Nando را اعلام جدید مرغ رفاه تعهد

Nando را متعهد به بهبود رفاه جوجه ها در آن زنجیره تامین به عنوان بخشی از یک طیف گسترده ای از اقدامات پایداری.

توسط FARDAALEFBA در 7 مرداد 1399

Nando را متعهد به بهبود رفاه جوجه ها در آن زنجیره تامین به عنوان بخشی از یک طیف گسترده ای از اقدامات پایداری.

روز دوشنبه 27 ژوئیه Nando را مشهور برای آن تند غذاهای مرغ – اعلام تعهدات جدید که در رستوران گرفته شده بود و با توجه به مرغ رفاه و تغییر آب و هوا.

این وعده شامل استفاده از یک نژاد مرغ "است که به طور طبیعی کندتر رشد" عنوان این جوجه ها قوی تر و سالم; همکاری با کشاورزان و حمایت از تحقیقات "برای پیشبرد درک درستی از چگونه Nando را بیشتر می تواند به کاهش تاثیر خوراک مرغ در آن رد پای کربن".

کالین هیل مدیر عامل شرکت برای Nando انگلستان و ایرلند گفت که در حالی که رستوران پایداری طرح "را به طور قابل توجهی کاهش می یابد" شرکت کربن بیش از چهار سال گذشته به جدید بودن اهداف تعیین شده توسط شرکت "را مجموعه ای قوی برای مثال آنچه در صنعت ما می توانید به یک اصل تفاوت".

Nando را با همکاری چندین سازمان از جمله شفقت در جهان کشاورزی FAI مزارع و خاک ارتباط به اجرای جدید مرغ رفاه سیاست امضای "بهتر است مرغ تعهد" را به اطمینان حاصل شود که جوجه در آن زنجیره تامین باید استانداردهای بالاتری از رفاه توسط 2026.

این شرکت توضیح داد که "رفاه بیشتر جوجه ها به طور معمول بالاتر کربن" به همین دلیل است که این شرکت اتخاذ یک "به طور کامل یکپارچه رویکرد است که تضمین می کند این دو موضوع مهم به دست-در-دست ما به عنوان جمعی کار به سمت شادتر و سالم تر و پایدار تر سیاره".

در علاوه بر این به بهبود مرغ رفاه Nando را متعهد به ساخت تمام تجهیزات گاز در آن رستوران های انگلستان 100 درصد تجدید پذیر تا سال 2022 با اولین قدم بودن را گاز تامین حداقل 40 درصد تجدید پذیر در اکتبر سال 2020 است.

رستوران نیز با تامین کنندگان برای کمک به آنها در کاهش کربن و افزایش تعداد کارخانه های مبتنی بر گزینه های موجود در منوی آن است.

دکتر تریسی جونز مدیر کسب و کار مواد غذایی در شفقت در جهان کشاورزی گفت که او "خوشحال" برای دیدن Nando را "دفاع از حرکت برای بهتر مرغ رفاه".

"Nando ساخته شده است این تعهد در یک زمان از قطعیت بزرگ به خصوص در مواد غذایی بخش خدمات به عنوان جهان می پردازد اثرات COVID-19. در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری مسئول تولید مواد غذایی با حیوانات و محیط زیست در قلب آن از اهمیت زیادی برخوردار است و ما تحسین Nando را جعل جلوتر با برنامه های خود," او گفت:.

"تغییر پایگاه عرضه آسان نیست و اقدام جمعی و رهبری مورد نیاز برای اطمینان بهتر است مرغ یک موفقیت است. ما افتخار Nando رهبری در این زمینه و نگاه به جلو به ادامه ارزش ما همکاری به درایو این تغییر رو به جلو است."

جیمز Cashmore, معاون SEO خاک انجمن اضافه شده که "دهه آینده بسیار مهم است برای ما آب و هوا برای طبیعت و برای سلامت انسان".

"ما مواد غذایی و سیستم های کشاورزی و استفاده از زمین مرکزی به تغییر نیاز داریم ببینیم. بشریت را ندارد مقیاس تغییرات مورد نیاز مگر اینکه کسب و کار طول می کشد سرب در پیدا کردن واقعا جامع راه حل های" او گفت:.

