مصباح الحق امید انگلستان مقابله به مثل ژست و متعهد به تور پاکستان

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن

توسط FARDAALEFBA در 24 خرداد 1399

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

مصباح الحق امید انگلستان را معامله بمثل کردن پاکستان ژست تور تابستان امسال با بازی کریکت در پاکستان برای اولین بار از سال 2005.

پس از حملات تروریستی لاهور در سال 2009 که دیدم یک بازدید سریلانکا سمت هدفمند بین المللی کریکت در منطقه پراکنده شده است. با تیم تمایلی به تور ایمنی در زمینه های امارات متحده عربی شد پاکستان به تصویب رسید خانه. و در حالی که کریکت بازگشته از طریق سری در برابر بنگلادش و سری لانکا و هند غربی زیمبابوه و پاکستان سوپر لیگ دیگران باقی می ماند و تمایلی به تور.

اما انگلستان در حال حاضر پیدا کردن خود را در طرف دیگر آن سکه با توجه به اثر دراماتیک coronavirus همه گیر شده در کشور است که تا به حال تقریبا 300000 موارد Covid-19 چهارمین ترین در جهان و بیش از 40 ، 000 مرگ و میر, سومین در جهان با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

اما با وجود این خطرات همراه با دولت بریتانیا تایید بیش از 1500 آزمایشگاه جدید-موارد تایید شده در روز جمعه به تنهایی غرب هند وارد در هفته به مدت سه آزمون مسابقات پشت درهای بسته. در حالی که پاکستان اعلام کرد که تیم ملی خود را برای سه آزمون و سه T20is بعد از این تابستان در روز جمعه.

نه تنها این شامل بازی در پشت درهای بسته بلکه یک دوره قرنطینه و نیاز به اقامت در محدوده زیستی امن حباب. غرب هند در حال حاضر تجربه این را در اولدترافورد یکی از سه زمینه تلقی مناسب برای حصول اطمینان از ایمنی این تابستان همراه با Ageas کاسه و Edgbaston که پاکستان استفاده خواهد کرد خود را به عنوان آموزش پایه.

مسابقات را به برخی از راه برای پر کردن £280 میلیون نگه دارید در جیب بانک مرکزی اروپا خواهد شد که از دست دادن £100 متر بدون در نظر گرفتن چقدر از خود برنامه است که نجات از طریق تحقق این تابستان رادیو حقوق. به نظر می رسد تنها حق از این رو است که با توجه به پیشرفت های اطراف امنیتی در پاکستان است که در انگلستان بزرگ را نشان می دهد قدردانی توسط بازگشت.

مصباح الحق ساعت به یاسر شاه کاسه در عمل (AFP)

"در حال حاضر ما در حال فکر کردن PCB فقط فکر کردن در مورد شروع مجدد از کریکت بین المللی می گوید:" مصباح در حال حاضر پاکستان سر مربی پس از 16 سال به عنوان یک بازیکن و هفت به عنوان کاپیتان. "است که بسیار برای ما مهم است. آن است که در ذهن ما است که ما در آینده و در نظر داشتن چیزی است که بانک مرکزی اروپا را برای ما در بازگشت.

"بدیهی است که در یک تصویر بزرگتر ما انتظار هر چیزی در بازگشت است اما به طور کلی ما می خواهیم نه تنها بانک مرکزی اروپا اما همه گذر موقت سازمان ملل برای کمک به یکدیگر به طوری که این بازی می تواند رشد کند. این مهم است برای طرفداران کریکت در پاکستان و نیز برای کریکت پاکستان که کشور شروع تور پاکستان است."

در واقع یکی دیگر از "کفش روی پای دیگر" لحظه ای می آید در آزمون های در حال وقوع در انگلستان بدون فن. مصباح را در کنار همه بیش از حد آشنا با این طول زمان خود را در امارات متحده عربی از این رو چرا دائم بازگشت به خانه است گاهی.

با این وجود او قدردانی اینها منحصر به فرد بار.

