وای صرف دو بار به عنوان مقدار پول در باغ خود را در طول مستند نسبت به دیگر مردم

وای باید صرف نزدیک به دو برابر پول خود را در باغ در طول مستند نسبت به بقیه جمعیت یک نظرسنجی نشان می دهد. کسانی

توسط FARDAALEFBA در 6 تیر 1399

وای باید صرف نزدیک به دو برابر پول خود را در باغ در طول مستند نسبت به بقیه جمعیت یک نظرسنجی نشان می دهد.

کسانی که سن بین 25 تا 39 گفتن آنها صرف کرده اند به طور متوسط £213 هر فرد خود را در فضای پس از اواسط ماه مارس.

این است که در مقایسه با £125 در تمام گروه های سنی در بریتانیا است.

این نظرسنجی از 2000 نفر انجام شده توسط LV بیمه عمومی در ماه ژوئن همچنین دریافتند افرادی که furloughed صرف پول بیشتر در باغ خود را از فرد به طور متوسط.

افرادی که furloughed در این طرح به دولت (که می پردازد تا 80 درصد از حقوق و دستمزد) برآورد آنها پرداخت می شود £189 در باغ لوازم و تجهیزات (در تمام گروه های سنی).

وای بودند به احتمال زیاد گروه سنی در این نظرسنجی می گویند که صرف پول خود را در باغ خود را بهبود کلی سلامت با 45 درصد موافقت با این بیانیه است.

این نسبت به طور کلی 39 درصد در تمام گروه های سنی.

یک درصد بسیار بالاتر (74 درصد) از افراد گفت: آنها باید تغییر راه آنها استفاده می شود باغ خود را در طول lockdown; با اضافه کردن برخی از ویژگی های جدید مانند کباب کردن و یا بازی کودکان تجهیزات مانند بالشتک استخر و نوسانات.

این شده است به خصوص برجسته برای خانواده ها قادر به دسترسی به زمین های بازی و خارج از مناطق بازی که نیست قبلا با استفاده از, باغ, برای این منظور است.

یک پنجم (20 درصد) از millennials می گویند که آنها خریداری کرده اند و یا قصد خرید یک BBQ.

مبلمان باغ و گیاهان نیز اضافه شده است که مردم صرف شده است زمان بیشتری را در خانه; 32 درصد باید زمان بیشتری را صرف استراحت در باغ خود را.

اما مردم نیست و فقط به استراحت در خارج – 30 درصد از افراد مورد بررسی گفت: آنها همچنین با استفاده از این باغ برای کار از خانه.

و بیش از یک چهارم (26 درصد) بوده است صرف زمان بیشتر از حد معمول تنظیم و یا مرتب سازی خود را خارج از فضا.

در سراسر این نظر سنجی نفر تخمین زده می شود مطالب خود را در باغ در حال حاضر به ارزش £1,282 به طور متوسط اعم از £2,203 دفاع کرد گرفته شد به طور معمول در لندن به حدود £817 در اسکاتلند است.

یک دفتر آمار ملی انگلیس در نظرسنجی از ممکن است یافت می شود که یکی در هشت انگلیسی آیا دسترسی به خصوصی و یا به اشتراک گذاشته شده باغ در طول coronavirus مستند.

این افزایش به بیش از یک پنجم خانواده ها در لندن (21 درصد) به راحتی بالاترین سراسر انگلستان (بالاترین اسکاتلند در 13 درصد از خانوار).

در انگلستان مردم سیاه و سفید هستند و نزدیک به چهار بار به احتمال زیاد به عنوان سفید مردم به هیچ دسترسی به فضای بیرون از منزل در خانه چه خصوصی و یا به اشتراک گذاشته.

دسترسی به پارک های عمومی است که به طور مساوی توزیع شده با افراد با گروههای اقلیت های قومی تقریبا به عنوان به احتمال زیاد به مردم می گویند محلی خود را greenspaces در "فاصله پیاده روی آسان" (86 درصد نسبت به 88 درصد از مردم سفید).