"Nando را مهم مشتری کشاورزی و ما ضمن استقبال از این واقعیت است که آن است که تفکر گسترده و با جاه طلبی و در مورد تعهدات خود در این زمینه تعیین اهداف جدید در حالی که به دنبال جلوگیری از عواقب ناخواسته و تفکر در سراسر آب و هوا و طبیعت و سلامت به جای بتواند برای براق اما siloed پاسخ."

سال گذشته جهان, حمایت از حیوانات راه اندازی یک کمپین مدعی است که Nando بود فروش جوجه "است که رشد خیلی سریع آنها رنج می برند وحشتناک مشکلات سلامتی در طول زندگی کوتاه و پر از بدبختی زندگی می کند".

36,000 نفر با امضای یک طومار با عنوان #RealCheekyNandos, کمپین درخواست که Nando را بس استفاده از سرعت رشد جوجه ها و ارائه فضای بیشتر برای جوجه ها به حرکت در اطراف "به طوری که آنها می تواند رفتار بیشتر به طور طبیعی".

غیر انتفاعی انجام یک ارزیابی سریع شرکت های مواد غذایی در سراسر جهان در سال 2020 نتیجه رسید که Nando بوده است با توجه به رتبه "فقیر" در مورد رفاه جوجه ها در آن زنجیره تامین برای دومین سال متوالی است.

بین المللی رفاه حیوانات سازمان به استناد یک مطالعه اخیر راه اندازی شده توسط RSPCA که به این نتیجه رسیدند که مرغ "تربیت به رشد بیش از حد بزرگ و بیش از حد به سرعت در تلاش برای قرار گرفتن و یا حتی راه رفتن به درستی".

در سپتامبر سال 2019 جهانی حفاظت از حیوانات مشترک فیلم های آنلاین که در آن گفت: نشان "دلخراش شرایط است که با رشد سریع جوجه ها تحمل" در Nando زنجیره تامین.

در پاسخ به این کمپین راه اندازی در سال گذشته Nando منتشر شد, بیانیه ای که به عنوان خوانده شده: "ما می دانیم که به عنوان یک رستوران مرغ گروه ما یک میل و مسئولیت برای غلبه بر این چالش ها شناسایی فرصت ها و اطمینان حاصل شود که هر جنبه ای از چگونه ما منبع مرغ انجام شده است در بهترین راه ممکن است.

"ما ضمن استقبال از طرح های مانند بهتر مرغ تعهد و به اشتراک گذاری آرمان و به رسمیت شناختن نیاز به تغییر که به اعتقاد ما نیاز به یک تلاش مشترک در سراسر صنعت است."

Nando است نه اظهار داشت: این که آیا آن جدید پایداری و مرغ رفاه تعهدات تحت تاثیر قرار شد با راه اندازی کمپین جهانی حمایت از حیوانات.

لیندسی دانکن مدیر کمپین جهانی حمایت از حیوانات, بیان او لذت بیش از این اخبار Nando را' بهبود تعهد به مرغ رفاه.

"این خبر فوق العاده است برای میلیون ها نفر از جوجه ها در انگلستان و ما انتظار داریم دیگر عمده فست فود برندها به دنبال کت و شلوار" خانم دانکن گفت.

"ما #TheRealCheekyNandos مبارزات انتخاباتی در سال 2019 نشان داد که مشتریان به طور فزاینده ای آگاه از رفاه حیوانات مسائل و این نتیجه نشان می دهد که شرکت در حال گوش دادن."

خانم دانکن اضافه شده است که جهانی حفاظت از حیوانات خواهد شد "در ادامه به ارائه پشتیبانی ما و تخصص خود را در چگونه برای ایجاد این تغییرات و سایر شرکت ها برای انجام همان".

مستقل در تماس است Nando را برای روشن شدن این که آیا آن جدید مرغ رفاه تعهدات بودند تحت تاثیر جهانی حمایت از حیوانات, کمپین.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب