نائومی کمپبل می گوید از آن زمان به ‘تماس با دنیای مد به کار” بیش از نابرابری

نائومی کمپبل گفت: “زمان آن رسیده است که در مجموع تماس های دنیای مد به وظیفه در مورد نابرابری” در یک سخنرانی او تحویل در افتتاح پاریس طراحی لباس در هفته مد.

روز دوشنبه 6 جولای افتتاح این رویداد کمپبل به نظر می رسد از طریق لینک ویدئو از خانه اش در آمریکا با پوشیدن یک تی شرت با شعار “پدیداری سیاه”. این رویداد سالانه رفته دیجیتال برای اولین بار در سال 2020 به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

50 سال تحویل دو دقیقه سخنرانی که تاکنون نوشته شده در Instagram حساب FHCM (Fédération de la Haute Couture et de la Mode) این سازمان در هفته مد پاریس.

در آدرس کمپبل در مورد اخیر رشد در زندگی مهم جنبش و افزایش تظاهرات در سراسر جهان در پی جورج فلوید مرگ است. او گفت: “مبارزه برای تنوع و برای برابری شده است از یک سفر طولانی در جامعه و در صنعت مد است.

“امروز در سال 2020 ما هنوز راه طولانی برای رفتن و زمان آن رسیده است که در مجموع تماس های دنیای مد به وظیفه در مورد نابرابری در کار ما فضاها و در صنعت ما است.”

سوپر اضافه شده که مکالمه است “در حال حاضر شروع خواهد شد و تا زمانی که مورد نیاز است”.

“این است که به ما آن است تا به شما برای شروع اجرای گنجاندن بسیاری از هویت است که تشکیل کشور ما,” او ادامه داد.

“زمان آن رسیده است که برای ساخت عادلانه تر صنعت با یک فرم خوب از چک و توازن. آن است که در حال حاضر بیشتر از همیشه اجباری شامل آنها را در راه دائم و گذرا یکی.

“وقت آن است که به طور منظم و پایدار گفتگو با اقلیت از هر کشور و فرهنگ که در حال حاضر نامرئی بازیگران این مگا صنعت است.”

کمپبل به تازگی صحبت کردن در مورد یک قربانی نژادپرستی در صنعت مد: از جمله یکی از حادثه زمانی که او به نظر می رسد بر روی جلد وگ ایتالیا.

صحبت کردن در بزرگ سیاه و سفید دیک زنان ساعت در 18 ژوئن کمپبل گفت: او وارد ساقه و گفته شد توسط هنرمند آرایش او نیست که هر پایه در پوست خود را زیرا آنها “نمی دانم او سیاه بود”.

“او گفت که او نمی باید پایه و اساس برای من” مدل ادامه داد. “او تا به حال به ترکیب برخی از رنگ است که او از مبانی به خود رنگ و که شامل بسیاری از خاکستری.”

کمپبل توضیح داد که از دیدن نتیجه روی جلد مجله ساخته شده ، “وقتی که پوشش بیرون آمد و من فقط گریه,,” او گفت: در برنامه است.

“من می خواستم خیلی به بر روی جلد این نشریه بسیار… آن ایتالیایی رواج واقع است. اما من نمی خواهم به خاکستری.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>