"این همیشه خوب به بازی در مقابل یک جمعیت است. شما از دست آن جو که هیچ یک وجود دارد. هیچ کس درک آن بهتر از ما چون ما بازی خیلی بیشتر کریکت که هر تیم دیگری در جهان با خالی استادیوم ها در امارات متحده عربی.

"گاهی اوقات آن را واقعا دشوار است برای بازیکنان ایجاد انگیزه در خود. بدیهی است که در یک تصویر بزرگتر اگر ما می خواهیم به از سرگیری بین المللی کریکت ما باید برای شروع به آن را از جایی. بهداشت و ایمنی از هر انسان مهم تر است و این است که چگونه ما چگونه به اقدام در حال حاضر. و ببینید در آینده امیدوارم که ما می تواند خلاص شدن از این شرایط و تماشاگران فقط به عقب بر گردیم در کریکت زمینه است."

همراه با پاکستان 29 وجود خواهد داشت چهار بازیکن در حالت آماده به کار باید هر یک از حزب اصلی شکست coronavirus فرآیند غربالگری قبل از آنها به دلیل سفر به انگلستان در اواخر این ماه.

دو نفر از آنها بازیکنان با تجربه تر در سمت چپ و بازو seamer محمد امیر و سفارش رودخانه Haris سهیل تصمیم گرفتند به تور. با این حال تنها سهیل با 75 تست کلاه زیر کمربند خود را انجام داده است تا در زمینه ایمنی – امیر انتخاب است به خود طرف برای تولد فرزند دوم خود را.

مصباح نشان داد Haris بود تنها بازیکن با شک و تردید بیش از تور و به طور کامل احترام به 31 ساله تصمیم. از یک نقطه نظر عملکرد پاکستان خواهد بود فقیر برای غیبت او داده شده و او به طور متوسط 40 در انگلستان از یک قرن در خداوند را در سال 2016.

"در Haris آن صرفا همه چیز در مورد خانواده اش و نگرانی است. آن را عمدتا Haris. آن Haris خانواده آنها با نگرانی به همین دلیل آنها را متقاعد کرد. به همین دلیل او را به احترام خانواده تصمیم و او بیرون کشیده از این سری است.

Haris سهیل نخواهد تور در انگلستان با توجه به نگرانی های بهداشتی

"به جز Haris دیگران خوب هستند. آنها آماده هستند به انگلستان تور آنها راضی هستند با دستورالعملهای عملیاتی استاندارد (standard operating procedures) و همه چیز آنها می دانند که غرب هند در حال رفتن به بازی. آنها در حال گرفتن اطلاعات از انگلستان است. بسیاری از آنها را به بستگان و دوستان وجود دارد این وضعیت در حال بهبود است و آنها بسیار راضی است و آنها آماده هستند تا آن را انجام دهد. وجود دارد هیچ نگرانی."

این تیم در حال انتظار برای رسیدن در پایان ماه ژوئن در یک پرواز چارتر توسط بانک مرکزی اتحادیۀ اروپا. این سری است که با توجه به شروع در اولدترافورد در 5 اوت با نهایی دو آزمون در Ageas کاسه دنبال T20is.

مصباح همچنین مطمئن شوید که به آرزو تیمی سابق خود شهید افریدی هست. افریدی نشان داد در توییتر که او قرارداد coronavirus بیان کرد: "من احساس ناخوشی از روز پنج شنبه; بدن من شده بود درد بد. من تست شده و متاسفانه من Covid مثبت است. نیاز به دعا برای بهبودی سریع."

"برای اولین بار در مورد شهید من فکر می کنم نماز من با تمام آرزوهای خوب با او که او می شود از این زودی. من فکر می کنم او انجام بسیاری از کار در این منطقه از بلوچستان و مناطق شمالی فقط برای کمک به مردم است. در طول Covid وضعیت او کمک به فقرا انجام یک کار بسیار خوب است. من از ارسال آرزوهای خوب با او به خوبی به زودی."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن