت در اعتقاد خود را که نه طرف اتحادش را تغییر نظر خود را از رئیس جمهور ایالات متحده. "[آن دسته از آهنگ ها هستند] چنین اتلاف زندگی واقعا. چه کسی اهمیت میدهد اگر یکی دیگر از lefty سفید با یک گیتار به شما می گوید که نژاد پرستی اشتباه است برای 90 زمان؟"

Re-Animator, سپس, است بیشتر در مورد "زنده بودن" و همه چیز را که هیگز می یابد جالب در مورد آن خوب و بد است. در حالی که در آن نوشته شده بود قبل از مستند "در Birdsong" یک گازدار آهسته-ساختمان synth-pop, آهنگ, موفق به احساس قابل ملاحظه ای مربوط به: این یک سرود یا شاید زاری برای یک زمان کوتاه که در آن طبیعت اجازه داده شد برای نفس کشیدن. هیگز آواز می خواند: "ترانه ای/ که من نمی تواند شروع به درک/ کشتار در آسمان/ کشیدن در آهنربا در ذهن من/ بوی آن را رندر/ انرژی, انرژی ما است." در بیانیه ای برای انتشار آن او توضیح داد: "Birdsong به همراه زندگی انسان پس قبل از ما بودند و حتی انسان اما در قرن اخير شده است پنهان و یا تحت فشار قرار دادند از زندگی ما است."

همه چیز همه چیز انجام در کندال خواستار جشنواره در جولای 2016 (رکس)

"من فکر می کنم این دوره بوده است باور نکردنی" هیگز می گوید مداوم coronavirus بیماری همه گیر. "بدیهی است که مردم و [برخی از مرگ و میر] مانع شده اند می تواند. اما دیگر همه چیز شده اند موسیقی به گوش من." او بیان اهانت به وابستگی ما به تکنولوژی و monoliths مانند آمازون – "من می خواهم به حذف آن بخش اما بقیه را از آن [در این زمان] که در آن ما به طور کامل نفرت انگیز مانند ما بودند."

"این در حال حاضر بیش از هر چند آن نیست ؟" او می افزاید: و در حال حاضر او ملول تفکر از مغازه ها و بارها در حال حاضر باز در سراسر انگلستان است. "رویای رسیده است. ما نمی توانیم به یک مراسم تشییع جنازه, اما ما می توانیم به میخانه. این دیوانه است."

بسیاری از آهنگ ها بر روی Re-Animator بودند به شدت تحت تاثیر هیگز خواندن از خاستگاه آگاهی در فروپاشی اقیانوس آرام ذهن است. در این روانشناس جولیان Jaynes hypothesises که مغز انسان باستان بود که پس از تقسیم به دو طرف. هیگز این امر به زندگی مدرن و دنیوی چیزهایی که حواس ما از آن است. "این ایده که مرده راه رفتن پس از آن شما دوباره انیمیشن, چیزی," او می گوید. "و سپس شما به آرامی بریزید بازگشت به lattes و Netflix و دیگر تلخه."

"اگر شما زندگی می کنند می خواهم که برای 20 سال چه هستند شما در پایان آن ؟ فقط یک جرم نشده بالقوه" او همچنان ادامه دارد. "شما لازم نیست به یک نابغه اما من فکر نمی کنم مردم بسیار خوشحال هستند زندگی می کنند زندگی ما زندگی می کنند."

هیگز در, توییتر, اما شما می شود تحت فشار قرار دادند برای پیدا کردن او به اظهار نظر درباره هر چیزی در هر مناظره ، "من تمایل به تبادل نظر نمایش بدون سنجاق من رنگ به دکل," او می گوید. "این قدیمی ترین روش, اما آن را به من اجازه می دهد برای جلوگیری از جنجال و هنوز هم مات و متحیر کردن خودم." ق است و بیشتر چیزی که او اگر او می گوید: او دائما trawling را از طریق پست توسط نظریه پردازان توطئه که ارائه الهام بخش برای Re-Animator آهنگ "ارباب Trapdoor".

این اکتشاف بیشتر پارانوئید سمت ما روان است فقط یکی از هزاران دلیل برای همه چیز, همه چیز هستند به طوری که اغلب نسبت به بت خود Radiohead. هیگز مورد استفاده برای رمیدن در اشاره صرف آنها در مصاحبه ها – در حال حاضر او و بقیه گروه آن را قبول کند. وجود دارد یک تیره, زرق و برق در برخی Re-Animator آهنگ ها – سیاه و سفید "کفتار" و "این یک Monstering" به خصوص که گره به سنگ و الکترونیکی شکوفا اعمال Radiohead را Hail to the Thief. "ما می توانیم ترش آهنگ تا بهتر از هر کسی من به شما تضمین" هیگز می گوید که او توضیح می دهد که چگونه این گروه می خواستم این آهنگ به کار شنوایی به عنوان به خوبی. "این آهنگ به خوبی در هسته آن است."

در طول مستند او شده است با تمرکز بر روی چیزهای کوچک در خانه – DIY و "تلاش برای یک دیک". بیشتر از همه او را "تلاش برای رفتن مجنون" در فکر یک سال تمام با هیچ زندگی می کنند را نشان می دهد. "این ایده که هیچ کس متوجه این رکورد بخشی ترسناک," او می گوید. "که مردم را به عقب نگاه می شود و مانند" اوه آره, Re-Animator یکی از کسانی که Covid-19 سوابق.'" او نیاز به چیزی دیگری برای انجام این کار او موافق است. "به همین دلیل است که ما ممکن است فقط یکی دیگر آلبوم است."

New single 'سیاره' در حال حاضر. Re-Animator است که از 21 مردادtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب